Неділя, 18 Серпень 2019
3596 Талісман тварина Акула
76
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Талісман тварина Акула

Талісман тварина Акула

Небезпечний хижак, що викликає жах – акула – здавна вважається магічним істотою. Безліч легенд пов’язано з цим образом, і в кожної – акула є страшним чудовиськом, втіленням зла і агресії. Талісмани із зображенням акули наділялися неймовірними властивостями. Такий амулет надає своєму власникові стійкість і здатність протистояти будь-яких життєвих ударам, домагатися успіху в найскладніших ситуаціях. Але при цьому часте звертання до акули за допомогою може привести до зміни характеру, появи в ньому таких рис як агресивність, нетерпимість і жорстокість.

Читайте также: Опис автомобіля Cadillac XT6 2019 — 2020

Акула – це вічний рух, постійна і невблаганна наполегливість у прагненні до мети. У складних життєвих ситуаціях амулет у вигляді акули додасть сміливості, підштовхне до рішучих дій, не дозволить впасти в інертний стан, що може виявитися згубним. Талісман «акула» володіє потужною енергією, якої він здатний поділитися зі своїм володарем. Цей амулет допоможе створити, розвинути та відстояти свій бізнес, додасть впевненості перед прийняттям важливого рішення.

Однак, вдаючись до допомоги акули, слід завжди пам’ятати, що їй властива жорстокість і бездушність, якими вона постарається наділити власника талісмана. Не слід носити такий амулет при собі постійно, краще звертатися до нього тільки в екстрених випадках.

Читайте також:  Камінь, Перідот
Отзывы и комментарии к статье Талісман тварина Акула
Top