Четвер, 11 Серпня 2022
3600 Талісман тварина Антилопа
482
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Талісман тварина Антилопа

Талісман тварина Антилопа

Дивовижна граціозність антилопи викликає захоплення. Це боязке тварина в бігу, здається, лише трохи стосується землі, щоб не втратити зв’язок з нею, дозволяючи тілу легко летіти, розсікаючи простір. Талісман «антилопа» додасть своїй власниці здатність пластично рухатися, граціозно і невимушено. Властивості цього амулета розкриваються не відразу, адже антилопа боязко за своєю природою. Але, володіючи прихованим магнетизмом, додасть власниці талісмана внутрішнє чарівність, яке буде виражатися в ході і плавності рухів.

Читайте также: Опис автомобіля Jetour X90 2019 — 2020

Амулет «антилопа» особливо підходить юним дівчатам, які соромляться свого тіла. Він допоможе знайти внутрішню гармонію, відчути себе впевненіше. Невелика фігурка цієї тварини на туалетному столику додасть своїй господині жіночності і привабливості. Плавність рухів і внутрішня впевненість у собі відрізняють володарку такого талісмана.

Антилопа є покровителькою балерин і танцівниць. Дівчина, що займається хореографією або вирішила присвятити себе балету обов’язково повинна мати цей талісман. Оберігаючи від травм, він обдарує свою господиню здатністю виражати емоції і почуття за допомогою жестів і сприятиме успіху на сцені.

Читайте також:  Талісман тварина Жаба
Отзывы и комментарии к статье Талісман тварина Антилопа
Top