Понеділок, 8 Березня 2021
1528 Жіноче ім'я: Іветта, (Ветта)
1057
0
Раздел: Жіночі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Жіноче ім’я: Івона

Жіноче ім’я: Івона

Івона Перекладається з староанглийского як – “лучниця”.

Жінки, які носять це ім’я, завжди здатні постояти за себе – і не тільки за себе!

Це надзвичайно цілеспрямовані люди: коли щось у них не ладиться так, як їм хотілося б, – вони відходять в сторону і чекають своєї години. Їх шлях нагадує повільне, важке, але вперте сходження в гору: підйом, привал, знову підйом – і в результаті вершина взята. Вони погано піддаються впливу, рідко довіряють іншим, покладаючись у всьому на себе, і часто переоцінюють свої сили і здібності, хоча ці жінки є просто згусток енергії.

“Зимові” Івона легкі на підйом, багато подорожують, їм нічого не варто прийняти рішення тут же зібратися в дорогу. Всі свої справи вони роблять так само швидко і не люблять людей повільних. Вони швидкі на нові знайомства, разочаровиваясь, розлучаються легко, не роблячи з цього трагедії.

“Весняні” Івона обов’язково обдаровані яким-небудь талантом, здатністю до творчості. Вони чуйні, турботливі, улюблені друзями.

Івона – особистість яскрава, вважає за краще бути на виду і грітися в променях загального поклоніння. Заміж виходить рано, часто всупереч бажанням батьків, перший шлюб нерідко виявляється невдалим. Коли мова йде про особисте життя, Івону залишає властива їй розважливість, вона не здатна усвідомлювати свої вчинки (якщо любить – так у вир з головою!) І не слухає нічиїх рад. Її інтимне життя тому повна неспокою. Вона наполегливо йде по життю своєю дорогою, яку прокладає без оглядки на авторитети.

Статью нашли по запросам:
  • Івона імя
Читайте також:  Жіноче ім'я: Нонна
Отзывы и комментарии к статье Жіноче ім’я: Івона
Top