Неділя, 26 Вересня 2021
619 Місячний календар снів 18 - 30 червня 2017
487
0
Раздел: Місячний календар снів

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 2 из 5)

Місячний календар снів 1 – 17 червня 2017

Місячний календар снів 1 – 17 червня 2017

1 червня 2017

четвер
8-й місячний день Зростаючий місяць
починається об 11:46 Місяць у Діві

Значення снів в 8-й місячний день

Сни в цю місячну добу вказують на ваші можливості, які ви не реалізували, але які все-таки варто реалізувати. Крім того, ви можете побачити вказівку на ті проблеми, від яких ви відвернулися в минулому і забули про них, але їх потрібно вирішити. Ви можете побачити ті завдання, для вирішення яких у вас є сили, які не відвертайтеся від них, постарайтеся докласти ці сили для вирішення поставлених завдань і не витратити енергію даремно. Крім того образи снів в цей час показують на здатність вас до змін і трансформації, так, якщо вам сняться замкнуті простору, перешкоди, тупики тощо, значить, ви поки не змінюєтеся.

See also: Dream Chimpanzee, Chickens, Children

Якщо навпаки, відкриті простори, поля, гори, море, красиві приміщення, світлі, чисті, значить ви йдете, в перетворенні себе в правильному напрямку і прикладаєте зусилля до трансформації. Отже, головне завдання снів в цей день, показати ваше призначення. Іноді сни бувають мудрі, і складно зрозуміти, в чому ж сенс вашого життєвого завдання. Іноді досить ясно описують всю картину. Якщо хочете щоб через сон ваше призначення прояснилося, поставте мету напередодні. Прокинувшись, проаналізуйте всі, що вам приснилося, і майте на увазі, що життя не завжди ставить нам великі завдання, може, це з вашої точки зору і маленьке завдання, але виконання її буде мати величезне значення для вас.

2 червня 2017

П’ятниця
9-й місячний день Зростаючий місяць
починається о 12:59 Місяць у Діві

Значення снів в 9-й місячний день

Сни цієї доби, можуть показати внутрішній конфлікт, прихований в людській підсвідомості, і в його характері. Вони можуть бути неприємні і навіть жахливі, але це говорить лише про проблеми, які ховаються у вашій підсвідомості і, як правило, обумовлені вашими кармічні завданнями, які потрібно вирішити. Оскільки енергетика доби складна, то і сни можуть бути не прості, але лякатися їх не варто, як і надавати велике значення образам, він з’явився в цей день уві сні. Просто проаналізуй сон, і або витягти корисну інформацію, або відкиньте і забудьте сон зі словами: «Куди ніч, туди й сон ‘. Хороші сни навіть можуть збутися.

3 червня 2017

субота
10-й місячний день Зростаючий місяць
починається о 14:10 Місяць у Терезах

Значення снів в 10-й місячний день

Десяті місячна доба, як відомо, пов’язані з родом і сім’єю, і сон також відображає цей принцип. Тому уві сні ви можете побачити родичів або чоловіка (дружину), дітей, і навіть прабатьків всього роду, в тому числі і духовних. Якщо уві сні вам з’явилися сильні роду, або Дух-Хранитель роду будьте уважні до того, що вам кажуть, або що відбувається, так як через це ви можете прийти до якого-небудь для себе розуміння, відкриття, може вам буде надана якась підтримка роду або будуть передані знання роду, якщо ви готові. Також сни в цю місячну добу можуть бути досить легкі, яскраві і казкові, але вони, як правило, не мають значення. Тривожні сни треба усвідомити і або з вночі відпустити їх, або попрацювати з ними, щоб в житті вони не наздогнали вас. Якщо ж вам хочеться скористатися моментом і попрацювати з сім’єю або родом, перед тим як лягти спати налаштуйтеся на це, і як тільки прокинетеся, все запишіть.

Читайте також:  Місячний календар сновидінь 1 - 15 березень 2018 року

4 червня 2017

Неділя
11-й місячний день Зростаючий місяць
починається о 15:20 Місяць у Терезах

Значення снів в 11-й місячний день

Сни цієї місячної доби, як правило, показують, наскільки гармонійно ми рухаємося в матеріальному і духовному світі. Образи, які вам є, досить чітко висловлюють ваше становище на даний момент часу. Якщо сон хороший і ви виступаєте в позитивній ролі, значить, ваш розвиток йде в правильному напрямку. Якщо ви виступаєте в ролі, де вам заподіюють неприємності, або ви самі їх завдаєте, значить, в житті десь ви чините неправильно, або ваш духовний світ знаходиться в запустінні. Хороші сни цієї місячної доби на щастя. Вони можуть нести корисну інформацію, бути віщими, і, як правило, виконуються. Іноді кажуть, що сон, який приснився вам в цю ніч, може здійснитися за 3 дні. Іноді в цей час ви можете не бачити сни, тоді життя дає можливість вам просто відпочити, так як самі по собі добу не найлегші і дуже енергетичні.

5 червня 2017

Понеділок
12-й місячний день Зростаючий місяць
починається о 16:28 Місяць у Скорпіоні

Значення снів в 12-й місячний день

Сни в цю добу можуть показати, яким цінностям ви надаєте більше значення в повсякденному житті. Якщо уві сні ви бачите матеріальні цінності, значить, ваша духовна життя в чомусь ущемлена і матеріальний аспект переважає. Якщо ви бачите більше духовні предмети, то, значить, ваш матеріальний світ обмежений, ви багато літаєте в хмарах, і в житті у вас немає рівноваги між матеріальними і духовними цінностями. А значить, потрібно докласти зусилля, щоб настав баланс між духовною і матеріальною складовою. Якщо ж ви належите до тих людей, хто йде по духовному шляху, то в цю місячну добу уві сні можуть бути одкровення. У цей день можуть бути також сни, які особливого значення не мають. Звертайте увагу на яскраві сни, вони можуть бути віщими. Якщо сон вам добре запам’ятався, був хорошим, то він може здійснитися через сім днів.

6 червня 2017

Вівторок
13-й місячний день Зростаючий місяць
починається о 17:36 Місяць у Скорпіоні

Значення снів в 13-й місячний день

Енергетика доби показує нам, рухаємося ми по колу і наступаємо на одні й ті ж граблі, або все-таки змогли щось змінити і піднімаємося по спіральних сходах вгору. Сон є головною підказкою на шляху цього розуміння. Він несе ключі, і може відкрити нам, де ми не хочемо змінюватися, або що нам складно подолати, і навіть ми можемо побачити підказку, що потрібно зробити, щоб змінитися. У цей день у снах саме життя стукає у ваші двері, і вказує вам шлях, яким треба йти в сторону змін. Важливо не проігнорувати ці вказівки, і в житті почати їх дотримуватися, тоді ви звільните частину своєї енергії для подальших дій. Щоб сон можна було добре проаналізувати, не забудьте його записати, як прокинетеся. Сон може бути попередженням, може скоро збутися. Іноді кажуть, що сни цієї доби виконуються через вісім днів.

7 червня 2017

середа
14-й місячний день Зростаючий місяць
починається о 18:42 Місяць у Скорпіоні

Значення снів в 14-й місячний день

Сни цієї доби не мають великого значення, але вони можуть показати вашу приховану здатність, яку слід було б розвинути, і тому тільки в цьому сенсі їх слід розглянути. Як правило, вони не збуваються. Тому, якщо ви прокинетеся з спогадом про сон, в якому було щось сумне і неприємне, не надавайте значення.

8 червня 2017

четвер
15-й місячний день Зростаючий місяць
починається о 19:45 Місяць у Стрільці

Значення снів в 15-й місячний день

Читайте також:  Місячний календар снів на Листопад 2020

Сни в цю добу можуть бути різного характеру, все буде залежати від вашого внутрішнього стану. Якщо вам наснився яскравий хороший сон, то він може збутися, правда, якщо ви про нього не будете розповідати. Якщо щось важке, то ваше внутрішньо стан знаходиться в дисбалансі, займіться собою. Крім того, по тому, який був сон – хороший, яскравий, барвистий або похмурий, тьмяний, і не приємний – ви можете визначити, яка енергія у вашій підсвідомості зараз переважає, світла чи темна. Часто бувають віщі сни, які дають інформацію на найближчий місяць.

9 червня 2017

П’ятниця
16-й місячний день Повний місяць о 16:09
починається о 20:45 Місяць у Стрільці

Значення снів в 16-й місячний день

Сняться, як правило, сни, які допомагають зняти внутрішнє напруження, або вказують на те, що ви дуже напружені, якщо вам вдалося визначити ступінь вашого напруги за допомогою сну, то в житті пошукайте способи більшого розслаблення. Наприклад, для розслаблення можуть підійти: шавасана, релаксуючий маслений масаж або лазня. Сни, які ви побачили, можуть бути різними – і хорошими, і хаотичними – не прагнете їх інтерпретувати, головне завдання цього сну, очистити вас і привести вашу систему до балансу, тому якщо ви побачите щось жахливе, це говорить про те, що ваша підсвідомість чиститься від негативу. Сон може навіть допомогти позбутися від недуги. Він може допомогти знайти рівновагу в житті і заспокоїти. Сон може протягом доби нести одужання хворої людини, а здоровому допомогти позбутися від внутрішньої напруги. У них може бути інформація для подальшого духовного розвитку. Може відбутися спілкування з вашим Ангелом Хранителем. Якщо ви правильно скористаєтеся енергетикою цього дня і заздалегідь підготуватися, дотримуючись протягом 16-х місячної доби рівновагу в поведінці, то під час сну ви реально отримаєте максимальний цілительський сеанс.

10 червня 2017

субота
17-й місячний день Остання чверть
починається о 21:39 Місяць у Козерозі

Значення снів в 17-й місячний день

Як відомо, цю місячну добу пов’язані з активністю жіночої енергії, в тому числі з її сексуальної частиною. І як наслідок, сни є відображенням того, наскільки у вас гармонійно йде реалізація сексуальної енергії. Сон може показати наскільки вона у вас пригнічена, і який ступінь нереалізації ваших сексуальних бажань і фантазій. Звичайно, перш за все потрібно розуміти, що мається на увазі не пристрасні сексуальні бажання, а ваша здатність творчо реалізуватися через спілкування з протилежною статтю. Тому якщо вам вдалося визначити ступінь напруги або перекоси, постарайтеся негайно зайнятися вирівнюванням спотворень і шукайте творчий вихід для своєї сексуальної енергії. Так, якщо вам знятися приємні сни, то це говорить про те, що ви проявляєте свою творчість, і в стосунках з протилежною статтю у вас все в порядку. Якщо не приємні сни, значить вам треба більше приділяти увагу прояву творчості, і поправити справи в стосунках. Сни цієї доби, можуть виповнитися протягом найближчих трьох днів. Вони можуть провіщати успіх.

11 червня 2017

Неділя
18-й місячний день Остання чверть
починається о 22:26 Місяць у Козерозі

Значення снів в 18-й місячний день

Сни цього дня несуть в собі наше відображення. Якщо зіставити наш образ уві сні з образом в життя, можна зрозуміти, наскільки ми далекі від реалізації бажаного. Якщо нам сниться, що ми активні, напористі, енергійні і т.д., а в житті навпаки сильно пригнічені і пасивні, значить, треба шукати баланс: намагатися проявляти активність, енергійність в одних ситуаціях, терпіння і спокій в інших. Якщо уві сні ви такий же, як і в житті, і у вас не виникає відчуття або бажання змін себе, значить, в підсвідомості немає протиріч з вашими уявленнями про себе. Якщо сон вказав на дисбаланс, на протиріччя в підсвідомості, то запишіть сон і ще протягом цієї місячної доби спостерігайте, які проблеми буде показувати вам оточення, запишіть їх, все зіставте і приступайте до роботи. Якщо підготуватися заздалегідь, налаштуйтеся на сон, щоб він вам допоміг побачити протиріччя з підсвідомістю, перед сном покладіть зошит і ручку поруч, щоб якщо ви прокинетеся, змогли записати сни. Сни також можуть вказати на те, що заважає вам жити, можуть бути підказки, як подолати проблеми, в тому числі і зі здоров’ям. Хороший сон віщує прибуток і вдалі придбання. Сни можуть збутися.

Читайте також:  Місячний календар сновидінь з 1 - 15 березень 2019

12 червня 2017

Понеділок
19-й місячний день Остання чверть
починається о 23:06 Місяць у Козерозі

Значення снів в 19-й місячний день

Складний день, і сни теж можуть бути неприємні. Тому якщо вам наснився поганий сон, прочитайте після сну якусь молитву, наприклад «Отче Наш» або скажіть ‘Куди ніч туди і сон’, і уявіть, як сон розсіюється. У цей день краще не намагатися самому інтерпретувати сон, краще звернутися до професіоналів, так як сон несе не буквальне значення, а приховує в собі психологічні проблеми підсвідомості.

13 червня 2017

Вівторок
20-й місячний день Остання чверть
починається о 23:40 Місяць у Водолії

Значення снів в 20-й місячний день

Сон може швидко здійсниться. У цю місячну добу ви можете ‘замовити’ сон за своїм бажанням. Наприклад, відправитися уві сні туди, де хочеться побувати. Можете спробувати наснитися комусь в цей день є шанс увійти в чужий сон. Можливо рішення проблем, за допомогою сну, вихід в тонких світів. Існує прикмета, що якщо в цей день вранці погана погода, то сон може збутися в цю ж добу.

14 червня 2017

середа
20-й місячний день Остання чверть
триває з ранку Місяць у Водолії

Значення снів в 20-й місячний день

Сон може швидко здійсниться. У цю місячну добу ви можете ‘замовити’ сон за своїм бажанням. Наприклад, відправитися уві сні туди, де хочеться побувати. Можете спробувати наснитися комусь в цей день є шанс увійти в чужий сон. Можливо рішення проблем, за допомогою сну, вихід в тонких світів. Існує прикмета, що якщо в цей день вранці погана погода, то сон може збутися в цю ж добу.

15 червня 2017

четвер
21-й місячний день Остання чверть
починається в 00:08 Місяць у Рибах

Значення снів в 21-й місячний день

Головне завдання снів в цю добу, показати наскільки проявляється в житті ваша творча енергія, пригнічена вона зовсім або мало виражена. В інших аспектах сни не мають значення і рідко збуваються.

16 червня 2017

П’ятниця
22-й місячний день Остання чверть
починається в 00:32 Місяць у Рибах

Значення снів в 22-й місячний день

Відносно снів багатоликий день. Сни можуть бути і просто порожні, що не має сенсу розгадувати, і ті, які вкажуть вам куди рухатися, в якому напрямку змінитися. Так як цей місячний день Ганеші – Бога знань, що допомагає долати перешкоди, то через сон можна вирішити проблеми, отримати одкровення, і нову інформацію, нові знання. В цей день, перед тим як лягти спати, можна налаштуватися на одкровення уві сні або знання, можете що-небудь згадати, задати питання. Але не забудьте все записати, прокинувшись, для вилучення вірною інформації.

17 червня 2017

субота
23-й місячний день Остання чверть
починається в 00:54 Місяць у Рибах

Значення снів в 23-й місячний день

Сон “дежавю”. Сни обманом і навіть протилежні дійсності. Те, що сниться в цю місячну добу, треба розуміти з точністю до навпаки. Можуть снитися важкі сни, це пов’язано з енергетикою діб. Іноді сняться сни, пов’язані з проблемами соціального характеру, сни які показують, де ви себе не приймаєте.

Отзывы и комментарии к статье Місячний календар снів 1 – 17 червня 2017
Top