Неділя, 29 Березень 2020
2884 Камінь талісман Терезів, Опал
285
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Камінь талісман Терезів, Опал

Камінь талісман Терезів, Опал

Білий або чорний камінь з сильним ефектом опалесценції.

Протягом сотень років за опалом тягнулася погана слава. Його вважали символом таємних пристрастей і мінливості (при тривалому перебуванні на сонці опал зневоднюється і втрачає свою переливчатость), каменем оманливих надій та ілюзій. Історія розповідає, що побоюючись неприємностей англійський король Едуард VII замінив у своїй короні опали на рубіни.

Також стверджується, що під час заслання Наполеона безслідно зник знаменитий опал “Пожежа Трої”, який належав Жозефіні Богарне. За переказами він нібито розчинився в повітрі, знищивши себе. Через цих чуток ювеліри Відня свого часу втратили безліч покупців і були змушені викинути підступні опали в Дунай.

У XVII ст. великий опал в золотій оправі потрапив в скарбницю іспанських королей.І тут же на панує будинок посипалися нещастя: помер спадкоємець, затонула флотилія кораблів, навантажених золотом і т.д. Щоб запобігти подальшим біди прекрасний опал передали священнослужителям монастиря в Алмейда, які повісили камінь перед образом Мадонни. Що накоїв підступний мінерал в монастирі – історія замовчує.

Вважалося, що опал – камінь людей меланхолійних, але що володіє високими і чистими помислами. Крім того це камінь фантазерів і мрійників, що живуть у світі ілюзій і нездійсненних надій (я б сказала, фанатів инета). Для людей ділових, приземлених він не годиться. Люди нервові, з нестійким характером, також не повинні носити опал.

Опал

Вважалося, що володар цього каменя набуває дар пророцтва. Однак, опал принесе успіх тільки благородному і сильній людині, поборовшись егоїзм і пристрасть до наживи. Для злісних і егоїстичних людей опал стає каменем зла: народжує підозри, викликає сварки, страх, кошмари.

Читайте також:  Талісман Божество Сфінкс

На Сході чорні опали завжди вважалися виключно щасливими каменями. Вони захищали від інфекційних захворювань, заспокоювали нерви, допомагали при непритомності, повертали гостроту зору і блиск очам. Опал лікує головним чином уповільнені хронічні захворювання. Для цих цілей носити його рекомендується в золоті на вказівному пальці правої руки.

Увага! Носити опал постійно категорично не рекомендується.

Лазурит. Яскраво-синій непрозорий камінь іноді з білими плямами або золотистими включеннями. У вірменський рукописах XVII в. йдеться про те, що справжній дорогоцінний лазурит тільки той, який 10 днів “може пробути на вогні не втрачаючи свого кольору”. Російським людям, на мою думку, найкраще носити яскраво-блакитний Байкальський лазурит, а не темно-фіолетовий з Бадахшана.

Відомий з 4-го тисячоліття до н. е. В Ассирії, Вавилоні і Єгипті вважався одним з найбільш дорогих каменів, служив мірилом цінності. У Стародавньому Єгипті з лазуриту вирізалися священні жуки-скарабеї, Катя Сонце і символізують безсмертя. Скарабей в золотій оправі вважався талісманом, що забезпечує довге життя і процвітання. За біблійною легендою закони Мойсея були вирізані на дошках з лазуриту. З цього ж мінералу вирізувалася фігурка єгипетської богині істини Маат, що носиться на грудях верховних суддею Єгипту.

Це камінь щирості і приязні. У давнину дипломатичним подарункам, що включає в с лазурит, вірили більше, ніж будь-яким запевненням.

Лазурит дарує щастя в любові, грі, світ і радость.Способствует виконання планів і проектів, оновленню кола знайомих, зміцнює дружбу. Він забезпечує удачу всім, хто рветься до нових вершин і завоювань.

Терези

Вважалося, що цей камінь має сильну протизапальну дію і знеболюючу дію при ударах. Він використовувався при епілепсії і ревматизмі. Застосування його показано при нервовому виснаженні. Якщо камінь лазуриту покласти на хворе місце, він допомагає зняти біль, напругу і спазми. Його використовують при болях в суглобах, радикуліті, хворобах крові і хребта. Лазурит покращує протікання вагітності і перешкоджає викиднів.

Носити можна всім знакам Зодіаку в персні або кулоні в сріблі або золоті в залежності від вашого металу.

Читайте також:  Талісман Божество Химера

Лазурит здатний відкривати для нас двері в світ духовності. Якщо під час медитації його покласти на область Третього ока, лазурит сприяє глибинному розумінню суті речей. Лазурит підсилює здібності до концентрації уваги і сприяє більш усвідомленої життя. Він очищає ауру від минулих, вже застарілих нашарувань.

Для зцілення камінь корисно поєднувати з рожевим кварцом, аметистом, зеленим авантюрином. Фахівці Аюрведи рекомендують носити його на шиї в золотому намисті. Однак намисто з лазуриту, нанизані на шовкову ниточку, допомагають не гірше.

Чакра лазуриту -горловая.

Отзывы и комментарии к статье Камінь талісман Терезів, Опал
Top