801 Гороскоп на вересень 2017 року Терези

Гороскоп на вересень 2017 року Скорпіон


Гороскоп на вересень 2017 року Скорпіон

Сприятливі дні для Скорпіонів у вересні 2017 року: 8, 12, 17, 25, 30 вересня.
Складні дні для Скорпіонів у вересні 2017 року: 2, 10, 22 вересня.

Гороскоп на вересень 2017 Скорпіон жінка

Любов гороскоп

1 вересня – 10 вересня. Вам здасться, що партнер занадто командує вами і намагається маніпулювати вашими почуттями. Цього жоден Скорпіон стерпіти не зможе. Ви будете влаштовувати пристрасні сцени ревнощів. Але подібні сварки не віддалить вас один від одного, навпаки, між вами виникне сильне сексуальний потяг.

11 вересня – 20 вересня. Зараз, коли Сатурн перейде в знак Стрільця, ви відчуєте, що всі перешкоди зникли з вашого небосхилу. Ви станете більш впевненою в собі, а улюблений буде дивуватися, як він міг зовсім ще недавно сумніватися в вас і вважати, що ви – не його доля.

21 вересня – 30 вересня. Вам чекають непрості відносини з вашою другою половиною. Улюблений буде сумніватися в вас, в собі і своїх почуттях до вас. Відданим і вірним Скорпіонам перенести це буде дуже важко. Відносини ускладнить і те, що самі ви зовсім занурені в свої почуття і не готові відмовитися від цієї людини, відпустити його. В результаті вас чекають пристрасті і випробування, в основному ініційовані вами. Вам захочеться знову підпорядкувати його своїй владі.

Романтичне побачення. Ви краще за всіх знаєте, як потрібно влаштовувати побачення. Щоб зустріч запам’яталася, почати її слід з яскравою і пристрасною італійської сварки. Головне, щоб коханий не втік завчасно. Але можна не сумніватися, ви його так просто не відпустите.

сімейний гороскоп

Вплив сім’ї на вас буде неоднозначним. Вам з чоловіком доведеться протистояти думку старших родичів. У вас можуть виникати сумніви і в батьків, і в улюбленому, буде часом здаватися, що все зрадили ваші інтереси. До кінця періоду ваші відносини з родичами стануть не в приклад більш довірливими і м’якими. Ви відчуєте, що і чоловік, і батьки як і раніше люблять вас.

Секрет щастя. Навіть в розпал найжорсткішою сварки з чоловіка мені варто забувати про те, що ви любите один одного. Якщо ви зможете донести це почуття до своєї половинки, то всі ваші конфлікти будуть просто тимчасовими перешкодами на шляху до щастя.

Гороскоп відпочинку

Вибирайте для відпочинку інший час, так як обставини зажадають вашої присутності на роботі. Ви дуже відповідальний співробітник і навряд чи зможете відволіктися від робочих проблем, тому краще після трудового дня затримуватися з колегами в сусідньому ресторані або барі. Там за невимушеною бесідою ви швидше вирішите свої поточні завдання.

Місце сіли.Вас залучать місця, пов’язані з людськими досягненнями, наприклад з підкоренням космосу або перемогою в войне.Вам варто відвідати тематичні музеї і меморіали, такі позитивні приклади можуть надихнути на подвиги і вас.

Гороскоп роботи і грошей

Ви будете націлені на заробіток. Однак через складні аспектів ви можете вести справи занадто жорстко і напористо, викликаючи негатив з боку керівництва. В кінці періоду всі непорозуміння на роботі підуть.

Купівля місяці. Ви можете придбати те, що допоможе вам у досягненні мети. Якщо ви націлені на любов, нехай це буде дороге еротична білизна.

Гороскоп здоров’я

Непростий період, так як Сатурн може послаблювати ваше здоров’я. Положення Венери здатне викликати загострення жіночих хвороб, необхідно обстежитися у лікаря, якщо ви відчуєте якісь симптоми, які вас насторожать. До кінця періоду самопочуття поліпшиться.

Гороскоп на вересень 2017 для Скорпіонів чоловіків

Кохання

Ваш улюблений Скорпіон буде готовий на все заради вас. Вас це повністю влаштує, єдине, що вам може не сподобатися, – це його патологічна владність. У вас не буде своїх думок і бажань – все це повинно належати Скорпіону. Інакше він може сильно образитися і звинуватить вас у відсутності почуттів до нього. Щоб приборкати його і поставити на місце, ні в якому разі не варто викликати його ревнощі. Наслідки можуть бути непередбачуваними. В кінці періоду складності у відносинах підуть.

тонус

Ваш партнер буде готовий довести будь-кому, що його сила і спритність на висоті. Ви здивуєтеся тому, наскільки в ньому сильний дух змагання. Попросіть його навчити вас чогось. Якщо улюблений добре катається на роликах або ковзанах, нехай він стане вашим тренером.

фінанси

У вашого обранця будуть водитися гроші, але це зовсім не означає, що він зараз же їх витратить. Швидше за все, всі свої витрати він давним-давно спланував.

захоплення

До вашої подив, він може почати відвідувати тир, вчитися стріляти або розвивати своє вміння в цьому мистецтві. Або візьме участь в будь-яких змаганнях, особливо якщо він колись займався яким-небудь видом спорту. Стати його гарячої уболівальником!

Гороскоп на вересень 2017 роки Скорпіон дитина

0-6 років. Малюк-Скорпіон опиниться в центрі уваги, але не завжди воно буде доброзичливим. Як на зло, у нього можуть виникати проблеми з однолітками буквально на рівному місці – то він штовхав іншого дитини, то забирав іграшки, то дражнив і виводив з себе всіх навколо. Готуйтеся до неприємних бесід в дитячому саду.

7-12 років. Школяр-Скорпіон може викликати гнів вчителів. Саме зараз у вашій дитині прокинеться непохитна принциповість, він може чіплятися до вчителя на уроках, вимагати, щоб з ним розмовляли шанобливо. Порадьте чаду почати з самого себе.

13-17 років. Ваш підліток, ймовірно, закохається не на жарт і почне переслідувати об’єкт своєї пристрасті. Якщо дитина вам довіряє, варто поговорити з ним і пояснити, що такою поведінкою він навряд чи доб’ється відповідних почуттів

По теме: ( из рубрики Гороскоп на місяць )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top