1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця

До чого сниться Халат, Хвіст, Хатина, Хірург


До чого сниться Халат, Хвіст, Хатина, Хірург

Халат

Ви бачите немолоду жінку в пошарпаному часом халаті, то в реальному житті Ви вживаєте всі зусилля, щоб піднятися на кілька щаблів по соціальних сходах. Побачити уві сні дорогою східний халат означає, що Вам дуже пощастить. Можливо, Ви виграєте велику суму або отримаєте спадщину. Якщо Вам приснилося, що Ви із задоволенням закутуєтесь в махровий халат, то наяву Вам не вистачає ласки і турботи близької людини.

Хвіст

Якщо бачите хвіст тварини, то наяву Ви зустрінетеся з неприємностями там, де розраховували на успіх. Якщо Вам приснилося, що Ви відрубали тварині хвіст, то в реальному житті Ваше легковажне поводження доставить Вам масу проблем. Сон, в якому у Вас виріс хвіст, означає, що Ваша поведінка, що не відрізняється особливою чеснотою, заведе Вас в глухий кут.

Хатина

Якщо наснилася хатина, то успіх Ваших починань буде значно менше того, на що Ви розраховували. Якщо Вам сниться, що Ви ночуєте в хатині, то Вам загрожує погіршення самопочуття. Крім того, Ви будете незадоволені своєю долею. Якщо уві сні Ви бачите хатину посеред зеленого луки, то такий сон обіцяє мінливе щастя.

Хіромант

Якщо Ви прийшли на сеанс до хіроманта, то в реальному житті Ви відчуваєте себе вкрай невпевнено і прагнете отримати підтвердження правильності своїх Вами вчинків. Якщо уві сні Ви самі намагаєтеся вгадати значення ліній на долоні, то наяву Ви ризикуєте потрапити в двозначну ситуацію.

Хірург

Якщо Ви бачите хірурга, то в реальному житті Вам слід побоюватися конкурентів, які добре обізнані в Ваших комерційних справах. Для молодої жінки сон, у якому вона бачить хірурга, віщує їй серйозну хворобу. Бачити уві сні скальпель і інші хірургічні інструменти означає, що поведінка Вашого друга сильно розчарує Вас.

Хліб

Для жінки сон, де вона їсть хліб, означає, що її діти, яким вона приділяла стільки сил і часу, розбудують ее.Еслі Вам приснилося, що Ви печете хліб в компанії з кимось ще, то до кінця Ваших днів Вам буде супроводжувати достаток у домі. Якщо уві сні Ви бачите забруднений коровай хліба, то такий сон віщує біди і злидні. Бачити уві сні хлібну кірку – пророкування невдач у справах. Однак якщо Вам сниться, що Ви бачите свіжоспечений хліб і можете взяти його, то такий сон сприятливий.

Хор

Ви бачите хор, то наяву чорна смуга нарешті зміниться смугою радощів і веселощів. Для молодої жінки сон, у якому вона співає в хорі, означає, що її коханий буде давати їй занадто багато приводів для ревнощів.

Бавовна

Для молодих людей сон, що вони вирощують бавовну, пророкує глобальні справи і наступ сприятливого періоду. Бачити дозрілий бавовна обіцяє всім, незалежно від роду діяльності, успішне ведення справ і великий прибуток. Якщо уві сні Ви бачите купи зібраного бавовни, то такий сон обіцяє блискучі перспективи в майбутньому.

Вершина

Сон, Ви піднімаєтеся на вершину пагорба, означає, що наяву Ви зможете домогтися наміченої мети. Однак якщо Ви, не діставшись до вершини, починаєте скочуватися вниз, то в реальному житті виконання Ваших планів будуть заважати людська заздрість і користь.

Холод

Ви відчуваєте холод, то наяву Ви повинні проявляти граничну пильність, щоб не допустити втручання недоброзичливців в Ваші справи. Також стежте за здоров’ям.

Холостяк

Сон, що чоловік бачить себе холостяком, попереджає його про необхідність бути обережним у спілкуванні з жінками. Якщо холостяк приснився жінці, то її любов буде затьмарена якимись обставинами.

Храм

Бачити уві сні храм – несприятливий знак. Якщо уві сні Ви відчуваєте гостре бажання відвідати храм, то наяву Ви відчуваєте необхідність в підтримці з сторони.В не вистачає впевненості в правильності своїх Вами вчинків. Якщо Вам приснилося, що Ви ставите в храмі свічку, звертаючись при цьому до Бога з будь-якої молитвою, то наяву Ви відчуваєте свою вину за деякі гріхи перед близькими. Сон, в якому Ви здалеку дивіться на храм і не наважуєтеся увійти, означає, що над Вами нависла загроза будь-якої хвороби.

Хризантема

Якщо Ви зрізуєте білі хризантеми, то наяву Вам не уникнути втрат і розчарувань. Різнокольорові хризантеми обіцяють радісні події. Бачити уві сні букет хризантем є символом того, що до Вас прийде любов, але через власну дурість Ви її упустите. Сон, в якому Ви бреде по саду з жовтими і білими хризантемами, означає, що нові обставини у Вашому житті, додадуть Вам нових сил для діяльності.

Кульгавість

Якщо Ви кульгаєте, то Ваша радість буде затьмарена турботами і занепокоєнням, які випадуть на Вашу долю. Якщо уві сні Ви бачите, що кульгають інші люди, то в реальному житті Вас дуже образить поведінку Вашого друга.Кроме того, прикрі дрібниці будуть отруювати Вам життя. Для жінки сон, у якому вона бачить хромающих людей, означає, що наяву її надіям не судилося збутися, а задоволення не принесуть очікуваної радості.

Кришталь

Сон, де Ви бачите вироби з кришталю, – несприятливий знак.Подобний сон пророкує занепад у всіх областях Вашому житті. Після такого сну можливі стихійні лиха, які завдадуть великої шкоди місту або країні. Для жінки побачити уві сні зал, в якому багато кришталю, означає, що її очікують важкі розчарування в тих, кого вона обожнювала.

По теме: ( из рубрики Тлумачення снів )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top