Середа, 10 Серпня 2022
827 Гороскоп на серпень 2017 року Риби
511
0
Раздел: Гороскоп на місяць

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 3 из 5)

Гороскоп на серпень 2017 року Стрілець

Гороскоп на серпень 2017 року Стрілець

Сприятливі дні для Стрільців в серпні 2017 року: 1, 4, 13, 18, 23, 28, 31 серпня.
Складні дні для Стрільців в серпні 2017 року: 3, 8, 16 серпня.

Гороскоп на серпень 2017 Стрілець жінка

Любов гороскоп

1 серпня – 10 серпня. Пора нарешті перейти від слів до справи. Ви зможете призначити побачення і проявити себе з найяскравішою і такою, що запам’ятовується боку. Улюблений буде в захваті і напевно захоче повторити цю зустріч знову.

11 серпня – 20 серпня. На цьому тижні вирішиться якийсь важливий для вас ділове питання. Улюблений може запропонувати вам змінити роботу, і вам варто над цим подумати. Вам буде комфортно працювати разом, і саме в вашому випадку загальна робота підстьобне розвиток роману. Напружений аспект говорить про те, що вам слід приховувати свої стосунки від колег і знайомих.

21 серпня – 31 серпня. Положення Меркурія підігріє ваші почуття. Цей аспект особливо актуальний для давніх коханців або подружжя зі стажем. Якщо ви хочете воскресити колишні відносини, краще часу годі й шукати. Правда, оскільки Венера буде перебувати в Діві, саме для інтимних відносин період не цілком вдалий, проте ви зможете проявити ніжність, співчуття і розуміння, що набагато важливіше африканських пристрастей.

Читайте також:  Гороскоп на березень 2018 року Телець

Романтичне свіданіе.Чтоби зустріч була такою, що запам’ятовується, запропонуйте коханому сходити в який-небудь ресторан з авторською або екзотичною кухнею. У вас з’явиться багато нових слів і жартів, зрозумілих тільки вам двом.

сімейний гороскоп

У цьому місяці у вас буде багато приводів пишатися своєю сім’єю. Хтось із ваших родичів досягне значного життєвого рубежу – це може бути новий щабель в кар’єрі, диплом, вдале заміжжя. Подібні успіхи підвищать ваш статус. Ви будете пишатися тим, що належите до такої гідної сім’ї. За допомогою родинних зв’язків ви зможете зміцнити свої позиції на роботі.

Секрет щастя. Головне для вас – не захворіти запамороченням від успіхів. Нехай у вас є реальні приводи для гордості, зовсім не обов’язково розповідати про це всім оточуючим. Ви можете не тільки злякати удачу, а й викликати заздрість.

Гороскоп відпочинку

Відпочинок в вашому розумінні – це поїздка в найдорожче і найпрестижніше місце. Ви можете довго і детально вибирати готель, оточення, вивчати контингент. Кращими рекомендаціями для вас будуть відгуки успішних родичів, які також відвідували цей курорт. Для вас це буде гарантією якості.

Місце сили. Пам’ятники архітектури, пов’язані з релігійним культом і древньою культурою, – такі місця сподобаються вам найбільше. Як країни відвідування можна вибрати Італію, там буде все, що ви хочете побачити, – і велика кількість відомих храмів, і місця культурного паломництва.

Гороскоп роботи і грошей

Цей місяць ідеально підходить для того, щоб вчитися чомусь новому і вчити інших. Ви можете пройти перепідготовку за рахунок компанії в якомусь відомому навчальному закладі. В середині серпня ви отримаєте пропозицію про підвищення, вас можуть направити на нову ділянку роботи.

Читайте також:  Гороскоп на вересень 2018 року Водолій

Купівля месяца.В віддасте перевагу купити щось одне, але дороге і бажане. Це може бути прикраса, одяг відомого бренду, модний аксесуар.

Гороскоп здоров’я

Більшу частину місяця ви будете насолоджуватися припливом сил і життєвої енергії. Ви не тільки поліпшите свою фізичну форму, регулярно займаючись спортом і ведучи правильний спосіб життя, але і зможете навчити інших тому, як слід досягати таких же вражаючих результатів.

Гороскоп на серпень 2017 для Стрільців чоловіків

Кохання

Ваш улюблений Стрілець буде пишатися вами. Але не забувайте про те, що найважливіше для вас в серпні – заручитися підтримкою його друзів. Інакше вас може спіткати доля багатьох його попередніх пасій – Стрілець відкине ту, що не сподобалася його оточенню, здалася недостойною його любові. До кінця місяця ваш партнер буде готовий до відвертих визнань і рішучих вчинків.

тонус

У житті вашого обранця найважливішим моментом буде змагальність. Він не стане брати участь в тому, в чому відчуває себе невпевнено. Стрілець віддасть перевагу над тими видами занять, де він гарантовано може перемогти, – будь то спорт або інтелектуальні змагання.

фінанси

Зараз у вашого Стрільця є всі шанси для того, щоб перейти в інший відділ, до іншого, більш лояльному і демократичному керівництву. Вже там-то у нього з’являться всі можливості для кар’єрного зростання.

захоплення

Ваш партнер – дуже азартна людина. У серпні ви самі в цьому переконаєтеся. І добре, якщо його будуть захоплювати прості речі – онлайн-змагання, комп’ютерні ігри. Головне – не підпускати його до ігрових автоматів або картками. Інакше втратите все.

Гороскоп на серпень 2017 роки Стрілець дитина

0-6 років. Цей період хороший для того, щоб займатися розвитком дитини, брати участь в різних творчих конкурсах або олімпіадах для малюків. Ваш маленький Стрілець може проявити значні таланти.

Читайте також:  Гороскоп на квітень 2018 року Водолій

7-12 років. Юні Стрільці будуть прагнути довести всім свою перевагу. Учіть дитину поменше говорити про себе, інакше він може стати посміховиськом в колі однолітків. Природне добродушність допоможе згладити перше враження – і йому, швидше за все, пробачать те, що він вважає себе розумнішим за всіх і любить повчати друзів життя.

13-17 років. Підлітки-Стрільці будуть претендувати на позицію неформального лідера в своєму колі. Ваша дитина зможе переконати оточуючих у своїй геніальності. Головне, щоб він сам надто серйозно в це не повірив. Розчарування може виявитися дуже хворобливим.

Отзывы и комментарии к статье Гороскоп на серпень 2017 року Стрілець
Top