Субота, 27 Листопада 2021
1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця
700
1
Раздел: Тлумачення снів

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

До чого сниться Біблія, Квиток, Бігуді, Біжутерія

До чого сниться Біблія, Квиток, Бігуді, Біжутерія

Біблія

Наснилося Біблія обіцяє чисту і невинну радість. Якщо ж Вам сниться, що Ви критикуєте Біблію, то наяву Ви піддастеся спокусі.

Бігуді

Для молодої жінки сон, у якому вона накручує волосся на бігуді, значить, що в найближчому майбутньому її очікують радісні події. Якщо уві сні Ви бачите жінку, яка сидить в перукарні з накрученими на бігуді волоссям, то в реальному житті Вам буде потрібно докласти чимало зусиль і терпіння для досягнення поставленої мети. Однак Вам не слід переживати. У Вас все обов’язково вийде.

Біжутерія

Біжутерія сниться до обману. Якщо Вам приснилося, що Ваш коханий подарував Вам що-небудь з біжутерії, то в реальному житті Вам не слід йому сліпо довіряти. Для молодої жінки сон, у якому вона купує біжутерію, означає, що її чоловік буде людиною хоча і не бідним, але жадібним.

Квиток

Уві сні Ви купуєте квиток на поїзд чи на літак, то в реальному житті Ви втомилися від рутини повсякденності і прагнете до змін. Якщо Вам приснилося, що Ви їдете в громадському транспорті без квитка і боїтеся бути поміченим контролером, то наяву Ваша совість кристально чиста перед Вашими близькими. Сон, в якому Ви купуєте з рук квиток на спектакль, означає, що часом Ви схильні здійснювати безглузді вчинки просто тому, що Вам цього хочеться. Можливо, все не так страшно, однак постарайтеся, щоб при цьому не страждали Ваші близькі.

Битва

Якщо Ви бачите поле битви, передрікає боротьбу з труднощами і подолання їх. Однак якщо Ви зазнали поразки в битві, то підступи ворогів завадять здійсненню Ваших планів.

Благодійність

Вам приснилося, що Ви надаєте благодійну допомогу, то наяву Ви не зможете відмовити у проханні нужденним. Якщо уві сні Ви допомагаєте благодійної організації, то наяву Ваше право на власність візьмуть під сумнів. Крім того, Вас будуть турбувати проблеми зі здоровьем.Сон, в якому Вам надають благодійну допомогу, означає, що у Вашому житті нарешті починає вдала смуга.

Читайте також:  До чого сниться Ворожка, Гадюка, Краватка, Гармошка, Цвяхи

Багатство

Коли Вам сняться незліченні багатства, то наяву Ви ризикує вплутатися в якісь ризиковані авантюри, при цьому громадська думка буде вважати Вас заможною людиною. Якщо уві сні Ви є власником великого капіталу, то в реальному житті у Вас дістане сил і можливостей, щоб вирішити виниклі серйозні проблеми. Бачити уві сні багатих людей означає, що у важкій ситуації Вас виручать друзі. Для молодої жінки сон, у якому вона оточена багатими людьми, означає, що їй вдасться здійснити свої плани, увійшовши в довіру до впливового людині.

Бог

Побачити Бога означає, що Ви ризикуєте піддатися чарам фатальної жінки. Сон, в якому Бог розмовляє з Вами, віщує проблеми зі здоров’ям. Також остерігайтеся осуду Ваших вчинків. Якщо уві сні Ви побачили богослужіння, то, можливо, Ви зробили помилку, про яку гірко шкодуєте. Якщо Вам приснилося, що Бог милостивий до Вас, то і наяву у Вас з’являться впливові покровителі.

Боби

Боби – несприятливий знак. Зростаючі боби віщує клопоти і турботи. Сушені боби означає, що Вас спіткає розчарування. Крім того, зараз саме час подбати про своє здоровьеЕслі уві сні Ви їсте боби, то Вашому другу загрожує хвороба чи інша напасть.

Блоха

Бачити бліх означає, що люди, яким Ви довіряли, плетуть навколо Вас мережі інтриг. Для молодої жінки сон, у якому її кусають блохи, означає наклеп. Якщо ж вона бачить бліх на свого коханця, то їй слід побоюватися його невірності.

млинці

Їсти уві сні млинці означає, що Вас чекає успіх у всіх справах. Пекти млинці означає, що Вашому будинку уготовано процвітання і благополуччя на довгі роки.

Келих

Старовинні келихи, то Вас чекає прихильність незнайомих Вам людей і велика прибуток. Для жінки побачити уві сні, що вона подає чоловікові келих з водою, означає, що її буде спокушати заборонений плід.

Хвороба

Це знак біди, що передвіщає проблеми зі здоров’ям для кого-небудь у Вашій родині. Також такий сон пророкує сварки. Якщо Вам сниться, що Ви хворі, то Вам слід проявляти підвищену обережність. Побачити уві сні члена своєї сім’ї блідим і хворим означає, що Вам уготовано якась подія, що може затьмарити сімейну ідилію. Часто такого сну супроводжують хвороби. Для жінки побачити себе уві сні хворий означає, що вона буде засмучена, що не відбулася зустріччю.

Болото

Бачити болото – недобрий знак. Пробиратися через трясовину – до хвороб, викликаним перевтомою і розладом. Ви можете постраждати через нерозумної поведінки Вашої близької Вам людини. Якщо Вам сниться, що Ви йдете по заболочених місцях, то Ви ризикуєте стати жертвою обставин. Спадщина, на яке Ви так розраховували, може дістатися не Вам, а Ваша кохана віддасть перевагу іншого. Якщо ж посеред болота Ви побачили чисту воду і зелені купини, то Вас очікують процвітання, однак на шляху до нього Вам належить впоратися з деякими небезпеками і інтригами.

Читайте також:  До чого сниться Засуха, Земля, Дзеркало, Змія, Золото

Біль

Біль – можливі нещастя. Такий сон говорить те, що Ви будете дратуватися через повсякденних справ. Бачити уві сні, як інші страждають від болю, попереджає про те, що Ви робите якусь помилку.

Лікарня

Сон, в якому Ви лікуєтеся в лікарні, то наяву Вам слід побоюватися інфекційного захворювання. Якщо ж Ви прийшли в лікарню, щоб провідати когось із Ваших знайомих, то чекайте поганих звісток від тих, хто зараз не з Вами.

Борода

Вам приснилася борода, то будьте готові до того, що у Вас з’явиться якийсь суперник, який буде викликати у Вас різко негативні емоції. Можливо, Вам доведеться боротися за владу, в результаті якої Ви втратите гроші. Якщо борода сива, то вона віщує важку долю. Сон, в якому Ви бачите бородату жінку, означає, що Вас підстерігають сумнівні зв’язки і хвороби. Якщо Вам приснилося, що хтось смикає Вас за бороду, то, можливо, Вам доведеться принести в жертву свою власність, щоб уникнути ризику. Розчісувати бороду і захоплюватися нею означає, що Ваше марнославство буде рости разом з Вашим добробутом. Це може стати причиною розладу з друзями. Для молодої жінки сон, у якому вона захоплюється чиєсь бородою, означає, що у неї з’явиться бажання вийти заміж. Однак їй не слід поспішати, так як нинішній претендент на руку і серце може виявитися далеко не кращим.

Бородавка

Вам приснилося, що Ви бачите на своєму тілі або обличчі бородавки, то наяву Вам доведеться докласти чимало зусиль, щоб захистити свою честь. Якщо ж Ви бачите, як бородавки самі собою зникають у Вас з рук, то, незважаючи на підступи недругів, Вам вдасться подолати всі труднощі. Якщо уві сні Ви бачите бородавки у інших, то Вам слід бути обережним, оскільки серед Ваших знайомих є недоброзичливці. Сон, в якому Ви намагаєтеся вивести бородавки, означає, що Вам доведеться нелегко, оскільки на Ваші плечі ляже обов’язок захищати свою сім’ю від бід і напастей.

Читайте також:  До чого сниться Жаба, Спрана, Перли, Наречений

Босоніж

Якщо уві сні Ви ходите босоніж, то наяву Вам слід бути готовим до можливих скандалів і пліток. Для молодої жінки сон, у якому вона ходить босоніж уздовж узбережжя, розбризкуючи воду, віщує щасливий кінець всіх починань. Бачити слід босої ноги на піску є ознакою Вашого нетривалого тріумфу і успіху. Жінці такий сон обіцяє спалах уваги до неї чоловічої половини суспільства. Якщо Вам приснилося, що Ви ходите босим, ​​а Ваша взуття на ногах іншої людини, то Вам необхідно серйозно задуматися про існування суперника.

Брови

Сон, в якому Ви бачите брови, означає, що в доступному для огляду майбутньому Вам доведеться долати серйозні перешкоди.

Гоління

Якщо Вас поголили, то наяву остерігайтеся обману. Якщо Голитеся самі, то в реальному житті у Вас будуть всі умови, щоб самому розпоряджатися своїми справами і не залежати від інших. Сон, в якому Ви відчуваєте, наскільки у Вас гладка шкіра після гоління, означає радість спокійного життя. Однак якщо Ви незадоволені результатом гоління, то остерігайтеся сімейних негараздів. Тупа бритва – знак того, що у Ваших друзів з’явиться причина критикувати Вашу особисту життя. Бачити свою бороду сивий означає, що Ви будете вести себе некоректно по відношенню до своїх кредиторів. Для жінки побачити уві сні голиться чоловіка означає, що її буде тягнути до забороненого плоду.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Абажур, Абрикос, Аванс, Аборт, Аварія

До чого сниться Аромат, Армія, Кавун, Аптека, Ангел

До чого сниться Штани, Букет, Босоніжки, Булавки, Бик

До чого сниться Віник, Вінчання, Мотузка, Відро, Вафлі

До чого сниться Вишня, Волосся, Водоспад, Вовк, Вилка

До чого сниться Злодій, Ворона, Воша, Вулкан, Постріл

До чого сниться Ворожка, Гадюка, Краватка, Гармошка, Цвяхи

Отзывы и комментарии к статье До чого сниться Біблія, Квиток, Бігуді, Біжутерія
Top