Неділя, 18 Серпень 2019
3592 Талісман дерево Яблуня
83
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Талісман дерево Яблуня

Талісман дерево Яблуня

У всіх релігіях яблуко символізує суперечливість: спокуса і відродження, людське гріхопадіння і порятунок. Ймовірно, подібні асоціації грунтувалися спочатку на тому, що яблуко є єдиним плодом, що складається з двох рівних половинок. Яблуко, подароване Парнасом Афродіті, яка пообіцяла йому любов найкрасивішої жінки, стало причиною розбрату між трьома грецькими богинями, які хотіли дізнатися, хто з них є найкрасивішою. У народних казках і міфах античності соковиті золотисті плоди, одержувані людиною від яблуні, мають дивовижну здатність наділяти володаря вічною молодістю і вічним життям. Такі плоди в міфах охороняють сильні тварини, і герой змушений здійснити низку подвигів, щоб заслужити право покуштувати заповітний плід або просто взяти його. Тут відразу згадується дванадцятий подвиг Геракла, коли могутній герой відправився за плодами в сад Гесперид, або ж російська казка про молодильні яблука. Яблуню здавна вважали одним із символів весни і вічної молодості.

Але в той же час, в християнській традиції символіка яблука як спокуси, яке накликає негативні наслідки, збереглася протягом багатьох століть. У народних казках, переказах, легендах присутні мотиви, в яких яблуко, просочене смертоносним або снодійним зіллям, підноситься злим чарівником (відьмою) якомусь герою, щоб завдати йому шкоди. І все-таки, незважаючи на подвійність відносини християн до цього плоду, яблуко – плід і саме дерево, що дарує людині неймовірно смачні та поживні золоті кульки, випромінює потужну енергію творення.

Талісманом є, як сам плід, так і квітуча яблунева гілка. Талісман яблуко зображає ці плоди, підсилює енергетичний потенціал свого власника, нагороджує людини якостями чуйності, доброти, щиросердності. Яблуко може сприяти успіху в навчанні, в отриманні різного роду знань. Яблуко, також, є талісманом материнства і родинного вогнища. Амулет, на якому зображені яблуневі квіти, може наділити свого господаря ніжністю, захопленістю, поетичністю, тонким розумінням людської психології; збереже впродовж багатьох років в душі носія відчуття молодості, завжди допоможе зробити правильний вибір. Яблуневий цвіт є талісманом творчих людей, а також молодих дівчат (дівчаток) і юнаків.

Читайте також:  Камінь, Гематит
Отзывы и комментарии к статье Талісман дерево Яблуня
Top