Вівторок, 7 Липня 2020
3439 Камінь, Ріоліт
267
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 2 из 5)

Камінь, Ріоліт

Камінь, Ріоліт

Це багата кремнеземом гірська порода, яка містить кварцові вкраплення, а також вкраплення інших мінералів, зокрема польового шпату. Найбільше відома практично позбавлена ​​вкраплень різновид під назвою обсидіан.

See also: Blood in urine (hematuria)

Ріоліт має добре виражені стабілізуючі властивості, до того ж як фізіологічні, так і психологічні. Він не здатний зцілити хворого, але запобіжить подальше поглиблення хворобливого стану.

Камінь, Ріоліт

Люди, які страждають від хронічних хвороб, можуть розраховувати на лікувальні властивості ріолітов. Він допоможе боротися з недугами і полегшить страждання, допомагаючи відновленню організму.

Цей мінерал символізує сталість почуттів. Навряд чи можна відшукати талісман, який краще підійде подружній парі або закоханим, бажаючим не втратити почуття ніжності один до одного, незважаючи на життєві обставини. Даний мінерал здатний зробити устремління благородними, а також розширити кругозір. Його власника можна з легкістю дізнатися по незвичайній духовну красу і чарівності, який вирізняє цю людину від оточуючих.

Читайте також:  Камінь, Топаз
Отзывы и комментарии к статье Камінь, Ріоліт
Top