1551 Жіноче ім'я: Калерія

Жіноче ім’я: Леся


Жіноче ім’я: Леся

Леся

Леся гостинна, воліє приймати гостей у себе, незнайомого суспільства цурається й тримається в тіні. Це жінка, яка звикла у всьому покладатися на себе, вона розважлива, розважлива й обережна у вчинках: перш ніж зробити який-небудь відповідальний крок, обміркує його всебічно. Так само не поспішаючи й продумано вона вибирає собі чоловіка, звичайно виходить заміж за людину, яку знає багато років, часто за військового. Шлюб у неї складається вдало, хоча зразковою господинею Лесю навряд чи назвеш. Притаманні їй і маленькі жіночі слабкості – наприклад, попліткувати по телефону з подругою, дозволити собі поспати довше вранці.

У “зимових” жінок характер упертий, трохи конфліктний і незалежний, “літні” – нерішучі, недовірливі, багато хто з них не працюють за обраною спеціальністю. “Осінні” Лесі – ощадливі господарки, ласкаві матері (як правило, у них народжуються сини). Вони домувальниці і не люблять надовго залишати свій будинок.

Успішно працюють лікарями (педіатрами), педагогами, модельєрами, конструкторами. Серед них є співачки і художниці.

Цьому імені “співзвучні” чоловічі імена: Аркадій, Дмитро, Всеволод, Анатолій, Мирон, Олег, Наум, Сергій, Леонард. Чоловіки на ім’я Макар, Натан, Адам, Броніслав, Овідій Лесі не підходять.

По теме: ( из рубрики Жіночі імена )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top