Четвер, 24 Вересня 2020
3594 Талісман дерево Ясень
278
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Талісман дерево Ясень

Талісман дерево Ясень

Ясень у одного з найдавніших племен північноамериканських індіанців використовувався в якості тотема, а деякі народи це дерево вважають не чим іншим, як Райським деревом. Так, мова йде про той самий рослині, з якого Адам і Єва скуштували заборонений плід. Ймовірно, символ ясена викликає часті асоціації в народних переказах і легендах з древом всезнання і мудрості: саме ця рослина частіше за інших дає казковим героям вказівку вірного шляху, допомагає дізнатися, де мешкає злий чарівник або чарівник. Це ж дерево відповідає герою, не бачило воно коханого (або кохану).

Значний вид ясена викликає почуття мимовільного поваги і довіри до цього могутнього рослині. Сама назва даної рослини дуже схоже звучанням з прикметником “ясний”. Так відбивається символіка, закладена нашими давніми предками в імені цього древа. Талісман ясен роблять з листя або зображень даної рослини.

Амулет будь-якого виду передає своєму господареві риси мудрості, практичності, відповідальності, чесності; сприяє розвитку у людини твердості, викликає в ньому прагнення до справедливості; благодатно впливає на розвиток духовних начал. Амулет ясен може надати своєму носієві рішучості у вчинках, розвине у власника поетичний дар і значно поліпшить навички ораторського мистецтва.

Читайте також:  Талісман Зозуля
Отзывы и комментарии к статье Талісман дерево Ясень
Top