Вівторок, 2 Березня 2021
3138 Привиди живуть поруч
270
0
Раздел: Невидимий світ. Блог

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 3 из 5)

Привиди живуть поруч

Привиди живуть поруч

Привиди. Звідки вони приходять, і куди повертаються? Вони з нами, або ми з ними співіснуємо поруч, в одному часі і просторі. Чому вони проявляють себе вкрай рідко, і ми не підозрюємо, в більшості своїй про їхнє існування … Що первинне, а що вторинне? Ми, або вони? Якщо виходити з того, що питання, здебільшого, риторичні, бо відповіді на них дати не в змозі ніхто, так чи варто взагалі задаватися подібним питанням? Може, і не варто … Однак, ось адже в чому проблема.

Поки люди вірили, в існування привидів, духів, привидів, тобто не були настільки прагматичні і реалістичні … Поки вони вірили, що «Земне життя» це лише «прелюдія» і підготовка до життя іншої, вони і свято «дотримувалися» десять заповідей … тому як були впевнені, що, в іншому випадку, їх чекає неминуче «гієна вогненна», в якій прибувати їм вічно … Духи … Привиди … якщо виходити з повір’їв, то виявляються всі ці сутності, якщо душі їх залишаються неприкаяними. Тобто, ніяк не можуть знайти «вічний притулок».

Але це спростовує версію про те, що примари завжди з нами поруч, що душі померлих в «інший світ», насправді, не переходять, а просто звільняються «від оболонки». Але, як би там не було, втративши віру в «життя вічне», людство втратило орієнтири моральності. Возлюби ближнього свого. Агресія породжує відповідну агресію. Ненависть породжує відповідну ненависть. Зло породжує у відповідь зло. Все це руйнує, а не створює. Творити може тільки любов … «Не убий» … Не ти давав життя, і не тобі її забирати … Не чини перелюбу. Не влаштовує щось, в житті з цією людиною, розлучуся. Не принижуй себе брехнею. Не вкради. Не створивши своєю працею, неможливо знати ціну і зрозуміти, як і чим це «матеріальне благо» дістається. А, не знаючи ціну, немає і прагнення зберегти, зберегти …

Читайте також:  Клінічна смерть з наукової точки зору

Як приходить, так і йде, і в момент, коли потрібно підводити підсумки, вони (підсумки) виявляються плачевними. Залишити щось, після себе нічого в пам’яті тих, хто був коли доріг, близький … Не створюй собі кумира … Створивши кумира, сліпо слідувати його вчинків і не давати оцінку, чи не аналізувати його дій, призводить до трагедій. Проживається не власна життя, а життя того, з кого і створив «ікону» … Не свідчи неправдиво на ближнього … Не обмовляй нікого. Тому як, не копай іншому яму, сам в неї і потрапиш …

Не завидуй. Заздрість поганий порадник. Тому, як заздрість викликає бажання позбавити іншого того, що сам мати не в змозі. Хто їх, ці заповіді, зараз дотримується? І ми маємо те, що маємо. І, насправді зовсім неважливо, звідки вони приходять. «З іншого світу» чи, з «іншого виміру» чи, важливо – інше. Про що вони намагаються попередити? Від чого намагаються застерегти?

Отзывы и комментарии к статье Привиди живуть поруч
Top