776 Гороскоп на жовтень 2017 року Риби

Гороскоп на жовтень 2017 року Стрілець


Гороскоп на жовтень 2017 року Стрілець

Сприятливі дні для Стрільців в жовтні 2017 року: 6, 13, 16, 21, 24, 29 жовтня.
Складні дні для Стрільців в жовтні 2017 року: 2, 9, 23 жовтня.

Гороскоп на жовтень 2017 Стрілець жінка

Любов гороскоп

1 жовтня – 10 жовтня. Ви почнете висловлювати невдоволення особистими відносинами. Ймовірно, у відповідь на причіпки ваша половинка стане уникати спілкування. Мова не про сварки – Меркурій передбачає дипломатичний підхід. Він просто буде весь час зайнятий. Зробіть висновки і стежте за собою.

11 жовтня – 21 жовтня. Все говорить про те, що в цей період ви візьметеся за розум і почнете більш адекватно оцінювати те, що відбувається. Ви зрозумієте, що ставилися до улюбленого дуже критично, вимагали неможливого, переносили на нього свої очікування, і всі ваші сварки траплялися саме через це. Тому вам слід попросити вибачення, якщо є за що, і спробувати в стосунках зробити упор на дружбу і взаєморозуміння.

21 жовтня – 31 жовтня. Добродушний настрій допоможе партнеру спокійно перенести ваші спроби командувати ним. Ви часто роздратовані, гнівайтесь на всіх. Поки що ваш улюблений просто жартує над цим, але вам слід стежити за собою, щоб не обрушувати на нього потік негативних емоцій у відповідь на питання “Як ти провела день?”.

Романтичне побачення. Для вас кращим буде те місце, яке ви вибрали самі. Зараз ви можете проявити себе примхливої ​​- навіть якщо улюблений запропонує ідеальний варіант, він вам не сподобається. Ви надасте перевагу зустрічатися недалеко від роботи – адже у вас стільки справ.

сімейний гороскоп

Важливу роль у вашому житті будуть грати батьки. Непросто доведеться тим Стрільцям, хто не виправдав батьківських очікувань. Зараз вас почнуть мучити докори сумління, сумніви в собі, і будь-які слова батька або матері здадуться вам звинувачують. Ваш чоловік, на щастя, не буде втягнутий в ці розбірки, і ви з’ясуєте відносини з батьками самостійно, що абсолютно правильно.

Секрет щастя. Не сприймайте будь-яку критику з боку своїх старших родичів як трагедію. Просто в спілкуванні з ними намагайтеся не торкатися надто хворобливих для вас тем.

Гороскоп відпочинку

Поки ви не налаштовані на відпочинок, занадто багато треба зробити, причому терміново. Єдина надія на коханого, він допоможе розслабитися хоча б у вихідні. В якості відпочинку ви віддасте перевагу похід в театр, щоб потім можна було обговорити побачене і спробувати свої сили у розмові ерудицією.

Місце сили. Це може бути стадіон, престижний інститут, знаменитий театр, великий бізнес-центр. Головне, щоб місце було відомим і мало зв’язок з різними конкурсами і перемогами. У таких місцях ви відчуєте, що у вас ще достатньо сил і для власних досягнень.

Гороскоп роботи і грошей

Зірки говорять про небезпеку конфліктів, коли робочі відносини будуватимуться на особистому антипатії. До кінця періоду гострота протистояння спаде, але ви можете виявити, що не просунулися по шляху до мети. Постарайтеся згладжувати негативну атмосферу доброзичливим поведінкою.

Купівля місяці. У вас можуть виникнути проблеми з грошима, і ви не зможете купити те, що намітили, доведеться погодитися на якусь заміну дешевше. Не варто переживати з цього приводу.

Гороскоп здоров’я

Бережіть нервову систему, сходіть на огляд і профілактику до гінеколога, намагайтеся частіше відпочивати. Важливо стежити за розпорядком дня, лягати рано і краще висипатися. Не звалювати на себе зайві обов’язки і доручення на роботі – якщо не буде здоров’я, ніякої кар’єрний зліт вас не втішить.

Гороскоп на жовтень 2017 для Стрільців чоловіків

Кохання

У любові ваш Стрілець проявить себе не з кращого боку. Положення Юпітера змусить його змагатися з усім світом, залишивши амурні справи на потім. Ви будете значущою частиною його життя, але зараз йому від вас найбільше буде потрібно, щоб ви стали йому другом, а не компостували мізки почуттями. Для нього важливіше, щоб ви були готові, як і годиться одному, приїхати до нього в будь-який час дня і ночі, щоб підтримати його.

тонус

Він буде в суцільному цейтноті. Тому вам варто переконати коханого сходити на розслаблюючі процедури – в баню, сауну, на масаж. Займатися спортом зараз йому може бути непросто, не наполягайте на цьому.

фінанси

Для нього є небезпека стати жертвою обману. При цьому ваш Стрілець може проявити колосальне впертість і не буде слухати ваших порад. Хоча все, що ви йому напророкувала, потім виявиться досконалої правдою. Але боже вас збав йому про це нагадувати – він вирішить, що ви і є головна винуватиця його невдач.

захоплення

Ваш улюблений буде захоплений ідеєю зробити кар’єру, досягти бажаної посади, достатку, поваги. Тому і у вільний час він вважатиме за краще подорожувати по Інтернету в пошуках відповідної інформації.

Гороскоп на жовтень 2017 роки Стрілець дитина

0-6 років. Малюк-Стрілець проявить хворобливе самолюбство. Він частенько буде ображатися на друзів, сваритися з ними, вередувати, якщо в чомусь поступився або програв. Вивчайте його правильно приймати поразку.

7–12 лет. Маленьким Стрельцам придется освоить азы науки общения. У вашего ребенка может возникнуть немало проблем, связанных с отношениями с учителями. В целом он будет неплохо учиться, но его обостренное самолюбие, неумение слушать, принимать критику и справедливые замечания может заметно осложнить ситуацию.

13–17 лет. Стрельцы-подростки могут перессориться с приятелями, и во всем будете виноваты вы. Сейчас ваш Стрелец склонен к несправедливому критиканству: и воспитали вы его неправильно, и ориентировали не на то, что ему может в жизни пригодиться. Перетерпите, это пройдет.

По теме: ( из рубрики Гороскоп на місяць )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top