Вівторок, 27 Вересня 2022
776 Гороскоп на жовтень 2017 року Риби
423
0
Раздел: Гороскоп на місяць

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Гороскоп на жовтень 2017 року Водолій

Гороскоп на жовтень 2017 року Водолій

Сприятливі дні для Водоліїв в жовтні 2017 року: 3, 11, 16, 21, 24, 31 жовтня.
Складні дні для Водоліїв в жовтні 2017 року: 1, 7, 15 жовтня.

Гороскоп на жовтень 2017 Водолій жінка

Любов гороскоп

1 жовтня – 10 жовтня. Всі думки про скороминущі захоплення разом зникнуть. Ви злякалися того, що можете втратити повагу людини, який вам дійсно дорогий. Вам може здатися, що, якщо постійний партнер дізнається, яким успіхом ви користуєтеся, він може негайно образитися і припинити спілкування з вами.

11 жовтня – 20 жовтня. Цей період здатний дуже зблизити вас з коханим. Обранець стане більш терплячим, м’яким по відношенню до вас, буде частіше говорити щирі компліменти і відзначати, як ви прекрасно і молодо виглядаєте.

21 жовтня – 13 жовтня. Під впливом Венери вам захочеться, щоб хтось втратив від вас голову. Втім, серйозні відносини вас цікавити не будуть, цілком влаштує просто флірт. Але коли ви зрозумієте, що у вас є суперниця, цього удару ваше самолюбство може і не витримати. І тоді колишній партнер здасться набагато привабливіше швидкоплинного шанувальника.

Романтичне побачення. Сприятливі аспекти сприятимуть зустрічам і побаченням. Ваш улюблений може проявити невичерпну фантазію і подарувати вам справжнє свято. І головне, що все це буде цілковитою несподіванкою для вас. У цей період ви самі не станете блищати ідеями, зате з радістю підтримайте всі ініціативи партнера.

Читайте також:  Гороскоп на травень 2018 року Діви

сімейний гороскоп

Ваша рідня зараз не буде налаштована на компроміси. Якщо у вас були сварки, то цей період може тільки поглибити протиріччя. Особливо це відноситься до тих Водоліям, які ділять з родичами майно, повинні віддати борг або, навпаки, чекають від рідних повернення грошей. Вам буде непросто вирішувати всі ці питання, так як перед вами не чужі люди. Але проблема в тому, що саме від цього залежить ваше фінансове благополуччя.

Секрет щастя. Краща політика, яку ви можете обрати, – це рівне і доброзичливе ставлення до рідних. Намагайтеся виступати з позицій миротворця – шукайте рішення, яке влаштує всіх.

Гороскоп відпочинку

Хорошим релаксом для вас стане поїздка з друзями або з обранцем. Суспільство навіть самої близької рідні зараз вас може тільки напружувати. Тому запрошення від улюбленого відвідати якесь цікаве місце ви приймете на ура, навіть якщо зовсім цього не планували.

Місце сили. Це може бути якийсь пам’ятник, який встановлений у вашому місті або в сусідньому населеному пункті. Зараз ви налаштовані дуже патріотично, тому вам слід для натхнення вибирати відповідні місця.

Гороскоп роботи і грошей

На роботі ви будете постійно відчувати стрес, переживаючи через фінансової відповідальності, яку на вас поклали. Крім того, вас буде дуже нервувати той факт, що хтось із керівництва почав проявляти до вас особистий інтерес. Ця симпатія може породити купу пліток.

Купівля місяці. Доброю покупкою для вас стане презент для коханого чоловіка або дитини. Речі, які ви зараз можете купити собі, не принесуть вам такого задоволення, як ці подарунки.

Гороскоп здоров’я

У жовтні ви можете пережити чимало хвилювань. Ці стреси і стануть причиною погіршення самопочуття. Головне, про що вам не слід забувати, – кожен день обов’язково знаходите приводи для радості і позитивних емоцій. Це зміцнить ваше здоров’я і наповнить упевненістю в завтрашньому дні.

Читайте також:  Гороскоп на грудень 2018 року Козеріг

Гороскоп на жовтень 2017 для Водоліїв чоловіків

Кохання

Ваш улюблений буде добрий, галантний і доброзичливий. Ви відразу відчуєте себе одночасно і коханою жінкою, і соратником, і найкращим другом. А це дорогого коштує. Від вас він буде чекати яскравості, вміння закривати очі на його незначні недоліки. Також партнер стане вітати прояв польоту фантазії, якщо ви придумаєте щось цікаве для спільного дозвілля.

тонус

Водолій буде у відмінній фізичній формі, і багато в чому це ваша заслуга. Ви можете не тільки зацікавитися його новим спортивним захопленням, а й піти разом з ним на заняття. Якщо ви давно мріяли покататися з ним на роликах, пострибати на батуті або поплавати в басейні, зараз саме час запропонувати йому це.

фінанси

Непростий період. Можливо, у вашого партнера будуть певні складнощі з грошима. Але вам не варто влізати в його проблеми – у нього це може викликати лише роздратування, так як він вважає, що сам впорається.

захоплення

Зараз вашого Водолія буде важко втримати вдома. Його можуть дуже захоплювати честолюбні задуми. Він влаштує якийсь проект поза роботою і стане віддавати йому весь свій час. Постарайтеся не бурчати, підтримайте його. Нагородою за це стане те, що ви ще більше зблизитися.

Гороскоп на жовтень 2017 роки Водолій дитина

0-6 років. Малюк-Водолій буде прагнути більше часу проводити з друзями. Домашня обстановка для нього зараз може бути напруженою, тому не варто переживати, якщо дитина не захоче йти з дитсадка додому.

7-12 років. Маленьким Водоліям сподобається відчувати себе неформальними лідерами. Вони можуть багато чого досягти від однолітків. Навчіть дитину правильно використовувати той вплив на інших дітей, яке буде йому дано. Йому допоможе доброта, великодушність і справедливість.

Читайте також:  Гороскоп на жовтень 2017 року Стрілець

13-17 років. Підлітки-Водолії будуть хвилюватися через брак кишенькових грошей. Справа в тому, що ваша дитина хоче зробити комусь подарунок, а достатніх коштів у нього немає. Поясніть йому, що в подарунок найцінніше – увага, тому він може спокійно піднести те, що йому по кишені. Головне – проявити вигадку і фантазію.

Отзывы и комментарии к статье Гороскоп на жовтень 2017 року Водолій
Top