Понеділок, 24 Червень 2019
722 Гороскоп на грудень 2017 року Риби
276
0
Раздел: Гороскоп на місяць

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Гороскоп на грудень 2017 року Телець

Гороскоп на грудень 2017 року Телець

Сприятливі дні для Тельців в грудні 2017 року: 4, 14, 16, 21, 25, 30 грудня.
Складні дні для Тельців в грудні 2017 року: 8, 15, 28 грудня.

Гороскоп на грудень 2017 Телець жінка

Любов гороскоп

1 грудня – 10 грудня. Ваші симпатії повернуться до колишнього об’єкту – до чоловіка, коханця, чоловікові, з яким у вас були тривалі і серйозні відносини. Вас може долати і невпевненість, і ревнощі, і сумніви – чому ж улюблений так завзято уникає вашого суспільства? Насправді відповідь проста – він зайнятий роботою. І він вам точно не змінює, навіть якщо ви іноді так думаєте.

11 грудня – 20 грудня. Зараз ви перестанете втрачати голову, переживати на порожньому місці і почнете мислити конструктивно. Ви оціните і красивий жест, і розумну думку, і вдалий подарунок партнера. Але він нечасто буде радувати вас.

21 грудня – 31 грудня. Вами зацікавиться хтось із колег-чоловіків. Ви відчуєте до себе особливе ставлення і з задоволенням підтримайте цей флірт. Ваше щоденне ходіння на роботу перестане бути рутиною і перетвориться в захоплюючу і захоплюючу пригоду. Вам зовсім не хочеться, щоб про вашу симпатії дізналися інші товариші по службі, тому ви можете вести себе як справжні шпигуни. Навіть якщо з ваших зустрічей нічого не вийде – ви залишитеся друзями.

Читайте також:  Гороскоп на червень 2018 року Рак

Романтичне побачення. Побачення недалеко від роботи може відбутися, якщо ви сподобаєтеся комусь із колег. Ваші чарівність, краса і привабливість для протилежної статі стануть нездоланною спокусою для нього.

сімейний гороскоп

Положення Сонця є непростим для ваших сімейних відносин. Ви можете хвилюватися з приводу грошей, здоров’я, інших загроз, які здатні ускладнити вашу сімейне життя. Є ймовірність деякого недовіри в родині, виникнення ревнощів, але тільки якщо чоловік раптом дасть вам привід.

Секрет щастя. Зірки закликають вас приділити більше уваги домашньому господарству. Тим більше що проблема фінансів в сім’ї встане гостро. Якщо ви проявите себе гарною, економною і уважною господинею, зможете здобути повагу рідних.

Гороскоп відпочинку

На початку періоду вам захочеться змінити рід діяльності. Ви можете приділити багато уваги своєму хобі – малювання, вишивання. Ви прикрасите будинок своїми виробами, різноманітите меню кулінарними шедеврами. У другій половині періоду проводите більше часу з коханою, в його суспільстві ви відмінно відпочинете.

Місце сили. Ви з задоволенням поїдьте в гості на свою колишню роботу, особливо якщо у вас там були шанувальники. Вам буде приємно зустріти їх і побачитися з тими, хто свого часу був від вас без розуму.

Гороскоп роботи і грошей

У грудні у вас буде багато приводів для оптимізму, пов’язаних з кар’єрою. Порадує спілкування з колегами. Вам буде комфортно на роботі, ви відчуєте себе улюбленицею всього колективу. Відносини з керівництвом також стануть цілком гармонійними. У фінансовому плані не все вас влаштовує, але в кінці грудні становище покращиться.

Купівля місяці. Ви будете активно витрачати гроші – не на себе, а на інших. Є ймовірність, що у вас з’явиться можливість повернути старий борг або виплатити раніше терміну кредит.

Читайте також:  Гороскоп на лютий 2018 року Терези

Гороскоп здоров’я

Протягом всього періоду ваше самопочуття обіцяє бути задовільним. Єдине, що може засмутити, так це стреси або розчарування в комусь із близьких. Положення Венери підкреслить ваше уважне ставлення до здоров’я, ви обов’язково відвідайте лікаря, особливо якщо вас щось турбує.

Гороскоп на грудень 2017 для Тельців чоловіків

Кохання

Ваш Телець в першій половині періоду проявить себе на рідкість уважним і послужливим кавалером. Він буде радий допомогти вам – з готовністю проводить до будинку, донесе покупки, пересуне меблі, відвезе до лікаря і надасть незамінну допомогу в багатьох інших побутових питаннях. Нехай це не так романтично, зате для життя така допомога куди потрібніше, ніж оберемки квітів і коробки цукерок. У другій половині періоду поведінку вашого улюбленого може змінитися. Можливо, йому хтось скаже, що він занадто балує вас і мало контролює.

тонус

У грудні ваш обранець буде готовий піти на все заради здоров’я і гарного самопочуття. Але в другій половині періоду Стрільця його можуть здолати сумніви: а чи правильно він все робить? Він почне прислухатися до вашої думки, так що його здоров’я – у ваших руках.

фінанси

У фінансовому плані ваш Телець буде сильно залежати від оточуючих. Він зможе заробити, і ваше матеріальне становище покращиться.

захоплення

У грудні ваш чоловік буде поглинений роботою, і ви втратите його з поля зору. Але будьте пильні! Є ймовірність, що його залучила симпатична колега або у нього склалася тепла чоловіча компанія, де вам немає місця.

Гороскоп на грудень 2017 роки Телець дитина

0-6 років. Малюк-Телець буде радий проводити багато часу, збираючи конструктор, створюючи вироби з пластиліну. Він буде дуже старатися, щоб порадувати вас.

Читайте також:  Гороскоп на листопад 2017 року Лев

7-12 років. Ваш юний Телець може проявити послужливість і прагнення допомогти. Це поширюється на батьків, друзів і вчителів в школі. Він з радістю допоможе педагогу віднести навчальні посібники, прибрати в класі або буде разом з вами готувати обід.

13-17 років. Підлітки-Тельці можуть страждати від нерозуміння в любовних відносинах. Вашої дитини будуть мучити сумніви і протиріччя – то його обраниця не варта його, то, навпаки, він сам не дотягує до рівня свого кумира. Одним словом, ви повинні підтримати своє чадо і допомогти йому розібратися в непростій ситуації, інакше постраждає навчання.

Статью нашли по запросам:
  • Гороскоп на грудень для тельця екстрасенси
Отзывы и комментарии к статье Гороскоп на грудень 2017 року Телець
Top