750 Гороскоп на листопад 2017 року Риби

Гороскоп на листопад 2017 року Телець


Гороскоп на листопад 2017 року Телець

Сприятливі дні для Тельців в листопаді 2017 року: 2, 6, 11, 16, 21, 27, 30 листопада.
Складні дні для Тельців в листопаді 2017 року: 1, 12, 18 листопада.

Гороскоп на листопад 2017 Телець жінка

Любов гороскоп

1 листопада – 10 листопада. Ви поступово втрачаєте інтерес до любовних ігор і флірту. Вірніше, у вас залишаться можливості для всього цього, але тільки в рамках вашої роботи. Є ймовірність нових зустрічей, романів, спілкування з протилежною статтю в середовищі колег.

11 листопада – 20 листопада. Нарешті ви побачите більше ініціативи від коханого. Правда, його поведінка не завжди буде відповідати вашим уявленням про романтику. Якщо ви працюєте разом, то ділові відносини переплетуться з особистими, і все це виявиться абсолютно недоречно. Втім, ви доставите колегам стільки приємних емоцій, так розважить їх своїм романом, що вони не будуть сердитися на вас.

21 листопада – 31 листопада. Зараз у вас куди більше шансів в любові, ніж виникне в наступних декадах. Використовуйте свою привабливість, щоб просунути відносини, які завмерли. Постарайтеся діяти якомога м’якше.

Романтичне побачення. У першій декаді побачення може пройти в будь-якому романтичному місці, яке вам сподобається, – ресторані або готелі. В інший час зустрічатися ви можете на роботі або поруч з роботою. Якщо у вас роман з колегою і ви не приховуєте його від товаришів по службі, можете поспілкуватися з улюбленим в обідню перерву або після роботи.

сімейний гороскоп

Положення Сонця зробить вас залежною від думки родичів. Ви будете прислухатися до їхніх слів, боятися засмутити їх. Ви станете відчувати себе Попелюшкою – так багато домашньої роботи, і ніхто, крім вас, з нею не впорається. Правда, чоловік може вам допомогти, але допомога ця буде швидше теоретичною – він пояснить вам, як слід робити ту чи іншу домашню справу. При цьому ваші стосунки з чоловіком зміцняться.

Секрет счастья.Сейчас такий період у вашому житті, коли вам слід особливо прислухатися до оточуючих. Звикнете до думки, що ваша думка – не єдино вірне. Зараз чоловік або батьки можуть дати вам добру пораду, яким вам потрібно піти, якщо хочете успіху своєї сім’ї.

Гороскоп відпочинку

Ви можете непогано відпочити в першій декаді періоду. Будуть і розваги, і увагу кавалерів. Найкраще поїхати на якийсь відомий курорт. Ви відмінно розслабитеся, навіть якщо проведете там тільки кілька днів. Потім у вас вже не буде такої можливості, весь вільний час поглине робота.

Місце сили. Ви відчуєте себе добре там, де багато людей. Самотність зараз вам зовсім не підходить. А ось в розважальних і торговельних центрах ви відчуєте справжній підйом життєвих сил.

Гороскоп роботи і грошей

Відносини з колегами в цей період у вас будуть не в приклад краще, ніж з начальством. Багато з готовністю позичать вам грошей, допоможуть у вирішенні домашніх проблем. З кимось із колег у вас навіть може виникнути роман або просто флірт.

Купівля місяці. Ви з радістю будете купувати частування для колег і близьких, розоритесь на щедрий подарунок для коханої. Але в цілому в цьому місяці вас чекають тільки побутові витрати.

Гороскоп здоров’я

На початку періоду Венера і Марс закрутять вас у вихорі любовних пригод, але потім у вас знайдеться час для того, щоб звернутися до фахівців. Ви з задоволенням почнете відвідувати косметологів, пластичних хірургів, дієтологів в надії на те, що їх рекомендації зроблять вас красивіше, а значить, здоровіше.

Гороскоп на листопад 2017 для Тельців чоловіків

Кохання

Ваш Телець проявить найніжніші почуття по відношенню до вас. Він буде уважний до дрібниць, стане дарувати подарунки. У цей період він з радістю відгукнеться на вашу пропозицію поїхати разом відпочити, провести вечір. Найбільш проблемним періодом для любовних відносин з чоловіком-Тельцем може стати друга декада листопада. Тоді він почне більше часу присвячувати роботі.

тонус

На початку періоду ваш обранець буде готовий на будь-яку активність, щоб догодити вам. Варто вам зробити зауваження з приводу його неідеальної фігури, він тут же кинеться в спортзал. Пізніше він також багато часу стане присвячувати спорту, але мотивація може бути іншою – Телець захоче вести здоровий спосіб життя, дбати про своє здоров’я.

фінанси

Вашого улюбленого буде турбувати те, що ситуація з грошима мало від нього залежить. В цілому на роботі його не ображають і він задоволений своєю зарплатою. Проблема в тому, що в цей період робота Тельця може бути не дуже продуктивною, тому про його підвищенні мова не зайде.

захоплення

Вашого обранця захоплять питання, пов’язані з домашнім господарством, домоведення. Він почне ретельно вивчати особливості ведення сімейного бюджету, навіть готувати обіди. Ви повинні хвалити його і всіляко підтримувати.

Гороскоп на листопад 2017 роки Телець дитина

0-6 років. Малюк-Телець буде дуже прив’язаний до своїх друзів. Він почне постійно запрошувати їх в гості, дарувати свої іграшки. Вам може здатися, що його використовують. Але незабаром ви зрозумієте, що помилялися.

7-12 років. У вашого маленького Тельця може прокинутися смак до домашніх справ. Крім того, ви помітите, що вашій дитині дуже важливо, щоб все було красиво. Він буде самостійно сервірувати стіл, прикрашати страви. Можливо, у вас підростає дизайнер.

13-17 років. Ваш Телець буде просто марити різними любовними історіями. Якщо у нього немає пари, він може захопитися який-небудь популярною особою, увійти в фан-клуб і проводити в спілкуванні з іншими фанатами багато часу. Можливо, саме там він зустріне своє нове, серйозне захоплення.

По теме: ( из рубрики Гороскоп на місяць )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top