Неділя, 25 Липня 2021
853 Гороскоп на липень 2017 року Риби
435
0
Раздел: Гороскоп на місяць

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Гороскоп на липень 2017 року Водолій

Гороскоп на липень 2017 року Водолій

Сприятливі дні для Водоліїв в липні 2017 року: 4, 9, 13, 25, 29, 31 липня.
Складні дні для Водоліїв в липні 2017 року: 11, 17, 28 липня.

Гороскоп на липень 2017 Водолій жінка

Любов гороскоп

1 липня – 10 липня. Зараз ваш партнер може проявити себе не з кращого боку. Якщо ви дозволили йому зайве, про ваші стосунки можуть дізнатися інші колеги і навіть начальство. У разі сварки не варто розраховувати на його благородство. З’єднання Меркурія з Марсом в Раку розташовує до балакучості, уразливості, мстивості.

11 липня – 20 липня. Якщо ви все ж розійшлися з партнером, то він не тільки образиться на вас, але і почне мститися. Може розкрити вашу інтимну таємницю або почати доглядати за іншою дівчиною з метою викликати у вас ревнощі. Якщо вас це може втішити, то він до вас як і раніше небайдужий, але вже готовий зробити крок від любові до ненависті.

21 липня – 31 липня. Оскільки ваше життя практично цілком буде зосереджена на роботі, то і роман у вас може виникнути в офісі – з колегою. У цих відносинах вас буде багато бентежити – зокрема, ви почнете чітко розуміти, що шанувальник знаходиться нижче вас по статусу, положення. Але його красиві залицяння можуть на час закрутити вам голову.

Читайте також:  Гороскоп на жовтень 2017 року Лев

Романтичне побачення. Водолії охоче йдуть на експерименти і не заперечуватимуть, якщо ділові переговори перейдуть в вечеря в ресторані, а потім – в сніданок в який-небудь готелі. При належній вправності і фантазії навіть рядовий офіс може стати хорошим місцем для зустрічей.

сімейний гороскоп

Ви проявите себе гарною господинею. Сатурн підштовхне вас до думки, що вам потрібно самій вникнути в усі сімейні питання, розібратися і навести порядок, щоб потім все працювало як годинник. Чи варто говорити про те, що за результатами періоду у вас в будинку панує чистота, всі домашні залучені до господарської праці та все виглядає як в передачах про ідеальну сім’ю.

Секрет щастя. Ваше щастя криється у виконанні того, що намітили. Якщо у вас є список домашніх справ на місяць, постарайтеся зробити все по пунктах. Це принесе вам велику радість.

Гороскоп відпочинку

Відпочивати в колі колег по роботі – для багатьох це кошмарний сон, а вам може сподобатися. Ви здатні організувати для всіх виїзд на курорт або скооперуватися з кимось із колег і поїхати разом з сім’ями. Вам сподобається вирішувати ділові питання в неформальній обстановці.

Місце сіли.Еслі вам запропонують поїхати в цікаву навчальну відрядження або піти на курси підвищення кваліфікації, саме такі місця стануть для вас джерелами сили.

Гороскоп роботи і грошей

Якщо начальство підтримує ваші плани, то просування протягом місяця може бути колосальним. Велику підтримку вам нададуть колеги, які бачать в вас неформального лідера. На жаль, зірки говорять про те, що у вас може виникнути нестача грошових коштів. Швидше за все, вам доведеться працювати більше звичайного, щоб справно поповнювати сімейний бюджет.

Читайте також:  Гороскоп на січень 2018 року Скорпіон

Купівля місяці. Можна вкладати гроші в кар’єрне зростання – оплачувати курси, поїздки. Якщо це необхідно для роботи, варто зробити вкладення в поліпшення зовнішності і зміцнення здоров’я.

Гороскоп здоров’я

Водолії будуть дуже пильно стежити за своїм здоров’ям. Навіть якщо лікарі стануть хором вмовляти вас заспокоїтися і не витрачати час на обстеження, ви все одно прийдете в клініку і все зробите по повній програмі, так як в цей період ви будете дуже серйозно ставитися до всього, що задумали.

Гороскоп на липень 2017 для Водоліїв чоловіків

Кохання

Ваш улюблений Водолій проявить себе на рідкість консервативним і серйозною людиною. Сатурн в Терезах зробить його дуже цілеспрямованим, так що на любов часу може і не залишитися. Головне для вас – не втрачати з ним зв’язок, навчитися будувати відносини на новий рівень. Ви можете стати чимось на зразок його асистента або секретаря, допомагати йому рухати кар’єру, знайомити з потрібними людьми, тоді ваша роль в його житті зросте до небес.

тонус

Ваш обранець буде вести правильний спосіб життя і захоплено займатися здоров’ям. Йому важливо тримати всі ці питання під контролем, так як перед ним стоять серйозні завдання, і він не може розмінюватися на дрібниці.

фінанси

Улюблений покаже себе дбайливим господарем, економним і бережливим. Однак станеться це не від того, що він збирає гроші, а тому, що у нього цих грошей просто мало. Зараз у нього період вкладень і високих трудозатрат, період доходів настане незабаром.

захоплення

Ваш Водолій буде пропадати в офісі від зорі до зорі, і єдиний шанс побачити його – влаштуватися працювати в те саме місце. Це чудова ідея, і не варто від неї відмахуватися, так як поруч з вашим обранцем може з’явитися колега, що претендує на ваше місце.

Читайте також:  Гороскоп на серпень 2017 року Близнюки

Гороскоп на липень 2017 роки Водолій дитина

0-6 років. Малюк-Водолій буде на рідкість серйозним і стриманим. Вас здивує глибина його думок і суджень, але не варто занадто сильно завантажувати його непотрібною інформацією, навчанням. Залишайте дитині час для відпочинку та ігор, створюйте відповідні умови для цього.

7-12 років. Маленькі Водолії весь липень будуть дуже відповідальними. Ви можете сміливо привчати дитину до самостійності, зерно впаде на добрий грунт. Можна дозволяти йому їздити самому з одного району в інший, вчити готувати і наводити порядок.

13-17 років. Підлітки-Водолії захочуть не просто професійно визначитися, а й спробувати працювати за майбутньою спеціальністю. У цей період можна проходити практику, шукати підробіток, вивчати основи майбутньої спеціальності, отримувати нові професійні навички.

Отзывы и комментарии к статье Гороскоп на липень 2017 року Водолій
Top