1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця

До чого сниться Гаманець, Кішка, Хрест, Багаття, Коса


До чого сниться Гаманець, Кішка, Хрест, Багаття, Коса

Кімната

Сон, в якому Ви перебуваєте в багато обставленій кімнаті, обіцяє велику фінансову удачу, пов’язану з виграшем або появою несподіваного спадщини. Для молодої жінки такий сон обіцяє багатого чоловіка. Однак якщо кімната бідно обставлена, то в заміжжі їй доведеться постійно економити.

Конверт

Побачити уві сні конверт – до сумних новин.

Конфетті

Якщо приснилося, що конфетті нескінченно сиплються на натовп людей, що веселяться, і Ви через це практично нічого не бачите, то в реальному житті Ви схильні віддаватися дозвільному проведення часу, однак незабаром беретеся за розум.

Цукерки

Їсти льодяники означає, що в найближчому майбутньому Вас чекають різноманітні розваги. Кислі на смак цукерки можуть символізувати хворобу або досаду. Отримати в подарунок цукерки означає, що Ви станете об’єктом поклоніння. Такий сон зазвичай обіцяє добробут. Якщо уві сні Ви самі робите цукерки, то Ви зможе домогтися успіху завдяки Вашій працьовитості і терпіння. Дарувати цукерки означає, що Ви приймете рішення вийти заміж або одружуватися, проте ризикуєте потім розчаруватися у Вашому обранці.

Кінь

Бачити себе верхи на коні означає, що Вам посміхнеться удача. Також такий сон може означати задоволення пристрасті. Якщо Вам приснилося, що Ви їдете верхи на коні, і раптом тварина виходить з-під контролю, то Ваші інтереси будуть ущемлені через нечесне вчинку людини, що займає високе положення. Побачити, що кінь тікає від вас в табун, передвіщає хворобу. Красиві жеребці сняться до успіху в справах. Сон, в якому Ви намагаєтеся об’їздити дикого коня, може означати, що Ви стурбовані тим, що Ваша кохана не реагує на надавані Вами знаки уваги.

Копати

Ви копаєте землю, то в житті Вам пощастить і Ви не будете відчувати потреби, однак для цього Ви повинні докласти зусиль. Сон, в якому Ви копаєте яму і виявляєте в ній скарб, символізує прихильність долі. Але якщо перед Вами в землі відкриються порожнечі, то в реальному житті Вас очікують невдачі. Якщо яма, яку Ви викопали, заповнюється водою, то це попереджає Вас про те, що всі Ваші зусилля можуть виявитися марними.

Корабель

Сон, Ви бачите корабель, вказує на те, що Вас чекає слава. Також подібний сон є знаком самовідданої праці і невичерпної енергії. Побачити уві сні корабля означає, що Вам загрожують неприємності в бізнесі. Загинути в результаті корабельної аварії означає, що Вам доведеться проявити силу волі. Якщо Вам приснилося, що інші люди терплять корабельну аварію, то Ваші спроби допомогти друзям будуть марні. Якщо Вам приснився корабель, що пливе під час шторму, то чекайте невдачі при укладанні угоди.

Коридор

Ви перебуваєте в довгому темному коридорі і не знаєте, куди йти далі, то такий сон є відображенням дійсності і говорить про те, що ви втратили життєво важливі орієнтири. Якщо ж в кінці коридору Ви бачите світло і прагнете до нього, то життя поставить Вас перед необхідністю прийняти відповідальне рішення, від якого буде залежати Ваша подальша доля. Якщо Вам приснилося, що Ви йдете по світлому коридору, заглядаючи в усі двері і приміщення, і не знаходите жодної живої душі, то в реальному житті Ви можете розраховувати на підтримку близьких друзів.

Корови

Ви побачили красивих здорових корів, готових дати молока, то такий сон обіцяє прибуток і виконання всіх бажань.

Коса

Побачити косу – символізує, що хвороба або неприємність “підкосить” Ваші сили і, відповідно, перешкодить Вашим планам. Якщо Вам приснилася стара або зламана коса, то Вам не уникнути невдачі в справах і конфліктів з оточуючими.

Багаття

Багаття закликає до обережності. Якщо Вам приснилося, що Ви з друзями сидите в лісі біля багаття, то наяву Вам не вистачає теплоти дружнього спілкування. Якщо уві сні Ви бачите, що багаття не розпалюється, а лише чадить, то будьте готові до серйозних неприємностей.

Кошенята

Якщо жінці сниться красивий білий кошеня, то їй треба бути обережною, тому що вороги спробують обманом заманити її в хитромудро розставлені мережі; їй слід покладатися на інтуїцію і здоровий глузд. Якщо сняться брудні, багатобарвні або худі кошенята, то наяву жінка стане жертвою власної необережності.

Кочерга

Якщо Ви бачите розпечену до червоного кочергу або якщо Ви б’єтеся кочергою, то Ви рішуче і енергійно будете боротися з труднощами. Для молодої жінки сон, у якому вона користується кочергою, означає, що вона вирішиться відмовитися від загальноприйнятих моральних норм поведінки.

Гаманець

Якщо Вам приснилося, що Ваш гаманець повний нових купюр або інших цінностей, то долею Вам уготована весела щасливе життя, в якій буде місце взаємної любові.

Кішка

Якщо наснилася кішка, то це може символізувати невдачу, якщо тільки Ви не виженете її геть. Якщо уві сні кішка нападає на Вас, то наяву Вас очікують підступи ворогів. Однак якщо Ви все ж прогнали її, то Вам вдасться подолати всі перепони. Побачити худого брудного кота означає, що Ви отримаєте погані звістки від відсутніх близьких людей. З кимось із друзів трапиться нещастя. Але якщо Ви виженете кота геть, то Ваш друг видужає після важкої хвороби. Чути нявкання котів може попереджати Вас про те, що під личиною одного ховається ворог. Якщо уві сні кішка подряпала Вас, то Вашим конкурентам вдасться позбавити Вас доходів, на які Ви так розраховували. Сон, в якому молода жінка тримає на руках кошеня, означає, що вона ризикує потрапити в неприємну історію через негідної поведінки інших людей. Бачити уві сні білосніжну кішку – до неприємностей, на які Ви спочатку можете не звернути уваги, але які виявляться потім набагато серйозніше. Якщо Ви займаєтеся торгівлею, то сон про кішку закликає Вас впрягтись в роботу з потроєною силою, так як конкуренти намагаються вижити Вас.

Кропива

Наснилося, що Ви йдете в заростях кропиви, але вона не обпалює Вас, то наяву доля буде до Вас прихильна. Якщо уві сні Ви обпалюють кропивою, то в реальному житті Ваше невдоволення собою заподіє масу проблем Вашим близьким. Для молодої жінки сон, у якому вона пробирається через зарості кропиви, пророкує, що у неї буде багато гідних шанувальників, які хочуть бачити її своєю дружиною, і вона буде довго вагатися, прагнучи прийняти правильне рішення.

Хрест

У загальному випадку, хрест сниться до якогось нещастя. Якщо Вам сниться людина, яка несе на собі хрест, то Вам слід сприйняти цей сон як заклик до благодійності і милосердя.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Повінь, Комахи, Небо, Нігті

До чого сниться Кров, Крила, Кудрі, Лялька, Купання

До чого сниться Лабіринт, Лава, Конвалія, Лід, Лілія

До чого сниться Кінь, Луг, Калюжа, Люди, Любов

До чого сниться Малина, Мармелад, Маскарад, Мати, Дрібниця

До чого сниться Молитися, Меч, Мішок, Блискавка, Молоко

До чого сниться Чоловік, Сміття, Мухи, Мило, Миша

По теме: ( из рубрики Тлумачення снів )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top