1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця

До чого сниться Дідусь, Гроші, Село, Діти, Дерево


До чого сниться Дідусь, Гроші, Село, Діти, Дерево

Дантист

Якщо Ви приходите на прийом до дантиста і не відчуваєте при цьому страху, то в реальному житті для Вас не існує непереборних перешкод. Якщо Вам приснилося, що дантист видаляє Вам зуб, то наяву над Вами особисто або над Вашими близькими нависла загроза серйозної хвороби. Не відкладайте візит до лікаря.

Дарувати

Сни, де Вам щось дарують – сприятливий знак. Дарувати годинник означає, що Ваші інтереси постраждають через Вашу необачність і схильності до сумнівних задоволень. Дарувати комусь букет – до розчарування в комусь із близьких. Дарувати уві сні подарунки означає, у кого-то з Ваших близьких Ви викликаєте невдоволення. Крім того, очікуйте невдач у справах. Для молодої жінки сон, у якому її коханий дарує їй красиві дорогі подарунки, обіцяє їй багатого порядного чоловіка.

Дача

Ви приїжджаєте взимку на дачу, щоб зустріти там Новий рік, то наяву Ви схильні жити за принципом “сміливість міста бере”. Однак не забувайте хоча б іноді брати до уваги і здоровий глузд. Якщо Вам приснилося, що вирішили побудувати на дачі будинок, то в реальному житті Ви прагнете до стабільності, якої так важко досягти в чому б то не було. Сон, в якому Ви відправляєте свою дитину на дитячу дачу, означає, що Ви стурбовані справами сімейними.

Двері

Ви відкриваєте комусь двері, застерігає від наклепу ворогів. Але якщо Вам сниться двері рідної домівки, чекайте достатку і процвітання. Для жінки сон, у якому вона відкриває двері дощовим вечором, пророкує кокетство і легковажність. Чоловіка такий сон попереджає про можливе банкрутство або випадкову зустріч. Якщо Вам сниться, як інші люди входять в двері, то Ви зазнаєте невдачі при спробі залагодити свої справи. Для літераторів такий сон означає провал останньої роботи. Якщо Вам приснилося, що двері зірвалася з петель, поранивши при цьому кого-небудь, то Вашим друзям загрожують неприємності через Ваше нерозумного ради.

Двір

Якщо Ви виглядаєте з вікна багатоквартирного будинку, щоб подивитися, як діти гуляють у дворі, то в реальному житті Ваші діти, незважаючи на неминучі тривоги, будуть Вашої головною радістю. Якщо Вам приснилося, що у дворі машини їздять так, немов це вулиця, то наяву Вам слід бути гранично обережним, щоб не потрапити в неприємну ситуацію. Можливо, Вам доведеться вдатися до брехні в ім’я порятунку когось із близьких. Сон, в якому Ви огороджувати двір парканом, застерігає Вас від гордовитого ставлення до людей, оскільки в найближчому майбутньому Вам буде потрібно їх допомогу.

Палац

Сон, де Ви прогулюєтеся по палацу, захоплюючись його пишнотою, означає, що Ваше життя зміниться в кращу сторону і Ви підніметеся на вищий щабель по службових сходах. Якщо, перебуваючи в палаці, Ви бачите або чуєте чоловіків і жінок, танцюючих і розмовляють між собою, то незабаром Ви знайдете корисні знайомства. Для молодої жінки, яка змушена вести скромний спосіб життя, побачити себе в палаці на балу означає, що вона вдало вийде заміж і займе високе місце в суспільстві.

Двірник

Якщо приснився двірник, то в реальному житті Ви будете погано справлятися зі своїми справами, крім того, Вас будуть дратувати недисципліновані колеги і неслухняні діти. Якщо уві сні Ви безуспішно намагаєтеся знайти двірника, то маса дрібних неприємностей буде заважати нормальному ходу життя. Якщо Ви все ж знайшли двірника, то Вас очікують приємні знайомства.

Дівчинка

Якщо бачите маленьку дівчинку з ангельським виразом обличчя, то наяву Вам слід бути уважним, щоб не потрапити на вудку, покинуту Вашими ворогами. Побачити уві сні плаче дівчинку означає, що над Вами нависла загроза серйозного захворювання. Якщо Ви терміново не зробите профілактичні заходи, то все може закінчитися несприятливо. Для молодої жінки сон, у якому вона бачить себе маленькою дівчинкою, символізує, що часом їй хочеться забути про проблеми дорослого життя і прилетіти під батьківське крильце.

Дідусь

Якщо Вам приснилося, що Ви розмовляєте зі своїм дідусем, то такий сон означає, що з Вами або з кимось із Ваших близьких трапиться біда. Якщо уві сні Ви отримуєте звістку про те, що до Вас збирається приїхати Ваш строгий дідусь, то в реальному житті Ви зробили якийсь вчинок, про який дуже жалкуєте. Бачити, як дідусь займається з онуками, символізує Ваше прагнення до сімейних радощів.

Дельфін

Сон, в якому Ви бачите дельфіна – несприятливий сон. Крім того, він також символізує лояльність новому уряду або керівництву.

Гроші

Сон, що Ви знайшли гроші, означає, що на зміну дрібним турботам і проблемам прийде успіх. Сон, в якому Ви віддаєте гроші, – до невдач. Якщо ж навпаки отримуєте (особливо золоті) – до багатства і благополуччя. Втратити гроші – до проблем в справах і негараздів в родині. Якщо уві сні Ви перераховуєте гроші і виявляєте їх недолік, то наяву будьте готові до великих непередбачених витрат. Якщо Вам приснилося, що Ви змушені економити, то в реальному житті Вас очікує багатство. Сон, в якому Ви вкрали гроші, попереджає про небезпеку і закликає до обережності. Якщо Ви розглядаєте купюри або монети, то в реальному житті Ваше фінансове становище цілком залежить від Вас. Якщо вам приснилося, що Ви взяли в борг велику суму грошей, то це може означати, що оточуючі вважають Вас багатою людиною, а деякі навіть скнарою. Якщо молодій жінці наснилося, що вона витратила позичені гроші, то це може бути попередженням про те, що через свою необачність вона може втратити близького друга.

Село

Бачити село або сільське життя – символ здоров’я і сили. Якщо Ви бачите себе в селі, Вам буде дано міцне здоров’я на довгі роки. Якщо Вам приснилося, що Ви повертаєтеся в село під батьківський дах, то Вас очікують приємні новини, можливо, від тих, хто зараз далеко від Вас. Якщо Вам сниться прекрасний сільський пейзаж з колосяться полями і повноводними ріками, то не сумнівайтеся: Вам вистачить сил і мудрості, щоб здійснити задумане. Якщо ж Вам привидиться суха і безплідна місцевість, то для Вас може спричинити серйозне часи. Такий сон пророкує голод і хвороби. Несприятливий сон, у якому село виглядає розваленої або занедбаної, так як такий сон пророкує біду.

Дерево

Якщо сняться дерева з молодим зеленим листям, побачені уві сні, – знак втілення надій. Висохлі дерева – символ печалі і втрат. Якщо уві сні Ви залізли на дерево, то Вас чекає блискуча кар’єра. Однак Вам слід бути обережним з грошима. Сон, в якому Ви Спілі або зрубали дерево, означає, що Ви ризикуєте витратити свої сили даремно. Побачити уві сні свіжозрубане дерево віщує несподіване нещастя, яке звалюється як сніг на голову посеред щасливою і комфортного життя. Якщо Вам приснилося квітуче дерево, то попереду у Вас період безтурботного відпочинку, проте підготовка до нього може зажадати від Вас неабияких зусиль. Якщо ж Ви бачите плодоносні дерево, то й наяву Ви нарешті зможете потиснути плоди своєї праці. Якщо Вам приснилося перероблене з землі дерево, то Вам належить переживати через хворобу близької людини. Якщо уві сні Ви впали з дерева і сильно вдарилися, то, незважаючи на всі Ваші спроби, Вам не вдасться довести до кінця задумане. Можливо, Ви втратите роботу.

Десерт

Ви збираєтеся з’їсти десерт, однак розумієте, що в шлунку не залишилося для нього місця, то наяву Вас пригнічує ситуація, в якій Вам ніяк не вдається викроїти час для відпочинку. Якщо Вам приснилося, що Ви готуєте десерт, то в реальному житті Вам належить провести вечір в приємній компанії. Є зіпсувався десерт – до неприємностей.

Діти

Сон, в якому багато красивих дітей, обіцяє благополуччя і процвітання. Якщо матері наснилося, що її дитина хвора, то наяву йому навпаки буде дано міцне здоров’я, проте інших неприємностей не уникнути. Діти, зайняті навчанням або іншим спокійним заняттям, означають мирне життя. Побачити уві сні мертву дитину означає, що в найближчому майбутньому Вас чекають проблеми і розчарування. Якщо Ви граєте з дітьми, то це до успіху в любові і справах. Сон, в якому Ви бачите сумних дітей, попереджає про неприємності, які Вам влаштують Ваші недруги.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Дощ, Директор, Будинок, Дорога, Бійка

До чого сниться Дрова, Парфуми, Друг, Дуель, Дядько

До чого сниться Євроремонт, Їжа, Їжачок, Їзда, Їхати

До чого сниться Жаба, Спрана, Перли, Наречений

До чого сниться Паркан, Загс, Замок, Захід сонця

До чого сниться Засуха, Земля, Дзеркало, Змія, Золото

До чого сниться Верба, Голка, Хата, Зрада, Родзинка

По теме: ( из рубрики Тлумачення снів )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top