776 Гороскоп на жовтень 2017 року Риби

Гороскоп на жовтень 2017 року Скорпіон


Гороскоп на жовтень 2017 року Скорпіон

Сприятливі дні для Скорпіонів в жовтні 2017 року: 4, 10, 14, 19, 27, 30 жовтня.
Складні дні для Скорпіонів в жовтні 2017 року: 1, 7, 22 жовтня.

Гороскоп на жовтень 2017 Скорпіон жінка

Любов гороскоп

1 жовтня – 10 жовтня. Ви зможете зблизитися з чоловіком, який вас зацікавив. Однак на шляху вашої любові виникнуть складності – через Сатурна в Стрільці у вас і у вашого кавалера буде спостерігатися явний недолік грошових коштів.

11 жовтня – 20 жовтня. Ви зрозуміли нарешті, що для вас не так вже й важливі престиж і спроможність вашого чоловіка. Вам зараз набагато потрібніше знати, що що він вас прекрасно розуміє і готовий бути з вами завжди. З’єднання планет говорить про те, що у вас з коханим в цій декаді буде багато часу і можливостей для душевних розмов. Він надійна людина, якій можна довірити будь-яку таємницю.

21 жовтня – 31 жовтня. На цьому тижні вам буде не до романтики. Партнер почне командувати вами і ревнувати вас до всіх навколо. Марс говорить про те, що в цей період ви не пропустіть можливості зробити на чоловіків сильне враження. Тому, можливо, у вашого улюбленого є вагомі приводи для занепокоєння.

Романтичне побачення. Друзі допоможуть вам знайти ідеальне місце для інтимних зустрічей – або дадуть ключі від затишної квартири, або запропонують якусь креативну ідею для романтичного побачення – порадять місце, де все пройде найкращим чином. Так що не відмовляйтеся від їх посередництва.

сімейний гороскоп

Відносини з рідними ускладняться через фінансових питань. Вони будуть не погоджуватися з тим, як ви витрачаєте гроші. На початку періоду Терезів, коли Венера опиниться в знаку Лева, чоловік почне так командувати вами, що вам буде складно зробити що-небудь без його відома. Так само він стане розпоряджатися і сімейним бюджетом – майже одноосібно. Але пізніше, коли Венера ви зможете переконати його в своїй правоті.

Секрет счастья.Поменьше торкайтеся спірних фінансових питань. Не варто підраховувати, хто і скільки заробляє в родині і хто має право на необмежений кредит з домашньої “тумбочки”.

Гороскоп відпочинку

Якщо вас запросять друзі, ви будете готові поїхати в будь-яке місце. А ще краще – в компанії з коханим. Тоді ви відчуєте себе абсолютно щасливою. Відпочинок в такій веселій компанії пройде просто чудово, навіть якщо ви зупинитеся в якомусь забутому богом готелі

Місце сили. Марс пробудить в вас цікавість до неформальних організацій і груп за інтересами. Вам сподобається бувати в різних клубах, відвідувати тренінги.

Гороскоп роботи і грошей

На початку періоду ви зможете дуже непогано заробити, так як саме ваш внесок керівництво оцінить дуже високо. Вам слід скористатися моментом і встановити довірчі відносини з шефом. Тоді в майбутньому ви зможете увійти в обране коло особливо наближених осіб.

Купівля місяці. Добре витрачати гроші на своє хобі, захоплення. Ви можете купити те, що вам необхідно, за вигідною ціною. Також настає вдалий період для придбання подарунків друзям. Вони оцінять вашу увагу і не залишаться в боргу.

Гороскоп здоров’я

Можливі проблеми зі здоров’ям, пов’язані в основному з харчуванням, травленням. Слідкуйте за вашим раціоном, не порушуйте дієту, якщо вам необхідно її дотримуватися. Не варто харчуватися фастфудом, ходити в дешеві ресторани – є ймовірність отримати отруєння або кишкову інфекцію.

Гороскоп на жовтень 2017 для Скорпіонів чоловіків

Кохання

Ваш улюблений проявить себе з найпривабливішою зі своїх сторін. Але на жаль, на це зверніть увагу не тільки ви, але і багато ваших подружки. Вони захочуть познайомитися з вашим обранцем, і тут вас чекає серйозне випробування. Перед вами постане вибір – або ви дозволяєте своєму Скорпіону безперешкодно фліртувати, або проявляєте себе ревнивець. Не дозволяйте йому побачити вашу слабкість і вразливість.

тонус

Ваш Скорпіон буде в чудовій фізичній формі. Він захоче продемонструвати вам, на що здатний. Якщо в минулому він успішно займався спортом, то напевно до сих пір не забув, як справити враження на вболівальників. Знайомі жінки будуть вам заздрити.

фінанси

Хороші фінансові можливості відкриються перед вашим обранцем на початку місяця. Майте на увазі: помилкою з вашого боку буде прагнення контролювати, куди він планує витратити гроші. Цей тривожний дзвінок ваш партнер ні за що не пропустить.

захоплення

Скорпіон буде дуже захоплений неформальним спілкуванням. Ви могли б все це пережити, якби серед його друзів були одні чоловіки. Але на жаль, це не так. Зірки радять вам зберігати спокій.

Гороскоп на жовтень 2017 роки Скорпіон дитина

0-6 років. У період Терезів малюк-Скорпіон зможе яскраво проявити свої творчі здібності. Вам слід віддати дитину в якусь розвиваючу творчу групу або гурток, щоб він міг в повній мірі виразити себе.

7-12 років. Маленькі Скорпіони будуть дуже активні в компанії друзів. Вашої дитини дуже захоплять дрібні інтриги, вируючі в дитячому колі. Ви можете засмутитися, так як його успішність знизиться, але це тимчасове явище. Він скоро все виправить, і ви будете пишатися.

13-17 років. Скорпіони-підлітки будуть пробувати свої сили в сфері флірту. Ваша дитина може почати спілкуватися відразу з декількома пасіями – просто для того, щоб переконатися у власній привабливості. Не поспішайте його засуджувати, це просто проба своїх сил і пошук меж дозволеного. Нехай вчиться на невинних помилки.

По теме: ( из рубрики Гороскоп на місяць )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top