776 Гороскоп на жовтень 2017 року Риби

Гороскоп на жовтень 2017 року Риби


Гороскоп на жовтень 2017 року Риби

Сприятливі дні для Риб в жовтні 2017 року: 3, 8, 11, 16, 21, 27, 30 жовтня.
Складні дні для Риб в жовтні 2017 року: 5, 20, 28 жовтня.

Гороскоп на жовтень 2017 Риби жінка

Любов гороскоп

1 жовтня – 10 жовтня. Дуже багато чого у вашому житті буде залежати від партнера. У нього може виникнути інтерес до іншої жінки. Це виявиться дуже болючим, переломним моментом для ваших особистих відносин. Але ваше терпіння здатне подолати всі образи. Можливо, ви дуже мудро запропонуйте йому не рвати відносин відразу, а подумати, просто взяти тайм-аут.

11 жовтня – 20 жовтня. Ви можете ревнувати, але у глибині душі будете відчувати, що ситуація поступово змінюється на краще. Ваша любов здатна зробити дуже глибоке враження навіть на самого зачерствіли циніка. Саме завдяки свободі вибору, яку ви йому надали, він може зробити цей вибір на вашу користь.

21 жовтня – 31 жовтня. Венера на цій декаді вбереже вас від зайвих амурних переживань. Наближається досить драматичний період у вашому особистому житті, і ви відчуваєте, що, як не відкладай рішуче пояснення з партнером, його не вдасться уникнути.

Романтичне побачення. Замислюючись про романтичному побаченні, ви перш за все будете виходити з інтересів улюбленого, шукати те, що йому може сподобатися. Про себе ви станете думати в останню чергу. Прикро, що не всі ваші ідеї сподобаються обранцеві. А якщо ви не вгадаєте, ще й опинитеся винуватою.

сімейний гороскоп

Ваші переживання будуть зосереджені на подружніх стосунках. Ви можете відчути, що ваш шлюб – не такий вже міцний тил, яким здавався раніше. Можливо, ви кілька перебільшуєте, але певні тривожні сигнали вже є. Ваш чоловік теж відчуває всю напруженість ситуації і знаходиться в стані стресу, але йому складно буде щось зробити з собою. Однак навіть якщо ви дізнаєтеся, що в його житті з’явилася інша, не варто рубати з плеча.

Секрет счастья.Не перестарайтеся з самопожертвою і прагненням всім догодити. Саме зараз ви можете повністю розчинитися в потребах рідних. Не варто так поступати хоча б тому, що непрохані жертви ніхто не оцінить.

Гороскоп відпочинку

Найкраще для вас буде відправитися на відпочинок з сім’єю. Вам набагато важливіше за цей час налагодити стосунки з коханими людьми, ніж здійснювати подвиги для начальства на роботі. Втім, керівництво в будь-якому випадку вкажіть невдоволення, тому ви нічого не втратите, якщо поїдете.

Місце сіли.Вас будуть залучати місця з гармонійної і передбачуваною архітектурою – щось на зразок грецьких або римських храмів, де є краса і порядок. У таких доглянутих і спокійних місцях і ви станете набагато впевненіше в собі.

Гороскоп роботи і грошей

Вас чекає непростий час. Ймовірна складна ситуація в компанії, скорочення зарплат. Найбільш напружена ситуація може скластися в середині місяця. Намагайтеся рідше відпрошуватися з роботи, і ви зумієте утриматися на плаву.

Купівля місяці. Найважливішу і дорогу покупку ви зробите не для себе, а для кого-то другого. Найімовірніше, це буде родич.

Гороскоп здоров’я

Ви можете підірвати здоров’я особистими переживаннями. З вашої схильністю до самопожертви, небажанням думати про себе ви просто не почуєте тривожні сигнали, які подає вам організм. В середині періоду висока ймовірність захворіти. Терміново займіться своїм здоров’ям, хоча б тимчасово.

Гороскоп на жовтень 2017 для Риб чоловіків

Кохання

Улюблений поставить вас в глухий кут своєю жертовністю. Крім того, ви помітите, що він ухиляється від серйозної розмови про ваші стосунки. Його може лякати будь-яка визначеність, адже коли ви скажете, що пора розлучитися, все повернути буде складно. Тому, якщо у вас є почуття до нього, краще почекати. Закохані чоловіки-Риби здатні на найнеймовірніше – змінитися заради коханої і стати зовсім іншою людиною.

тонус

Він не тільки абсолютно не схильний до спорту зараз, але і вважає подібні заняття дуже небезпечними. Зірки підтверджують, що Рибам важливіше дотримуватися режиму сну і правильно одягатися, щоб не застудитися.

фінанси

Ваш обранець так переживає з приводу стабільності відносин, що може залізти в борги заради того, щоб справити на вас враження. Тому, перш ніж почати засуджувати його за нерозумна поведінка, подумайте, може, ви його самі на це спровокували.

захоплення

Найбільше вашого улюбленого в цей період буде захоплювати перспектива розвитку відносин з вами. Тому він постарається розділити всі ваші інтереси, в тому числі і хобі. Скористайтеся цим, можливо, ви знайдете спільну цікаве заняття на багато років.

Гороскоп на жовтень 2017 роки Риби дитина

0-6 років. Малюк-Риби буде прагнути в суспільство дітей, які не дуже розташовані дружити з ним. Все це може викликати у нього образу, сльози і смуток. Постарайтеся заспокоїти дитину і переконати, що його провини в цьому немає.

7-12 років. Маленькі Риби захочуть проявити свої творчі здібності, але не знайдуть розуміння у публіки. Може вийти так, що здібностей дитини виявиться недостатньо для такої презентації, і все це призведе до розчарування. Утримайтеся від виступів і конкурсів.

13-17 років. Підлітки-Риби можуть змінити своє ставлення до оточуючих. Ваша дитина озлобився від того, що його не приймають там, де йому хочеться бувати. Він може вважати, що його оточують злі і самозакохані люди. Постарайтеся відвернути його від цих непотрібних переживань. Знайдіть спосіб підняти його самооцінку.

По теме: ( из рубрики Гороскоп на місяць )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top