750 Гороскоп на листопад 2017 року Риби

Гороскоп на листопад 2017 року Близнюки


Гороскоп на листопад 2017 року Близнюки

Сприятливі дні для Близнюків в листопаді 2017 року: 4, 8, 11, 27, 30 листопада.
Складні дні для Близнюків в листопаді 2017 року: 5, 13, 20, 28 листопада.

Гороскоп на листопад 2017 Близнюки жінка

Любов гороскоп

1 листопада – 10 листопада. У першій декаді стане трохи легше. По крайней мере, не все у вашому особистому житті обмежиться приготуванням обідів та іншими домашніми клопотами. Ваші пропозиції сходити куди-небудь знайдуть нарешті підтримку у партнера, і він хоча б зрідка стане вибиратися з вами в романтичні міні-подорожі. Є ймовірність, що у вас з’явиться загальне приємне хобі.

11 листопада – 20 листопада. Тепер Венера і Марс значно прикрасить ваше особисте життя. У відносинах настане період практично повного взаєморозуміння і єднання. Ви станете набагато ближче один одному, у вас буде більше точок дотику, ви захочете більше дізнатися про свого коханого, а він – про вас.

21 листопада – 30 листопада. Зараз, під впливом Венери і Марса може виникнути бажання обмежити спілкування домашнім колом. Ви відчуєте, що у вас з’явилися непереборні протиріччя з коханим. Тому ваші відносини з обранцем можуть зійти нанівець.

Романтичне побачення. У першій половині періоду у вас не буде настрою для зустрічей і побачень. Може бути, позначиться втома, ви відчуєте занепад сил. Максимум, на що ви будете здатні, так це просто запросити кохану до себе додому. У середині листопада у вас, навпаки, почнеться новий медовий місяць.

сімейний гороскоп

Скупчення планет вказує на те, що ви багато часу будете проводити з близькими людьми. Але через напружені аспектів це спілкування може не доставити вам велику радість. У другій половині періоду ситуація зміниться на краще. Вам вдасться домовитися з чоловіком і налагодити з ним відносини. Найбільше вас порадують діти – ви будете проводити з ними багато часу, що дуже зблизить вас.

Секрет щастя. Якщо ви по-справжньому любите своїх рідних, то вибачте їм деяку нестриманість і бажання наполягти на своєму за всяку ціну.

Гороскоп відпочинку

У першій половині місяця вам найкраще відпочивати в домашній обстановці. Друга половина періоду – відмінний час для невеликої поїздки. Вам захочеться оглянути пам’ятки, помилуватися творами мистецтва, доторкнутися до живої історії.

Місце сили. Найкраще вам буде в якій-небудь європейській країні або в місті, багатому традиціями. Також вам сподобається в театрі, на виставці, на різних культурних заходах.

Гороскоп роботи і грошей

Вам захочеться, щоб у вашій роботі було більше творчості і свободи дій. Але не завжди думка роботодавця збігається з вашими бажаннями. Ось і зараз все навколо як домовляться, щоб надати на вас максимальний тиск і змусити робити те, чого вам не хочеться.

Купівля місяці. У листопаді шопінг буде строго регламентований – наявністю або відсутністю грошей, думкою родичів або чоловіка. Можливі побутові витрати, але можливі й великі покупки, якщо цього захочуть ваші рідні.

Гороскоп здоров’я

У першій половині періоду здоров’я може піднести вам неприємні сюрпризи. Ймовірні загострення хронічних недуг, простудні захворювання, зниження тонусу. У листопаді у вас відкриється друге дихання у всьому, що пов’язано зі здоров’ям. Хвороби відступлять, і ви відчуєте прилив життєвих сил.

Гороскоп на листопад 2017 для Близнюків чоловіків

Кохання

Ваш партнер буде сприймати вас як матусю – і це в кращому випадку. Будь-які ваші, навіть найбільш безневинні зауваження він вважатиме моралями. В глибині душі він хоче повної свободи і незалежності від тих, хто вчить його життя і вказує, як йому вчинити. Але відваги послати всіх куди подалі у нього не вистачить, тому він може просто огризатися у відповідь на ваші прохання і ігнорувати причіпки. Не варто засмучуватися. Пізніше улюблений почне більше часу присвячувати вам. Ви зрозумієте, що він все такий же романтик, яким ви його знали раніше.

тонус

Ваш партнер буде сповнений сил і енергії. Але вам з боку явно видніше, чи можна йому займатися спортом або їхати з друзями на природу, коли він застуджений. М’яко поясніть йому, чому цього робити не варто.

фінанси

У другій половині періоду обранець-близнюки візьметься за розум і почне заробляти. Причому це не буде разовим поривом, він серйозно вирішить, що повинен взяти ситуацію в свої руки.

захоплення

Ваш улюблений може захопитися дослідженням історії свого роду, налагодженням відносин з близькими, з якими давно посварився. А від вас він чекає допомоги і підтримки, а не критики.

Гороскоп на листопад 2017 роки Близнюки дитина

0-6 років. Малюк-Близнюки може часто піддаватися критиці, причому виходити вона буде від знайомих і незнайомих дорослих. На дитячому майданчику саме ваше чадо стане більше інших носитися, збиваючи всіх з ніг, ламати іграшки. Не хвилюйтеся, скоро це пройде.

7-12 років. Ваша дитина буде так активно допомагати друзям, що ті незабаром попросять його заспокоїтися. Він може бути засмучений тим, що його допомога нікому не потрібна. Допоможіть йому, запропонуйте переглянути свою поведінку.

13-17 років. Близнюки в цей період зіткнуться з неоднозначною реакцією на свої пропозиції і взагалі усвідомлюють, що ініціатива карається. Незабаром ваш підліток може прийти до висновку, що в його оточенні є недоброзичливець, і, можливо, не один. Вірогідні сварки з однолітками, знадобиться ваше втручання.

По теме: ( из рубрики Гороскоп на місяць )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top