776 Гороскоп на жовтень 2017 року Риби

Гороскоп на жовтень 2017 року Козеріг


Гороскоп на жовтень 2017 року Козеріг

Сприятливі дні для Козерогів в жовтні 2017 року: 1, 10, 14, 21, 27, 30 жовтня.
Складні дні для Козерогів в жовтні 2017 року: 5, 12, 28 жовтня.

Гороскоп на жовтень 2017 Козеріг жінка

Любов гороскоп

1 жовтня – 10 жовтня. У вас пропаде всякий інтерес до походів наліво. Відносини з постійним партнером будуть далекі від ідеалу, але все одно ви маєте намір вести себе пристойно і не допускати прикрих промахів. В цілому ваші любовні відносини будуть не безхмарними, але всі проблеми переборні.

11 жовтня – 20 жовтня. Тепер ви будете спокійніше сприймати те, що у вас відбувається на особистому фронті. Поступово прийде впевненість в собі, увагу інших чоловіків дасть вам зрозуміти, що ви як і раніше привабливі. Ваш улюблений буде вести себе лояльно, у ваших стосунках буде більше терпимості. Нехай ви не переживете другий медовий місяць, зате прийде глибинне розуміння того, що ця людина вам доріг.

21 жовтня – 31 жовтня. Венера може підштовхнути вас до таємного роману або флірту, особливо якщо ви не вільні. Але вам слід бути дуже обережною, якщо ви дорожите вашими колишніми відносинами. Все може швидко закінчитися, коли ви зрозумієте, що цей зв’язок потрібна вам просто для того, щоб відволіктися від поточних проблем і любові у вашому серці немає.

Романтичне побачення. Через положення Сатурна ви будете прагнути заховати свої любовні стосунки. Ви надасте перевагу зустрічатися в таких місцях, де таємниця ваших побачень навряд чи буде розкрита.

сімейний гороскоп

Завдяки положенню Марса і Венери ви будете з більшою повагою ставитися до батьків. Однак це тільки зовнішній прояв. У глибині душі ви явно незадоволені ставленням батьків до вас. Ви можете порахувати, що в ваших невдачах є і вина старших родичів, які завжди підкреслювали, що вони-то були куди успішніше вас.

Секрет щастя. Вам зараз властиво драматизувати все, що з вами відбувається, особливо в сім’ї. Спробуйте поглянути на свою ситуацію тверезо. Частіше згадуйте свої заслуги і досягнення.

Гороскоп відпочинку

Для вас найкращим відпочинком буде час, проведений на самоті. Або взагалі – на роботі. Там, де вас не турбують численні особисті проблеми. Вам потрібно вибирати місця і ситуації, де ви будете повністю поглинені якимось складним або захоплюючою справою – настільки, що все інше просто вилетить з голови.

Місце сіли.Уедіненние і тихі, спокійні місця, де немає натовпів народу, сподобаються вам більше, ніж серце мегаполісу. Вам буде добре в старих церквах, небагатолюдних музеях, парках, де ви зможете розслабитися і подумати про щось приємне.

Гороскоп роботи і грошей

Положення Сатурна НЕ буде налаштовувати вас на подвиги в кар’єрі. Але можуть статися серйозні зміни на роботі, які зажадають вашої участі, наприклад зміниться начальник або піде важливий співробітник. І вас терміново висунутий на його місце і введуть в курс справи.

Купівля місяці. Ви усіма силами прагнете скорочувати витрати. Тому якщо ви і зробите якісь покупки в цьому місяці, то це будуть витрати на найнеобхідніше – продукти, одяг, здоров’я, медикаменти, товари для господарства.

Гороскоп здоров’я

Ви будете задоволені життям, якщо не станете звертати увагу на досягнення оточуючих. Вас можуть засмутити свідоцтва успішності людей, з якими ви разом починали, що негативно позначиться на тонусі. Відволікайтеся від цих думок за допомогою приємної музики, фільмів, книг, спілкування.

Гороскоп на жовтень 2017 для Козерогів чоловіків

Кохання

Ваш улюблений може вести себе вкрай незрозуміло. Він буде періодично зникати з ваших радарів, не ставлячи до відома про те, де і з ким був, але ви зобов’язані йому вірити, якщо не хочете посваритися. Найкраще, що можна придумати, – це викликати його на задушевну розмову про його проблеми. Але якщо ви говорите про довіру, то довіряйте і більше займайтеся своїми справами. Ваш Козеріг повернеться до вас, коли розбереться в собі.

тонус

Ваш улюблений Козеріг не буде налаштований на активну спортивну життя. Йому і так вистачає стресів і навантаження, так що якщо ви любителька спорту, то зараз вам з партнером буде явно не по дорозі. Його більше надихнуть тривалі прогулянки на свіжому повітрі.

Фінанси. Складний період у фінансовій сфері. Козеріг може жити строго на певну суму, тому зараз не час чекати подарунків. При цьому він буде з готовністю витрачати гроші, і чималі, на різні медичні новинки або біологічні добавки.

захоплення

Улюбленого можуть захопити духовні сфери. Йому сподобається спілкуватися з людьми, які цікавляться особистісним зростанням. Але він може приховувати цей інтерес від вас, оскільки ви дуже іронічні.

Гороскоп на жовтень 2017 роки Козеріг дитина

0-6 років. Малюк-Козеріг може дуже неоднозначно ставитися до ваших батьківським імперативів. Якщо ви будете постійно наполягати на своєму, у дитини може навіть розвинутися невроз. Будьте з ним зараз делікатніше.

7-12 років. Маленькі Козероги будуть користуватися любов’ю друзів і однокласників, але весь час виступати в якості опікуваних, які відстають. Вашій дитині зараз складно конкурувати з однолітками, і усвідомлення цього для нього досить болісно. Підтримайте його.

13-17 років. Підлітки-Козероги захочуть підбити черговий підсумок того, чого вони досягли за рік, і він може виявитися невтішним. Такі думки здатні стати причиною депресії у вашої дитини. Вам слід поговорити з ним про те, що результати поки оцінювати рано, і все у нього попереду. Розмова буде для нього цілющим.

По теме: ( из рубрики Гороскоп на місяць )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top