Неділя, 25 Липня 2021
722 Гороскоп на грудень 2017 року Риби
440
0
Раздел: Гороскоп на місяць

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Гороскоп на грудень 2017 року Стрілець

Гороскоп на грудень 2017 року Стрілець

Сприятливі дні для Стрільців в грудні 2017 року: 1, 5, 10, 15, 21, 25, 31 грудня.
Складні дні для Стрільців в грудні 2017 року: 3, 11, 23 грудня.

Гороскоп на грудень 2017 Стрілець жінка

Любов гороскоп

1 грудня – 10 грудня. Венера і Марс більше не утворюють сполуки, і сексуальний потяг між вами слабшає. При цьому колишні проблеми залишаються. Ви змушені проводити занадто багато часу разом і могли вже неабияк один одному набриднути. Кращим виходом у такій ситуації стане просто взаємна ввічливість.

11 грудня – 20 грудня. У вас встановляться довірчі відносини з коханим. Він зрозуміє нарешті, чого ви чекали від нього – щоб він більше допомагав вам в побуті. Ви ж готові взяти на себе загальну керівну функцію, адже ви природжений лідер. Коли визначитеся з тим, хто у вашій парі головний, життя стане набагато приємніше.

21 грудня – 31 грудня. Напружені аспекти між планетами говорять про несприятливому періоді для любові. У вас можуть виникнути нові захоплення, що не сподобається вашому постійному партнерові. Так чи інакше, в вашому союзі зараз виникне ревнощі. Він буде ревнувати вас до друзів, приятелів, навіть якщо у вас немає шанувальника Єдиний вихід – беріть його з собою, коли вирушаєте в дружні компанії.

Читайте також:  Гороскоп на липень 2017 року Телець

Романтичне побачення. Ваше побачення повинно проходити за всіма правилами, зараз вам не сподобаються несподіванки, все повинно бути ретельно сплановано і підготовлено. Якщо улюблений надумає організувати щось, не порадившись з вами, ви можете образитися.

сімейний гороскоп

Ви раптово усвідомлюєте, що ви з чоловіком – різного поля ягоди. Найімовірніше, вам здасться, що чоловік досить простакуватий, не дотягує до вашого рівня. Чоловік, зі свого боку, може пред’являти вам претензії, кажучи, що ви також не є його ідеалом. До кінця періоду ситуація покращиться. І зблизять вас, як не дивно, побутові справи. Варто вам приготувати разом обід або прибрати квартиру, і все зміниться на краще.

Секрет счастья.Не провокуйте суперечки. Ви з чоловіком зможете знайти спільні точки дотику – швидше за все, це буде хобі, пов’язане з домашнім господарством.

Гороскоп відпочинку

Зараз вам може бути не до відпочинку – занадто багато справ. Це необов’язково робота – просто у вас є плани, і розважатися, витрачати час даремно ви не маєте наміру. Ви станете активно вивчати інформацію по цікавить вас, читати літературу, відвідувати курси. Навряд чи хтось зможе назвати таку напружену роботу відпочинком.

Місце сили. Вас надихне навчальний заклад, куди ви мрієте вчинити, або робота, яку ви б хотіли отримати. Тобто цілком конкретне місце, з яким ви пов’язуєте своє майбутнє.

Гороскоп роботи і грошей

Настає важливий період. Або ви надумали міняти роботу, або вас до цього змушують. Так чи інакше скоро відбудуться серйозні зміни, і ви це чітко відчуваєте. Ви активно займетеся пошуками запасних варіантів, будете відвідувати співбесіди, тільки не варто чекати від них занадто багато чого. Зараз ваші очікування дещо завищені.

Читайте також:  Гороскоп на серпень 2018 року Водолій

Купівля місяці. Вас залучають значні подарунки. Таких ви чекаєте на день народження, і саме такі презенти ви отримаєте або купіть собі самі.

Гороскоп здоров’я

Астрологічні аспекти віщують деякі проблеми зі здоров’ям в цей період. Необхідно вжити заходів – пройти обстеження, не ігнорувати рекомендації лікарів. Зате потім ви спокійно зможете зайнятися святкуванням свого дня народження, і ніякі болячки не зможуть вам перешкодити.

Гороскоп на грудень 2017 для Стрільців чоловіків

Кохання

Вам може здатися, що улюблений надто вже суворий до вас. У вас буде багато розбіжностей, в основному пов’язаних з тим, що ви з різних сімей, з різними устроями, різним вихованням. Все це дуже ускладнить і без того непрості відносини. Іноді вам буде здаватися, що обранець соромиться вас. До грудня відносини покращаться. Партнера так зворушить ваше привітання з днем ​​народження, що він змінить гнів на милість.

тонус

Ваш партнер зараз одержимий ідеєю поліпшити свою фізичну форму. Весь вільний час він буде проводити в фітнес-центрі, перейде на спортивне білкове харчування і почне наполягати на тому, щоб ви готували їжу, яка дозволяє швидко накопичити м’язову масу.

фінанси

Якщо ви – сім’я і у вас роздільний бюджет, саме час переглянути цю ситуацію, особливо якщо у вас є спільні діти або ви їх плануєте. Постарайтеся привчити його до думки, що у вас все спільне, так як ви сім’я.

захоплення

Можливо, він планує почати свою справу, і тоді всі розмови з ним на побачення будуть крутитися навколо різних бізнес-планів і тому подібного. Якщо вас не захоплюють такі матерії, то хоча б зробіть вигляд, що вам цікаво. Улюбленому це дуже важливо.

Читайте також:  Гороскоп на травень 2018 року Риби

Гороскоп на грудень 2017 роки Стрілець дитина

0-6 років. Малюк-Стрілець проявить себе примхливим дитиною – він буде сперечатися зі старшими і взагалі вести себе так, ніби має право вчити всіх життя. Через це у нього можуть виникати сварки і з однолітками.

7-12 років. Маленький Стрілець зараз прагне до лідерства в дитячому колективі. Він захоче змістити існуючого лідера і стати новим. Такі дії можуть призвести до того, що у нього з’явиться багато ворогів. Спробуйте пояснити дитині, що таке компроміс. Це йому допоможе.

13-17 років. Підліток-Стрілець захоче визначитися з майбутньою професією. Ви, зі свого боку, порадите йому не поспішати. Але якщо вже ваша дитина вирішила розставити всі крапки над “і” в цьому питанні, вас він слухати не стане. Йому сподобається приміряти різні спеціальності, дізнаватися про них більше і вирішувати, наскільки це йому підходить.

Отзывы и комментарии к статье Гороскоп на грудень 2017 року Стрілець
Top