Понеділок, 1 Червень 2020
827 Гороскоп на серпень 2017 року Риби
335
0
Раздел: Гороскоп на місяць

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 4 из 5)

Гороскоп на серпень 2017 року Діва

Гороскоп на серпень 2017 року Діва

Сприятливі дні для Дів в серпні 2017 року: 6, 9, 11, 15, 20, 25, 31 серпня.
Складні дні для Дів в серпні 2017 року: 2, 8, 23 серпня.

Гороскоп на серпень 2017 Діва жінка

Любов гороскоп

1 серпня – 10 серпня. На початку серпня вже ніяка неземна любов не змусить вас покинути затишний будинок або розкрити свою душу. Ви зрозумієте, що всі любовні історії, в яких ви проявляли активність, закінчилися для вас не найкращим чином. Тому ви віддасте перевагу зберігати горде мовчання і не говорити про свої справжні почуття.

11 серпня – 20 серпня. Зараз у вас буде хороший контакт з коханим, але планети застерігають вас від зайвої балакучості. Уникайте також залучення до вашого спілкування третіх осіб, навіть якщо це дипломований психолог. Розібратися між собою ви повинні самі, без допомоги сторонніх. До кінця періоду ви навчитеся чути один одного і не вірити пліткам.

21 серпня – 31 серпня. Меркурій змусить вас задуматися про те, що в любові важливі невисловлені думки і почуття. Нехай ви будете перебувати в ілюзіях, зате знайдете щастя і впевненість у тому, що вас люблять і у вас немає проблем. Вас будуть запрошувати на побачення. Але з набагато більшим задоволенням ви приймете улюбленого у себе вдома.

Читайте також:  Гороскоп на серпень 2018 року Терези

Романтичне побачення. Зараз ви віддасте перевагу таємні зустрічі і відносини. Вам сподобається, якщо ваш партнер зав’яже вам очі і привезе в розкішне заклад “не для всіх”. Все повинно бути приватно і таємниче.

сімейний гороскоп

Більшу частину місяця через стелліум ви будете справжнім ангелом-хранителем і утішником для оточуючих. Ви зможете не тільки зробити для близьких максимум можливого, але і знайти підхід до найскладніших родичам. Хороший період для того, щоб збирати гостей будинку, відзначати сімейні свята. Ви будете душею будь-якої компанії, до вас почнуть звертатися за порадою і чекати від вас допомоги. Головне – не забути про те, що у вас теж є своє життя.

Секрет щастя. У сімейному житті головним для вас буде вміння тримати дистанцію. Ви можете в пориві відвертості поділитися такими подробицями, про які розсудлива жінка воліє промовчати. Тому стежте за собою!

Гороскоп відпочинку

Відпочинок в колі рідних вам сподобається більше, ніж галаслива компанія друзів. У серпні ви можете проявити більше активності в організації дозвілля – спланувати поїздку, купити путівку.

Місце сили. Вам сподобаються місця високої духовності і культури, пов’язані з релігією або якимись таємними знаннями. Ви відчуєте підйом сил близько давньогрецького або давньоримського храму. Відвідування пірамід або гробниць також змусить вас задуматися про вічне.

Гороскоп роботи і грошей

У діловій і фінансовій сферах у вас можливий деякий простий. Ви захочете більше часу приділити своєму внутрішньому світу. Зрозуміло, на роботу ви ходити будете, але виконувати свої обов’язки станете без вогника. До кінця періоду в вас прокинеться бажання працювати і заробляти.

Купівля місяці. Вам захочеться долучитися до духовних знань. Займіться благодійністю, придбайте талісман або амулет.

Читайте також:  Гороскоп на січень 2018 року Близнюки

Гороскоп здоров’я

Стелліум змусить вас переживати і хвилюватися з приводу і без. Ви можете стати дуже недовірливою і будь-яка дрібниця будете сприймати як симптом хвороби. Але слід розрізняти недовірливість і інтуїцію. Інтуїція подасть вам сигнал, який допоможе впоратися з недугою на самому початку.

Гороскоп на серпень 2017 для Дів чоловіків

Кохання

Ваш обранець-Діва напустити такого туману в ваші відносини, що вам доведеться довго в цьому розбиратися. У першій декаді періоду Льва він може приділяти увагу як вам, так і іншим жінкам, роблячи компліменти і щиро захоплюючись ними. Ви станете жартома ревнувати його, так як всерйоз підозрювати коханого в зраді у вас просто не вийде. Але вже в середині періоду його таємничість може викликати в вас серйозне невдоволення. Тільки в кінці місяця у вас встановляться довірчі відносини.

тонус

Ваш улюблений здатний зрадити своїй схильності до активного способу життя. Більш того, у нього можуть з’явитися шкідливі звички – він почне засиджуватися за комп’ютером, полюбить дружні посиденьки зі спиртним і буде ігнорувати ваші заклики повернутися до нормального життя.

фінанси

Головний тягар фінансової відповідальності у вашій парі ляже на вас. Ви можете бути стурбовані, бачачи, що ваш працелюбний обранець вважає за краще раніше піти з роботи. Не варто турбуватися – це тимчасовий криза.

Захоплення. Ви дуже здивуєтеся, виявивши, що ваш улюблений-Діва, який завжди здавався вам матеріалістом, раптом захопиться духовними і релігійними знаннями. І якщо він не знайде підтримки у вас, то почне шукати її на стороні.

Гороскоп на серпень 2017 роки Діва дитина

0-6 років. Малюк-Діва буде дуже прив’язаний до вас і може почати ділитися з вами своїми секретами. Головне – ставитися до дитини серйозно і ні в якому разі не сміятися над його словами, інакше він перестане вам довіряти.

Читайте також:  Гороскоп на грудень 2018 року Водолій

7-12 років. Юні Діви можуть шукати споріднену душу серед однолітків, але, як відомо, у Дів високі вимоги, і ваша дитина ризикує залишитися без друзів, якщо буде проводити суворий відбір. Ви можете допомогти йому виробити правильні орієнтири у відносинах з приятелями.

13-17 років. Підлітки-Діви можуть проявити несподіваний для вас інтерес до шкідливих звичок. Ваша дитина захоче вперше спробувати алкоголь, закурити або щось гірше. Тому зараз батькам слід бути особливо уважними – навіть якщо раніше ваш син не давав особливих приводів для занепокоєння.

Отзывы и комментарии к статье Гороскоп на серпень 2017 року Діва
Top