Неділя, 7 Червень 2020
776 Гороскоп на жовтень 2017 року Риби
368
0
Раздел: Гороскоп на місяць

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Гороскоп на жовтень 2017 року Терези

Гороскоп на жовтень 2017 року Терези

Сприятливі дні для Терезів в жовтні 2017 року: 3, 8, 11, 16, 21, 27, 30 жовтня.
Складні дні для Терезів в жовтні 2017 року: 5, 20, 28 жовтня.

Гороскоп на жовтень 2017 Терези жінка

Любов гороскоп

1 жовтня – 10 жовтня. Ви зможете винести уроки з попереднього періоду і опинитеся на одній хвилі з коханим. Ваш партнер – людина явно нетовариський. Вас як особистість активну може часом обтяжувати це самотність удвох, але ви вже засвоїли урок: якщо хочете, щоб обранець не ображався, вам слід на якийсь час забути про те, що в світі є інші чоловіки.

11 жовтня – 20 жовтня. Ви з партнером буквально розчиніться в почуттях, вам дуже сподобається проводити час наодинці один з одним. З’єднання планет у вашому знаку додасть здорового глузду відносинам. Вам не так вже будуть потрібні шикарні подарунки і залицяння, важливіше, щоб обранець був надійним і вірним.

21 жовтня – 31 жовтня. У вас буде дуже скромний і невпевнений у собі кавалер. Він може так нерішуче доглядати за вами, що у вас виникне питання: а чи варто цього так домагатися? Виходить, що всього вашого привабливості недостатньо, щоб змусити активно діяти чоловіка, який вам по-справжньому доріг.

Читайте також:  Гороскоп на серпень 2017 року Лев

Романтичне побачення. Зустріч наодинці краще призначати в тих місцях, де вас не підстерігають несподіванки і де можна зберегти таємницю. Тому краще не призначати побачення в людних місцях, ресторанах, кіно, близько роботи або біля будинку. Вибирайте для зустрічей інший район або місця, де ви раніше ніколи не були.

сімейний гороскоп

У сім’ї у вас будуть в цілому рівні і спокійні відносини. Однак напружені аспекти ускладнять контакти з рідними. У ваших батьків може виникнути враження, що ви занадто відгородилися, стали жити окремо, відокремилися від них. Тому постарайтеся розвіяти це відчуття. Навіть якщо ваші батьки в чомусь мають рацію, їм зовсім не обов’язково знати це напевно.

Секрет щастя. Ваша тактовність допоможе налагодити відносини з близькими. Батьки і родичі старшого віку потребуватимуть вашої допомоги. Будьте ввічливі і уважні до них.

Гороскоп відпочинку

Хороший відпочинок для вас буде там, де поменше народу. Ви зможете відпочити як вдома, так і в якому-небудь відокремленому готелі на тропічному острові. Головна умова – щоб ви не були змушені постійно спілкуватися з великою кількістю людей.

Місце сили. Ви зможете відчути сильний підйом душевних сил в місцях, пов’язаних з вашим раннім дитинством. Вам може навіть прийти в голову відвідати той пологовий будинок, в якому ви з’явилися на світло, або дитсадок, в який ви колись ходили.

Гороскоп роботи і грошей

По роботі у вас буде багато ділових зустрічей і контактів. І тільки ви самі будете знати, скількох сил і здоров’я вам це коштує. Однак ні статусу, ні надбавки до зарплати в цей період вам всі ці зусилля не принесуть. Найімовірніше, ваш успіх буде відзначений начальством в найближчому майбутньому.

Читайте також:  Гороскоп на січень 2018 року Риби

Купівля місяці. Ваші витрати будуть спонтанними і навіть нераціональними. Ви можете пожертвувати велику суму на благодійність, купити щось непотрібне, з жалості дати гроші в борг людині, яка їх навряд чи вам поверне.

Гороскоп здоров’я

Непростий період для здоров’я, так як керуюча вами Венера буде утворювати напружений аспект. Це говорить про ймовірне виникнення простудних і загостренні хронічних захворювань. Все це зажадає від вас підвищеної уваги до свого самопочуття.

Гороскоп на жовтень 2017 для Терезів чоловіків

Кохання

Ваш улюблений буде вести себе зовсім не так, як зазвичай. Як правило, його товариськість вас стомлює, а зараз він сам вважатиме за краще усамітнитися з вами подалі від своїх настирливих друзів. Все це буде, звичайно, дуже приємно, але абсолютно на нього не схоже. У вас може закрастися сумнів, що він грає в якусь гру і хоче просто з вами поекспериментувати. Але потім ви переконаєтеся, що він був в цьому абсолютно щирий.

тонус

Ваш партнер навряд чи буде налаштований на спортивні подвиги. У його теперішньому ледачому стані йому зовсім не захочеться витрачати свій час на заняття в спортивному залі замість того, щоб повноцінно відпочити.

фінанси

Ваш обранець може розпоряджатися грошима дуже безвідповідально, і ви не раз в цьому місяці будете вичитувати його за безрозсудні витрати. Чого вартий, наприклад, його манера позичити одному грошей незрозуміло на що. Правда, ви дуже здивуєтеся, коли через деякий час ця “благодійність” принесе вашому коханому хороший дохід.

захоплення

Чи не дорікайте партнера в ліні, зараз йому необхідний відпочинок. Єдине, що ви можете йому запропонувати, так це якийсь інтелектуальний дозвілля – сходити на концерт, послухати музику, відвідати виставку.

Читайте також:  Гороскоп на лютий 2018 року Скорпіон

Гороскоп на жовтень 2017 роки Терези дитина

0-6 років. Малюк-Терези буде триматися трохи осторонь від однолітків. Швидше за все, зараз він вибере якогось одного дитини в якості одного і буде спілкуватися лише з ним. Галасливі натовпи дітей можуть його втомлювати.

7-12 років. Маленькі Ваги будуть готові проводити всі дні безперервно будинку. Ваша дитина навіть може затіяти розмови про домашнє освіту і буде вам клятвено обіцяти, що почне вчитися тільки краще. Насправді він просто перевтомився. Потрібно знизити навантаження або відпочити.

13-17 років. Ваш підліток вибере в якості об’єкта обожнювання не зовсім підходить персону. Це може бути людина значно старше або не вашого кола. Він не сподобається вам своєю поведінкою, професією і вихованням. Не наполягайте на своєму, наберіться терпіння і чекайте, коли у вашому чаді прокинеться розсудливість.

Отзывы и комментарии к статье Гороскоп на жовтень 2017 року Терези
Top