5523 Гороскоп на Грудень 2024 року для Левів

Гороскоп на Грудень 2024 року для Левів


Гороскоп на Грудень 2024 року для Левів

Грудень для Левів розпочнеться безліччю справ. Деякі з них вимагатимуть уваги і часу, інші можуть допомогти закрити колеги. До останнього тижня місяця представникам знаку вдасться нарешті розібратись зі справами на роботі, вирішити нагальні питання вдома та готуватись до свят.

Важливо бути уважним з фінансовими операціями та підписом документів з 2 по 16 грудня. В цей час на вирішення матеріальних питань відчутно впливатиме ретроградний Меркурій, і його дія може наштовхнути на не зовсім конструктивні думки та зайві витрати.

Гороскоп на Грудень 2024 року для Левів

Лев – фінансовий гороскоп на грудень

У грудні витрати Левів можуть зрівнятись з доходами. Однак, все ж більшість із них будуть приємними. В гонитві за подарунками рідним і колегам, зорі радять Левам не забути й про себе. В другій половині місяця представники знаку просто зобов’язані нарешті порадувати себе покупкою, про яку вони дуже давно мріяли. Вона не лише підніме настрій, але й буде символом того, що рік не минув даром і приніс немало досягнень.

Не надто вдалі для покупок будуть дні з 1 по 16 грудня. Тому на цей період краще не будувати грандіозних планів та зайнятись рутинними справами. З 16-го грудня стан справ дещо зміниться, можливі серйозні зміни на роботі, які певний час змусять понервувати. Протягом останньої декади грудня Леви зможуть нарешті зрозуміти, що зміни, хоч і складно сприймаються, та все ж на благо, і увійдуть у свій звичний комфортний ритм.

Матеріальне становище можуть суттєво погіршити рідні. Можлива навіть поява когось, хто потребуватиме допомоги. В такому випадку Левам доведеться проявити щедрість і людяність, однак варто не забувати про особисті кордони та чітко окресливши, відстоювати їх.

Напередодні нового року Леви можуть несподівано отримати дуже цікаву пропозицію. Втілення її в життя розпочнеться вже в січні і вимагатиме від них подивитись на справи зовсім під іншим кутом зору.

Гороскоп на Грудень 2024 року для Левів

Лев – любовний гороскоп на грудень

В сфері стосунків гороскоп Лева на грудень рекомендує знайти позицію незалежного спостерігача. Якщо в його стосунках були серйозні складнощі, саме зараз вони нарешті остаточно вирішаться. Конфлікти через роботу вдома також припиняться, однак це не означатиме, що можна знову “жити на роботі” та забути про домашніх.

Друга декада грудня буде вдалою для приємних побачень та часу з коханими. Також в цей час можна натякнути партнеру про свої бажання і окреслити плани на спільне майбутнє.

Самотні Леви мають шанси на перспективне знайомство. Воно може відбутись на роботі, або навіть в транспорті. Нова людина в житті Левів принесе багато цікавих подій та справжню пристрасть. Представникам знаку буде цікаво і навіть трішки страшно, бо за останній час вони звикли до більш консервативних стосунків та поглядів на них. Саме зараз їм доведеться вирішувати, наважуватись, чи залишити все як є.

Гороскоп на Грудень 2024 року для Левів

Лев – гороскоп здоров’я на грудень

Стан здоров’я представників знаку буде стабільним. Є високий ризик сезонних захворювань, однак за справами більшість з них, якщо і будуть, то пройдуть майже непомітно. Якщо за увесь рік Леви так і не наважились виділити час на спортзал, чи прогулянки, зараз це можна зробити, однак в помірному темпі і без великих навантажень.

По теме: ( из рубрики Гороскоп на місяць )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top