Понеділок, 1 Червень 2020
2142 Чоловіче ім'я: Давид
282
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Денис

Чоловіче ім’я: Денис

Денис Походить від давньогрецького імені Діонісіос (Діоніс – бог життєвих сил природи, бог вина).

Це здатний, посидющий і дуже акуратний людина. Перешкоди в житті обходить з легкістю, везіння немов надається йому разом з ім’ям. Любить копітку роботу. Часто щось колекціонують. Дениси бувають принциповими і непохитними, люблять нав’язувати оточуючим ідеї, які не становлять для тих ніякого інтересу. Самолюбні.

У першому шлюбі часто невдачливі: їхні дружини недолюблюють свекруха; конфліктні відносини, що складаються між ними, зачіпають врешті-решт і молоду сім’ю. Тому Денису і його майбутній дружині до того, як вони зареєструють свій шлюб, потрібно серйозно зайнятися пошуками окремої квартири. У виборі дружини Денис не позбавлений корисливих міркувань. П’є небагато. Знає рахунок грошей. Чи не скупий, погодиться практично на будь-яку покупку, але за неодмінної умови, що спочатку запитають його дозволу.

Ім’я Денис – від грецького “Dionis”, – прийшло до нас з античної міфології. Так звали бога життєвих сил, природи, виноградарства, виноробства і веселощів. Тому Денис наділений від природи життєвою енергією, силою, радісним сприйняттям навколишнього світу, він вміє піднімати настрій собі і заряджати веселощами оточуючих. У XIX столітті в Росії ім’я Денис набуло широкого поширення. Святий покровитель – Діонісій Пергійскій (Памфілійського). Він був затятим противником зла і всевладдя, шанував хворих і голодних, хоронив померлих, закликав усіх до поміркованості, стриманості і молитов, спонукав багатьох до пожертвувань, навчав ченців грамоті.

Жінки на ім’я Олександра, Анна, Венера, Катерина, Лариса, Євгенія, Клавдія, Марина, Поліна, Софія зможуть скласти щастя Дениса. Невдалими можуть виявитися союзи з Авророю, Агнесою, Антоніною, Зінаїдою, Зоєю, Інною, Іриною, Ладою, Ольгою, Еммою, Інною.

Так можна назвати Діву, Козерога, Рака, але не Овна і Льва.

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Севастян

Дати іменин: 23.03, 28.03, 19.05, 25.05, 31.05, 14.06, 16.06, 6.07, 9.07, 17.08, 31.08, 10.09, 16.10, 4.11

Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Денис
Top