2711 Число проблеми: як порахувати і визначити

Число проблеми: як порахувати і визначити


Число проблеми: як порахувати і визначити

Є така приказка: знати б, де впадеш, соломку б підстелив. Завдяки нумерології це цілком можна зробити.

Проходячи по життю, кожен з нас повинен отримати від прожитого певні уроки. В цьому і є сенс існування: вчитися, робити висновки, удосконалюватися – і поступово підніматися на нові рівні буття. А для цього доведеться вирішити проблему (або декілька), «подаровану» нам ще при народженні. В нумерології навіть існує спеціальне поняття: Число проблеми. Воно вказує на ту межу нашого характеру, яка, якщо не звертати на неї уваги, може стати причиною дрібних і великих неприємностей і, врешті-решт, зіпсувати нам життя.

Знадобиться всього лише дата народження. Припустимо, ви народилося 11 січня 1975 роки (11.01.1975). Спочатку потрібно перетворити день, місяць і рік народження в однозначні числа:

  • 11 = 1 + 1 = 2 число дня народження,
  • 01 = 0 + 1 = 1 – число місяця народження,
  • 1975 = 1+ 9 + 7 + 5 = 22 = = 2 + 2 = 4- число року народження.

З числа дня народження віднімаємо число місяця народження (якщо число дня менше числа місяця, то навпаки; аналогічно і для наступних кроків – з більшого віднімається менша, оскільки в нумерології не існує негативних чисел):

2 -1 = 1 – це Перше Число проблеми.

З числа року народження віднімаємо число дня народження:

4 – 2 = 2 – це Друге Число проблеми.

З другого числа проблеми віднімаємо перше число проблеми:

2 -1 = 1 – це Третє Число проблеми.

З числа року народження віднімаємо число місяця народження:

4 – 1 = 3 – це Четверте Число проблеми.

У наведеному прикладі Числа проблеми: 1, 2, 1, 3. Найчастіше зустрічається число 1, значить, на нього слід звернути особливу увагу: подолання пов’язаних з ним проблем і перешкод потребують найбільше сил і часу.

Розклад проблем

  1. Перший урок, або проблема, повинен бути опрацьований в перші 25 років життя (який саме урок – вкаже Перше Число проблеми; розшифровка приведена нижче).
  2. Другий – в проміжку з 25 до 35 років (дивись Друге Число проблеми).
  3. Третій урок (йому відповідає Третє Число проблеми) триває все життя. Але як тільки ви зрозуміли, чого саме від вас хоче Всесвіт, вплив цього уроку сходить нанівець, і неприємності закінчуються. Якщо ж ви продовжуєте робити одні і ті ж помилки, він буде «бити вас по голові», поки не одумаєтеся.
  4. Четвертий урок (Четверте Число проблеми) стартує, коли людині виповнюється 35, і так само, як і третій, супроводжує його до кінця днів.

Значення числа проблеми

0: пасивність. Нуль в нумерології зовсім не означає «порожньо»: урок доведеться витягувати. Вам необхідно прийняти радикальне рішення, як йти по життю. Або ви – пасивна, ведена особистість і безвольно пливете за течією, або берете себе в руки і берете активну участь у своїй долі. У вас є всі шанси стати незалежним, самодостатньою людиною – використовуйте їх. Нічого не бійтеся, і не заздріть і ні на кого не ображайтеся. Ваше щастя – у ваших власних руках.

1: невпевненість. Вам не вистачає самоповаги, у вас занижена самооцінка. Якщо щось не виходить – не шукайте винних і тим більше не мстите. Всі ваші біди – через неправильне ставлення до навколишнього світу. Всесвіт закликає вас розвивати силу волі, рішучість і оптимізм. Не дозволяйте собою вертіти, вчіться не залежати від чужої думки. Самостійно приймайте рішення, покладаючись на свій досвід і сили: їх у вас більш ніж достатньо.

2: залежність від чужої думки. Ваша біда – тонкокожесть. Ви занадто болісно реагуєте на негатив з боку оточуючих. Але якщо хтось на вас косо подивився, це ще не привід ненавидіти весь світ: у кожного є право на висловлення своєї думки, а ви не зобов’язані всім подобатися. Припиніть зациклюватися на чужому думці, розслабтеся і заспокойтеся. Краще щільно займіться своїм життям, продумуйте всі ходи і наслідки – це допоможе переключитися на себе і позбавить від постійних неприємностей.

3: відсутність самовираження. Можливо, всередині вас є якийсь психологічний бар’єр, який заважає випустити назовні творче начало. Треба його зламати. Чи не зачиняйтеся в своїй шкаралупі: світ потребує ваших талантах. Подумайте, чим вам було б приємно зайнятися: танцями, малюванням, вокалом. А може, ви давно мріяли навчитися стріляти з лука? Не потрібно боятися осуду з боку, просто зробіть це. Як тільки ви дозволите творчої енергії вирватися назовні, все ваше життя почне змінюватися на краще.

4: невміння доводити справу до кінця. Ви сповнені грандіозних планів, проте мало чого досягаєте в житті, хоча і дуже намагаєтеся. Причина в тому, що ви постійно перескакуєте з однієї справи на іншу. Вам не вистачає послідовності, цілеспрямованості і скрупульозності. Вчіться правильно планувати свій час, сили і можливості. Наберіться терпіння і посидючості: спочатку буде нелегко, але планомірний і ревну працю – єдиний спосіб змусити вашу проблему «замовчати».

5: непосидючість. Ви вічно щось шукаєте, але не знаходите, і це приносить вам суцільні розчарування. Ви постійно переміщується, спілкуєтеся, знайомитеся з новими людьми – і похапцем ви робите серйозні помилки. Вам необхідно більш відповідально ставитися до свого життя, припинити метушитися і миготіти: саме це збиває вас з істинного шляху. Шукайте не кількість (про яку б сферу життя не йшла мова), а якість.

6: зайва вимогливість. Ви прагнете до ідеалу, досконалості в усьому, будь то побутові справи, робота або відносини. Але в світі немає нічого ідеального: все має свої вади – і в цьому проявляється його краса і різноманіття. Часто через ваших завищених вимог страждають найближчі люди. Вчіться бути вдячними долі за те, що вона вам дає, не шукайте
недоліки, а захоплюйтеся достоїнствами. Це спростить життя і вам, і вашим улюбленим.

7: відособленість. Ви відгороджується від світу, а треба йти йому назустріч. Якщо сховаєтеся в своєму коконі, розвитку не буде. Людина живе тільки в русі, взаємодії із собі подібними. Вибачте тих, хто заподіяв вам біль, забудьте старі образи і махніть рукою на невдачі в минулому. Займіться удосконаленням своїх умінь, отриманням нових знань – і ви самі потім будете дивуватися, як могли стільки часу витратити на безглузду самоізоляцію.

8: приземленість. Постійно вибираючи матеріальні блага на шкоду духовним, ви раз за разом будете стикатися з усе новими труднощами. З кожною новою помилкою завдання Всесвіту буде лише ускладнюватися, і якщо ви не припините дивитися на речі не тільки з точки зору їх практичної користі, можете в один «прекрасний» момент не тільки втратити інтерес до життя, але і виявитися на самому її дні.

9: конфліктність. Вам потрібно стати терпиміше до оточуючих, навчитися уникати конфліктів, згладжувати шорсткості в спілкуванні. Зрозумійте, що ви не одні в цьому світі: поруч з вами ті, хто потребує вас, залежить від вас, і в першу чергу це рідні та близькі. Саме вони найбільше страждають від вашої зацикленості на собі. Зав’язуйте нові знайомства, намагайтеся уважно слухати і чути інших – і вам стане набагато легше йти по життю.

По теме: ( из рубрики Нумерологія )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top