Субота, 21 Травня 2022
2060 Чоловіче ім'я: Вадим
440
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: В’ячеслав

Чоловіче ім’я: В’ячеслав

В’ячеслав Відбувається від давньоруських слів “вяче”, що означає “більше”, і “слав” – “слава”.

Святим заступником є ​​благовірний князь В’ячеслав Чеський. В юному віці князю довелося вступити на престол.Несмотря на молодість, він мудро керував країною і дбав про свою родину. Грамоту він освоїв завдяки старанням своєї бабки святої Людмили. Князь В’ячеслав добре знав не тільки слов’янську грамоту, але також грецьку і латінскую.Святой В’ячеслав намагався запобігти різним смути, але був убитий своїм братом Болеславом. Тіло його довго лежало порубаним на шматки без поховання, поки один священик не прикрив його покривалом. Мощі святого В’ячеслава покояться в головному храмі Праги.

Одружитися намагається на розумній дівчині. У майбутній дружині буде цінувати красу, індивідуальність, відсутність комплексів. У сім’ї надійний, надає допомогу полому, займається з дітьми. Вся домашня робота для нього однакова. Він може приготувати обід, сам змайструвати полиці. Відносини в родині будує на довірі, але якщо буде обманутий, то відмовить а довірі назавжди.

Важливе місце в житті займає робота, Всі справи доводить до кінця. Відповідально ставиться до будь-яких доручень. Однаково процвітає в будь-яких професіях. Якщо у В’ячеслава є автомобіль, то ремонтні роботи буде намагатися зробити сам. Любить приймати гостей, спиртним не зловживає.

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Венедикт
Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: В’ячеслав
Top