801 Гороскоп на вересень 2017 року Терези

Гороскоп на вересень 2017 року Козеріг


Гороскоп на вересень 2017 року Козеріг

Сприятливі дні для Козерогів у вересні 2017 року: 3, 12, 17, 22, 25, 29 вересня.
Складні дні для Козерогів у вересні 2017 року: 1, 7, 15 вересня.

Гороскоп на вересень 2017 Козеріг жінка

Любов гороскоп

1 вересня – 10 вересня. Улюблений нарешті зверне на вас увагу. Ви зможете разом обговорити ситуацію, що склалася, проблеми і труднощі у відносинах. Це буде найбільш сприятливий період за весь місяць. Ви відчуєте себе справжньою господинею положення. Тому грайте свою роль, але не занадто домінуйте – в наступному періоді ви можете помінятися місцями.

11 вересня – 20 вересня. Напружені аспекти загрожують підірвати ваш авторитет в очах коханого, поставити під сумнів його цінність для вас. Якщо раніше він дорожив будь-яким миттю, проведеною поруч з вами, зараз може зникати без попередження. Наберіться терпіння.

21 вересня – 30 вересня. Венера і Марс привнесуть у ваше любовне життя хвилювання. Ви можете, з одного боку, бажати відносин, з іншого – боятися їх розвивати. Між вами все поки дуже хитко і ненадійно – так, що будь-який необережний погляд або слово здатні все зруйнувати. Важливо не допускати зайвих розмов, не давати приводу для пліток, не бути надмірно відвертою з подругами.

Романтичне побачення. Воно повинно пройти по вищому розряду. Ви можете запросити партнера в саме шикарне місце, яке вам відомо, чи він запропонує вам прогулянку на яхті або теплоході. Адже ви гідні найкращого!

сімейний гороскоп

Багато що в сімейному житті принесе вам стрес, внутрішнє напруження, невдоволення. Є висока ймовірність того, що зараз ви станете обговорювати з рідними якийсь важливий майновий питання. Ця проблема викликає у вашій родині серйозні розбіжності, але ви віддасте перевагу самоусунутися, залишивши остаточне рішення за найбільш розсудливим членом вашого клану.

Секрет щастя. Уміння і бажання брати на себе відповідальність. Саме це принесе вам популярність і повагу в родинному колі.

Гороскоп відпочинку

Вам для повноцінного відпочинку необхідно повне перемикання. Залишитися в тому ж будинку, тому ж місті або країні, де ви провели весь рік, – не варіант. Краще поїхати куди-небудь з друзями – бажано за кордон і як можна далі. Там, де ви будете відпочивати, ніщо не повинно вам нагадувати про залишених удома людей, справи, речах і завданнях. Тільки відпочинок і розваги!

Місце сили. Старовинний храм, стара бібліотека, відомий навчальний заклад з традиціями. Перебування в таких місцях налаштує вас на серйозний лад і зробить більш успішною людиною.

Гороскоп роботи і грошей

У роботі вам необхідно враховувати, що в даний момент ви не є справжнім лідером, ви просто шанована людина і співробітник. І шановані ви рівно до тих пір, поки не гнете свою лінію. Крім того, так як Венера в з’єднанні з Марсом – дуже особистий аспект, краще зараз не змішувати кар’єрні і любовні відносини.

Купівля месяца.Звезди радять вкладати гроші в проекти, які ви затіє з друзями. Якщо ви інвестуєте відразу в кілька напрямків, одне з них обов’язково виявиться успішним.

Гороскоп здоров’я

Скористайтеся цим періодом для того, щоб провести необхідні обстеження, пов’язані зі здоров’ям. Зараз вам можуть попастися на шляху хороші, відповідальні лікарі, які допоможуть прийняти рішення по будь-якому питанню. Ймовірно, виникне необхідність у додаткових аналізах.

Гороскоп на вересень 2017 для Козерогів чоловіків

Кохання

Ваш улюблений Козеріг зможе повністю задовольнити вашу потребу в марнославстві. По крайней мере, перед подругами ви будете пишатися достоїнствами коханого. Він блищить дотепністю і люб’язністю, але з усіх навколишніх жінок для нього важливі тільки ви. Ваш обранець буде повністю довіряти вам. Якщо ви захочете – складе вам компанію на дружній вечірці, звеселяючи ваших друзів і беручи участь в розвагах.

тонус

Настрій вашому партнерові піднімуть різні дружні змагання, пофарбовані гумором, доброю кепкування. При всій зовнішній замкнутості він черпає енергію в такому розкутий і іронічному спілкуванні.

фінанси

В душі Козерога може дозріти переконання, що виграє лише той, хто готовий ризикнути. Ваше завдання – постаратися переконати його, інакше він може багато втратити. Особливо тривожним буде цей сигнал разом з його прагненням грати в азартні ігри або вкладати гроші в різні сумнівні проекти.

захоплення

Вашому улюбленому можна порадити не захоплюватися чимось скоростиглим – в його випадку потрібна ретельна перевірка, перш ніж зважитися на якісь рішучі кроки, навіть в тому, що стосується хобі.

Гороскоп на вересень 2017 роки Козеріг дитина

0-6 років. Малюк-Козеріг буде більш комфортно відчувати себе в суспільстві дітей, ніж дорослих. Можливо, прийшов час трохи відпустити його – дати свободу, відвести на колективні заняття, влаштувати в дитячий сад.

7-12 років. Маленького Козерога дуже захопить спілкування в школі. Він побачить для себе нові можливості закріпитися і стати лідером в дитячому колективі. Дитина може добре зарекомендувати себе в навчанні – стати переможцем олімпіади або просто почати добре писати контрольні з різних предметів, підвищити свою успішність.

13-17 років. Підлітки-Козероги зараз відчутно просунутися на шляху до своєї мети, якщо вона пов’язана з ростом авторитету у однолітків або отриманням престижної нагороди за навчання. Вони можуть перейнятися честолюбними мріями і серйозно замислитися над власним майбутнім.

По теме: ( из рубрики Гороскоп на місяць )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top