Субота, 26 Вересня 2020
1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця
506
0
Раздел: Тлумачення снів

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

До чого сниться Чемодан, Черви, Чорт, Часник

До чого сниться Чемодан, Черви, Чорт, Часник

Чай

Сон, де Ви заварюєте чай, означає, що в реальному житті Ви ризикуєте зробити якийсь непорядний вчинок, про який будете надалі гірко шкодувати. Якщо уві сні Ви бачите осад у своїй гуртку з чаєм, то наяву Вам буде важко впоратися з любовними розчаруваннями. Якщо Вам приснилося, що Ви хочете вгамувати свою спрагу гарячим чаєм, то чекайте непроханих гостей. Пити чай в теплій компанії означає, що на даному етапі Ви шукайте не світських задоволень, а відносин з близькими Вам за духом людьми. Пролити чай означає, що Вас очікують домашні хлопоти.Обнаружіть коробочку для чаю порожній означає, що за Вашою спиною хтось розпускає про Вас плітки.

Чайник

Вам слід бути готовим до того, що в найближчому майбутньому Ви будете просто завалені роботою. Закипілий чайник означає закінчення боротьби і початок періоду процвітання. Розбитий чайник символізує невдачу. Для молодої жінки сон, у якому вона ллє з чайника холодну прозору воду, означає, що її чекає прихильність якогось впливового людини. Сон, в якому молода дівчина бачить потемнілий від заварки чайник, означає, що її чекає невдале заміжжя. Світлий же чайник обіцяє гідного чоловіка і життя без турбот.

Каплиця

Якщо Ви бачите каплицю, то наяву Вам слід бути готовим до непорозумінь і розбіжностей, які виникнуть навколо Вас. Якщо Вам приснилося, що Ви перебуваєте в каплиці, то Вас очікують розчарування і зміни в справах. Для молодих людей сон, в якому вони входять до каплиці, означає, що в реальному житті у них з’являться вороги, а любов принесе розчарування.

Годинники

Сон, де Ви бачите годинник, пророкує, що завдяки копіткій праці і ретельної продуманості Ваших дій Ви зможете домогтися добробуту. Розбити годинник означає, що Вам загрожують втрати і біди. Розбити скло в годиннику означає скороминущі знайомства. Втратити годинник означає для жінки, що її підстерігають домашні проблеми. Вкрасти годинник означає, що Вашої репутації загрожують недоброзичливці. Дарувати годинник означає, що Ваші інтереси постраждають через вашу необачність та схильності до сумнівних задоволень. Дивитися на годинник означає, що Вам загрожують вороги. Чути в сні бій годин означає отримання неприємних новин.

Читайте також:  До чого сниться Віник, Вінчання, Мотузка, Відро, Вафлі

Щелепи

Ви бачите некрасиві щелепи, то в Ваших відносинах з друзями виникне тріщина. Якщо Вам приснилося, що Ви стали жертвою дикої тварини і догодили до нього в щелепи, то Вам слід бути готовим до того, що підступи ворогів можуть зруйнувати Ваше щастя. Сон, в якому Ви відчуваєте, що Ваші щелепи звело, попереджає Вас про небезпеку, яка загрожує Вашому здоров’ю.

Чемодан, валіза

Чемодан – до далеких поїздок. Збирати валіза – до швидкого приємному подорожі. Якщо Вам приснився чемодан, всі речі з якого викинуті і в безладді розкидані, то Вам слід відмовитися від наміченого подорожі. Також намагайтеся уникати сварок. Порожні валізи, як правило, сняться до розчарувань в любові і сімейного життя. Для людини, що займається комерцією, побачити уві сні, що він перевіряє вміст своєї валізи, означає, що при розумному веденні справ його супроводжуватиме успіх. Також сприятливий сон, в якому він виявляє, що всі речі в чемодан не входять, так як це обіцяє розширення бізнесу.

Черви

Бачити що Вас підстерігають інтриги корисливих знайомих. Для молодої жінки сон, у якому по ній повзають черв’яки, означає, що вона прагне досягти лише матеріального добробуту. Якщо ж вона скидає їх з себе або вбиває, то її розчарує матеріальна сторона життя і всю енергію вона зосередить на досягненні моральних і духовних цінностей. Ловити рибу на черв’яків означає, що Вам доведеться напружити всі зусилля, проявити кмітливість і винахідливість, щоб підступи Ваших ворогів не заподіяли Вам вагомого шкоди.

Горище

Якщо Ви забираєте на горище, то наяву Ви занадто часто відштовхуєтеся від теоретичних основ, не підкріплених практикою. Побачений уві сні горище є сприятливим знаком для бідних людей, так як він обіцяє їм швидке збагачення.

Черепаха

Побачити черепаху означає, що якась неординарна ситуація докорінно змінить Ваше життя на краще. Якщо уві сні Ви їсте черепаховий суп, то наяву Ви знайдете задоволення в ризикованих інтригах.

Чорнило

Якщо приснилося, що чорнило пролилися на чиюсь одяг, то в реальному житті заздрісники заподіють Вам безліч дрібних, але прикрих непріятностей.Для молодої жінки сон, у якому вона бачить чорнило, означає, що навколо її доброго імені розпустять брудні плітки. Якщо уві сні Ви бачите свої пальці, забруднені чорнилом (особливо червоними), то в реальному житті Ваші ревнощі заподіє чимало неприємностей не тільки Вашому коханому, але і безпосередньо Вам. Побачений уві сні чорнильницю попереджає про можливу появу нових супротивників.

Читайте також:  До чого сниться Кактус, Кабак, Очерет, Канава

Черпак

Ви бачите черпак, то наяву Вам пощастить з друзями і колегами, а Ваші діти стануть для Вас невичерпним джерелом радості. Якщо ж черпак поламаний або брудний, то Вас очікують втрати.

Чорт

Бачити чорта – несприятливий знак. Селянам він віщує неврожай, падіж худоби, а також хвороби в родині; спортсменам, мисливцям і іншим людям, тим, хто любить ризик, – небезпеки і травми. Бачити чорта в образі добре одягненого чоловіка, який запрошує Вас в свій будинок, є застереженням, оскільки Ваші недруги намагаються нашкодити Вам, використовуючи найнижчі способи. Жінкам після такого сну слід проявляти підвищену обережність і не допускати вольностей в спілкуванні з чоловіками. Бережіться контакту з чортом навіть у снах. Якщо Вам сниться, що Вас переслідують його чари, то наяву Ви потрапите в мережі, розставлені для Вас ворогами, що ховаються під личиною друзів. Закоханому такий сон пророкує, що розпусна жінка змусить його порушити клятву вірності.

Чортополох

Ви йдете по пустирі, зарослому будяками, то Вам слід бути готовим до того, що в найближчому майбутньому на Вас обрушиться цілий віз проблем. Однак не отчаівайтесь. Це тільки здається, що Ви залишилися один на один з труднощами. Допомога прийде звідти, звідки Ви і не чекали. Якщо Вам приснилося, що Ви зрізуєте пагони Чортополоха, щоб скласти букет, то в реальному житті Ви зробите якийсь вчинок, про який будете згодом вельми шкодувати.

Часник

Якщо Ви йдете між грядками, на яких посаджений часник, то незабаром період матеріальних труднощів закінчиться. Для молодої жінки такий сон означає, що при виборі чоловіка вона буде керуватися, перш за все, здоровим глуздом, а не почуттями. Якщо уві сні Ви їсте часник, то наяву при прийнятті рішень Вами буде керувати розрахунок, а не ідейні принципи.

Короста

Ви уникаєте контакту з людьми, страждаючими від корости, то в реальному житті на шляху до заповітної мети Вас постійно буде переслідувати страх невдачі. Якщо Вам приснилося, що Ви самі хворієте на коросту, то наяву навколишні спробують використовувати Вас для досягнення власних цілей. Молодим жінкам після такого сну слід побоюватися легковажних знайомств.

Читайте також:  До чого сниться Тютюн, Тамада, Митниця, Талісман

Чхати

Якщо Ви чхаєте, то наяву через раптові звісток Вам доведеться змінити свої плани.Еслі чхають інші люди, то в реальному житті Вам набриднуть візити непрошених гостей.

Чистити

Сон, де Ви що-небудь чистите, пророкує нелегку працю. Чистити щіткою одяг означає, що Ви будете щедро винагороджені за Ваш тяжка праця. Чистити ліхтар означає, що перед Вами відкриваються величезні можливості. Якщо Вам сниться, що Ви чистите зуби, то Вам доведеться боротися за те, щоб відстояти свої інтереси. Якщо Вам приснилося, що Ви намагаєтеся очистити предмет від іржі і Вам це не вдається, то найближчим часом у Вас з’явиться серйозний привід для хвилювання. Сприятливий сон, у якому Вам це вдасться.

Читання

Якщо Ви читали, то наяву Ви зможете довести до кінця розпочату справу, яким би важким воно не здавалося спочатку. Бачити, як читають інші, означає, що Ви вмієте вибирати друзів. Сон, в якому Ви обговорюєте прочитану книгу, означає, що Вам бракує впевненості в собі.

Панчохи

Побачити панчохи означає, що наяву Ви зав’яжете дружбу з легковажними людьми. Для молодої жінки сон, у якому вона бачить, що її панчохи порвані і зношені, означає, що її буде засуджувати за несправедливе поводження. Якщо ж уві сні вона носить гарні дорогі панчохи або колготки, то її буде супроводжувати увагу чоловіків, однак їй варто гарненько задуматися, перш ніж зробити свій вибір. Якщо уві сні жінка бачить у себе на ногах білі панчохи, то такий сон є застереженням. Їй загрожують сумні розчарування або хвороби.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Цілуватися, Ланцюги, Курчата, Цигани

До чого сниться Шапка, Шовк, Шуба, Шампанське

До чого сниться Щавель, Щебінка, Щока, Щеня

До чого сниться Іспит, Екіпаж, Екскурсія, Поверх

До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця

До чого сниться Розкіш, Рум’яна, Струмок, Риба

До чого сниться Сльози, Смерть, Сніг, Собака Статью нашли по запросам:

  • чорт у снах
Отзывы и комментарии к статье До чого сниться Чемодан, Черви, Чорт, Часник
Top