Неділя, 26 Вересня 2021
853 Гороскоп на липень 2017 року Риби
447
0
Раздел: Гороскоп на місяць

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 4 из 5)

Гороскоп на липень 2017 року Лев

Гороскоп на липень 2017 року Лев

Сприятливі дні для Львів у липні 2017 року: 9, 13, 18, 21, 25, 29 липня.
Складні дні для Львів у липні 2017 року: 5, 11, 20 липня.

Гороскоп на липень 2017 Лев жінка

Любов гороскоп

1 червня – 10 липня. Відносини з коханою можуть бути суперечливими. Він явно претендує на роль лідера. Але ви готові терпіти домінування партнера, правда, за умови, що це тимчасово. А поки ви станете час від часу давати йому зрозуміти, що ви теж сильна особистість.

11 липня – 20 липня. Ваше ставлення до обранця може його нервувати. Ви раптом перестанете бути активною і відкритої Левицею і почнете щось від нього приховувати. Але марно він прагне добитися правди від вас – ви й самі не впевнені в своєму почутті до нього. Така таємничість може пробудити в ньому серйозні підозри. У вашому улюбленому раптово прокинеться Отелло, і тоді ви сильно пошкодуєте про те, що колись дали йому привід засумніватися у вашій вірності.

21 липня – 31 липня. Починається період більш гармонійних відносин. Венера перестане будити пекучі ревнощі в душі вашого коханого. Зараз ви будете налаштовані на рівні й доброзичливі відносини. Сварки і взаємні претензії відійдуть на задній план.

Читайте також:  Гороскоп на серпень 2018 року Лев

Романтичне побачення. В романтиці Левам складно знайти рівних, особливо коли мова йде про приготування вечері для коханого. Навряд чи вас хтось зможе переконати в тому, що знайдеться кухар, який приготує вишукані страви краще вас. Вам допоможуть відеоуроки і майстер-класи з кулінарії, а також ваше природне чуття.

сімейний гороскоп

Сімейні Левиці будуть відчувати особливу єдність зі своїм кланом. Ви згадайте всіх родичів, навіть далеких, зателефонуйте їм і дізнаєтеся, як у них справи. Вам сподобається збирати рідню за своїм гостинним столом і обговорювати з ними останні події. Ви почнете шукати подібність між собою і своїми далекими предками, малювати родинне дерево і відкопувати старовинні реліквії на горищі. Секрет щастя. Багато Леви почнуть серйозніше ставитися до релігії, відвідувати храм, прищеплювати дітям і домашнім повагу до норм моралі.

Гороскоп відпочинку

Ви добре відпочинете в спокійному тихому місці. Навіть якщо вам раніше були до душі галасливі курорти і дискотеки, зараз вам більше сподобається відокремлене місце, наприклад домашній готель з невеликою кількістю гостей. Вибирайте відповідних компаньйонів для відпочинку. Місце сили. Пам’ятки, пов’язані з древніми релігійними культамі.Напрімер, вам сподобається бродити серед руїн давньогрецького храму, розмірковуючи про тлінність всього сущого. Крім Греції та Італії для відпочинку Левиця підійдуть і турецькі готелі, але тільки тихі і віддалені.

Гороскоп роботи і грошей

У фінансовій сфері ситуація у вас буде поступово поліпшуватися. Якщо на початку періоду Рака ваша апатія і небажання вплутуватися в конфлікти в боротьбі за своє кровне можуть привести до деяких втрат, то вже в середині місяця, коли Венера буде перебувати в з’єднанні з Юпітером в знаку Лева, удача посміхнеться вам. Ближче до останній декаді липня ви відчуєте себе заможною жінкою. Купівля місяці. Витрачайте гроші на духовні цінності – займайтеся благодійністю, робіть пожертви, купуйте релігійні атрибути.

Читайте також:  Гороскоп на серпень 2018 року Риби

Гороскоп здоров’я

Ваше здоров’я цілком і повністю залежить від внутрішнього настрою. Якщо ви відчуєте, що живете правильно і гідно, що за вами немає ніяких помилок і серйозних гріхів, то і ваше самопочуття буде на висоті. Якщо ж ви собою незадоволені, це може негативно позначитися на здоров’ї.

Гороскоп на липень 2017 для Львова чоловіків

Кохання

У любові ваш Лев може здатися вам пріснуватим і безініціативним. Ви станете з сумом згадувати минулі часи, коли він кидав до ваших ніг букети квітів. Але даремно ви думаєте, що його любов пройшла – це зовсім не так. Просто у нього зараз період, який вимагає підвищеної уваги з вашого боку. Якщо ви зможете поговорити з ним по душам, він це оцінить. А вам буде приємно, що він вважає вас дуже чуйною людиною.

тонус

Завдяки поєднанню Юпітера і Венери у Леві ваш обранець буде відчувати себе чарівним. У тонусі його можуть підтримувати хороша література, фільми, мистецтво. Розмови на духовно-інтелектуальні теми сподобаються йому більше, ніж відвідування спортзалу.

фінанси

Завдяки поєднанню Венери і Юпітера ваш улюблений Лев в глибині душі буде відчувати себе мільйонером, навіть якщо це і не так. Головне в його випадку – впевненість в собі, тому гроші почнуть стікатися до нього просто так. Він може взагалі не працювати в цей період – все одно до кінця місяця Рака його дохід зросте.

захоплення

Найбільше вашому Льву сподобається читати класику і дивитися хороші фільми. Він може запросити вас на спектакль духовного змісту. Не дивуйтесь!

Гороскоп на липень 2017 роки Лев дитина

0-6 років. Малюки-Леви будуть дуже прив’язані до будинку і сім’ї. Але не тільки до мами і тата – їм сподобається суспільство літніх родичів. Навіть якщо раніше відносини з бабусями і дідусями були не дуже, зараз є відмінна можливість виправити цю помилку.

Читайте також:  Гороскоп на листопад 2018 року Скорпіон

7-12 років. Скромність – нова якість, яке ви помітите в своїй дитині. Однак це анітрохи не завадить йому користуватися колишньою любов’ю і повагою однолітків. Його авторитет, швидше за все, навіть зросте.

13-17 років. Підлітки-Леви почнуть здаватися одвічними питаннями про добро і зло, поринуть в пошуки себе і, зрозуміло, в чому остаточно заплутаються. Ви надасте хорошу послугу своїй дитині, якщо в цей момент порекомендуєте йому відповідну літературу, яку самі колись читали в аналогічному віці.

Отзывы и комментарии к статье Гороскоп на липень 2017 року Лев
Top