Неділя, 24 Жовтня 2021
1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця
375
0
Раздел: Тлумачення снів

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

До чого сниться Особняк, Острів, Осика, Батько, Листівка

До чого сниться Особняк, Острів, Осика, Батько, Листівка

Особняк

Якщо Ви перебуваєте в розкішному особняку, то наяву Вам дістанеться велике стан. Заходити в особняк, в якому повинна бути потайна кімната, означає, що доля обрушить на Вас свій удар в найнесподіваніший момент. Бачити особняк здалеку – до прийдешнього успіху.

Острів

Ви знаходитесь на безлюдному острові, з усіх боків оточеному чистою прозорою водою, то в реальному житті Вас очікують цікаві поїздки і вдалі угоди. Для жінки подібний сон обіцяє щасливе заміжжя. Якщо Ви бачите вдалині острів, то Ваше життя буде цілком комфортною і щасливою. Сон, в якому на острові Ви побачите людей, означає, що Вам доведеться боротися за місце під сонцем.

Віспа

Якщо Ви бачите людей, які страждають від віспи, то Вас підстерігає несподівана і важка хвороба. Приділяйте більше уваги профілактиці інфекційних захворювань.

Осика

Бачити осики – несприятливий знак. Після такого сну можлива втрата поваги чесних і доброчесних людей. Закоханим такий сон пророкує сварки.

Батько

Сон, в якому Ви побачили батька, попереджає про те, що Ви можете потрапити в скрутну ситуацію, вибратися з якої Вам допоможе мудра порада. Якщо Вам приснилося, що Ваш батько мертвий, то Вашому бізнесу загрожують серйозні неприємності. Для молодої жінки подібний сон означає, що її коханий може бути з нею нечесний.

Листівка

Уві сні Ви отримали листівку, то в реальному житті неприємні звістки будуть відвідувати Ваш будинок значно частіше, ніж радісні. Отримати вітальну листівку означає, що Ваш керівник незабаром проявить невдоволення з приводу Вашої роботи. Отримати запрошень листівку означає, що Ваше радісний настрій буде затьмарено неприємними звістками від родичів. Для жінки такий сон віщує сварку з чоловіком. Якщо Вам приснилося, що Ви підписуєте вітальну листівку, то це означає, що Ви буваєте занадто відверті в спілкуванні з людьми, внаслідок чого часто стаєте жертвою пересудів і обману. Опускати листівку в поштову скриньку – до плотських задоволень.

Читайте також:  До чого сниться Штани, Букет, Босоніжки, Булавки, Бик

Відчай

Сон, в якому Ви впали в розпач, означає, що наяву Вас очікує безліч перешкод на шляху досягнення заповітної мети. Бачити відчай інших означає, що неприємності загрожують Вашим рідним і близьким.

Горіхи

Ви збираєте горіхи, то наяву Вам забезпечений успіх в сердечних справах, а Вашим починанням судилося бути доведеними до кінця. Є горіхи означає, що Ви зможете не тільки розбагатіти, а й отримати від цього багатства задоволення. Для жінки сон, у якому вона бачить горіхи, віщує щасливий збіг обставин, який дозволить їй дістатися до намічених висот. Мускатний горіх є символом процвітання і приємних подорожей.

Зупинка

Ви стоїте на зупинці в очікуванні транспорту, означає, що незабаром Ви отримаєте довгоочікуване звістка. Якщо уві сні Ви вирушили в далеку поїздку на автомобілі і вирішили зробити зупинку в лісі, то в реальному житті Ви відчуваєте потребу в тому, щоб змінити обстановку. Може бути, Вам пора взяти відпустку?

Полювання

Полювання уві сні, то наяву Ви будете боротися з вітряними млинами. Однак якщо на полюванні Ви підстрелили жертву, то в реальному житті Ви будете в силах впоратися з будь-якими перешкодами, що стоять на Вашому шляху до наміченої мети.

Черга

Якщо Ви стоїте в черзі, то в реальному житті Вас непокоїть очікування якогось події або рішення, від якого буде залежати Ваша подальша життя. Якщо Вам приснилося, що Ви відстояли не в тій черзі, яка потрібна була Вам, то наяву Ви хвилюєтеся з приводу правильності прийнятого Вами рішення. Сон, в якому чергу ніяк не просувається, попереджає про можливу хворобу близької людини.

Окуляри

Сон про окуляри означає несподівані зміни. Якщо Вам приснилися розбиті окуляри, то такий сон означає, що від Вас відвернуться близькі люди через вашого пристрасті до нездорових задоволень. Якщо Вам сняться захисні окуляри, то остерігайтеся необдуманих вчинків. Ви може позбутися грошей, дотримуючись порад сумнівних знайомих. Для молодої жінки бачити в сні сонцезахисні окуляри є знаком того, що вона буде дотримуватися переконань, які опорочат її репутацію.

Читайте також:  До чого сниться Озеро, Океан, Вікно, Оса, Орел

Офіціант

Побачений офіціант означає, що Ви будете насолоджуватися спілкуванням з друзями. Якщо ж Вам приснилося, що офіціант нечемний з Вами, то Вашим гостинністю і доброзичливістю нерідко зловживають.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Птахи, Ґудзики, Бджоли, Пил

До чого сниться Падати, Павук, Кат, Пальці, Паніка

До чого сниться Веселка, Руїни, Рана, Гребінець

До чого сниться Павутина, Спів, Перо, Персики, Пісок

До чого сниться П’явки, Плавати, Пляж, Подруга, Пожежа

До чого сниться Купувати, Покійний, Повнота

До чого сниться Стеля, Похорон, Поцілунок, Зачіска

Отзывы и комментарии к статье До чого сниться Особняк, Острів, Осика, Батько, Листівка
Top