801 Гороскоп на вересень 2017 року Терези

Гороскоп на вересень 2017 року Водолій


Гороскоп на вересень 2017 року Водолій

Сприятливі дні для Водоліїв у вересні 2017 року: 5, 9, 12, 24, 25, 30 вересня.
Складні дні для Водоліїв у вересні 2017 року: 2, 18, 22 вересня.

Гороскоп на вересень 2017 Водолій жінка

Любов гороскоп

1 вересня – 10 вересня. У цей період вам слід більш уважно прислухатися до думки партнера. Венера викличе в ньому бажання активніше проявити себе в стосунках. Ваша проблема може полягати в тому, що ви хочете підпорядкувати улюбленого своєї влади. У вас прокинеться прагнення придушити його волю. Але зараз він зможе противитися вашому натиску.

11 вересня – 20 вересня. Настає сприятливий період для примирення. Це відразу ж позначиться на якості ваших людських і інтимних відносин. Ви перестанете утримувати і контролювати коханого. Він спочатку з радістю кинеться на свободу, але досить скоро втратить інтерес до таких експериментів і зрозуміє, що з вами йому набагато звичніше, спокійніше і цікавіше.

21 вересня – 30 вересня. Венера показує, що зараз ні в якому разі не варто приймати серйозних рішень: це може бути небезпечно для вашого роману. Тому ваша задача – заспокоїтися і послабити натиск, якщо ви вимагаєте від улюбленого відповіді. Найкраще, що ви можете зробити зараз, – це просто любити один одного, не ставлячи зайвих питань.

Романтичне побачення. Дайте партнеру більше ініціативи в цьому питанні, і він придумає те, що вам дуже сподобається: мальовничий пікнік на природі, запрошення на прем’єру фільму або спектаклю в розкішних інтер’єрах.

сімейний гороскоп

З’єднання планет призведе до того, що у ваших стосунках з домашніми буде занадто багато емоцій. Рідні можуть пригадати вам старі образи, випадкові слова, що зірвалися з мови, і тисячу інших прикрих дрібниць. Ви будете зовні незворушною, але все одно станете вперто гнути свою лінію. Більш того, ви і рідних змусите все зробити по-своєму, не дивлячись на їх заперечення. В кінці місяця ви почнете управляти своїм сімейним царством куди більш демократично.

Секрет щастя. Уміння визнати свою неправоту, змінити неправильне рішення – це велике мистецтво, якому вам тільки належить навчитися.

Гороскоп відпочинку

Відпочити навряд чи вийде. У вас буде дуже багато справ, пов’язаних з роботою і сім’єю. Єдиний спосіб розслабитися – це якось розважитися у вільний від турбот час. Потрібно дати собі розрядку, забути про монотонності буднів.

Місце сили. Сатурн передбачає, що вас будуть залучати незвичайні і таємничі пам’ятки. Наприклад, місця, де відбувалися якісь паранормальні явища, – як у вашому рідному місті, так і в інших країнах.

Гороскоп роботи і грошей

Для вас робота стане чимось особистим – можливо, важливо буде перемогти якогось суперника, який колись образив вас або перейшов вам дорогу. Чекає нелегка боротьба. Щоб впоратися з цією проблемою, вам може знадобитися допомога не найприємніших людей, наприклад прямих конкурентів.

Купівля місяці. Ви можете витратити частину грошей на якусь гру і навіть виграти чималі гроші. Вам варто ризикнути зараз просто для того, щоб відволіктися від своїх невеселих думок.

Гороскоп здоров’я

Неспокійний місяць. У вас може виникнути проблема, пов’язана з хронічним захворюванням або ослабленням імунітету. Не нехтуйте порадами лікаря, використовуйте зв’язку та рекомендації знайомих, які можуть надати вам допомогу і дати контакти знають медичних фахівців.

Гороскоп на вересень 2017 для Водоліїв чоловіків

Кохання

Ваш чоловік може показати себе тираном і деспотом. Але вас абсолютно не лякає така перспектива. Навпаки, його темперамент дуже стане в нагоді в ліжку, а що стосується життєвих справ, ви швидко зрозумієте, як впоратися з його впертістю. Ваш Водолій цінує зовнішні прояви. Якщо ви будете підкреслено поважної і шанобливою з ним у присутності друзів і знайомих, його симпатії виявляться повністю на вашому боці.

тонус

Він може вставати ні світ ні зоря, бігати, робити гімнастику, приймати холодний душ. Іноді вам буде здаватися, що ви зв’язалися з буддійським ченцем. Зате до кінця періоду він порадує вас спортивною фігурою.

фінанси

Ваш улюблений Водолій може вплутатися в якусь ризикований захід. І у вас він не запитає ради, як це не прикро. Чи варто говорити, що всі його плани вилами по воді писані і він запросто може стати черговою жертвою шахраїв? Попередьте його про це.

захоплення

У цьому Водолій може вразити вас своєю цілеспрямованістю. Але все його захоплення зараз – суто чоловічі справи, і ваше спілкування від цього постраждає. Ви не зможете супроводжувати його, розділити з ним його інтереси. Залишиться тільки сидіти вдома і слухати його розповіді.

Гороскоп на вересень 2017 роки Водолій дитина

0-6 років. Малюк-Водолій може дуже серйозно сприймати критику і виховні заходи. Разом з тим, з ним буде складно впоратися, так як він вперто постарається все зробити по-своєму. Проблеми здоров’я та безпеки в вашому випадку повинні бути на першому місці.

7-12 років. Маленькі Водолії можуть спровокувати справжній конфлікт в школі, причому втягнутими в нього виявляться як вчителя, так і учні. Швидше за все, питання буде стосуватися якогось несправедливого рішення.

13-17 років. Підлітки-Водолії будуть напружено з’ясовувати стосунки з батьками, доводячи свою правоту. У цих суперечках ви зможете зберегти розсудливість, якщо згадаєте себе в цьому віці і свої баталії зі старшими родичами. Можливо, тоді ви зумієте прийти до якогось спільного висновку, який всіх влаштує.

По теме: ( из рубрики Гороскоп на місяць )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top