750 Гороскоп на листопад 2017 року Риби

Гороскоп на листопад 2017 року Скорпіон


Гороскоп на листопад 2017 року Скорпіон

Сприятливі дні для Скорпіонів в листопаді 2017 року: 2, 6, 10, 16, 21, 28, 30 листопада.
Складні дні для Скорпіонів в листопаді 2017 року: 3, 18, 26 листопада.

Гороскоп на листопад 2017 Скорпіон жінка

Любов гороскоп

1 листопада – 10 листопада. активізується вплив Марса. Для ваших любовних відносин це означає, що ви як і раніше будете прагнути до зустрічей і побачень, а улюблений почне уникати вас. У підозрілих Скорпіонів відразу можуть виникнути сумніви – а раптом у нього є інша? Або він розлюбив і не знає, як сказати про це? Не поспішайте йти на поводу у своїх страхів, все не так жахливо, як ви думаєте.

11 листопада – 20 листопада. Велику частину часу вам з коханим захочеться присвятити спільним прогулянкам, розмов наодинці, відвідування цікавих місць, парків, музеїв. У цей період ви зможете дізнатися про партнера багато нового, він розкриється з несподіваного боку, стане вам ближче і рідніше.

21 листопада – 30 листопада. У ваших стосунках з коханою буде багато пристрасті. Інтимне життя обіцяє стати дуже яскравою і різноманітною, однак все залежатиме від вас – частіше підбадьорюйте партнера, зараз ваш чоловік може бути не дуже впевнений у собі. Можливо, раніше вам траплялися коханці і трохи краще, але, якщо ви її цінуєте, просто мовчіть.

Романтичне побачення. На початку періоду ви будете з радістю проводити час в близькому колі, на тусовках – саме там найбільш імовірна романтична зустріч, знайомство. Якщо ви зараз в пошуках пари, є великий шанс знайти обранця в компанії друзів.

сімейний гороскоп

На початку листопада вірогідні розбіжності з родичами, викликані фінансовими проблемами. Пізніше гострота конфлікту знизиться. Швидше за все, ви підете на певні поступки, погодьтеся з рідними в тому, що гроші слід витрачати згідно їхніх рекомендацій. І це дуже мудро.

Секрет щастя. Проявляйте більше стриманості, спілкуючись з рідними. Не варто залучати до вирішення сімейних проблем друзів – їхні поради можуть тільки нашкодити і погіршити відносини з домашніми.

Гороскоп відпочинку

У першій половині періоду добре з’їздити куди-небудь в компанії друзів. Такий відпочинок допоможе вам відволіктися від насущних проблем і принесе у ваше життя нову любов. У другій половині періоду відпочивати краще вдома, в колі сім’ї, без натовпів народу і багатолюдних зборищ.

Місце сили. Все, що пов’язано з вашими шкільними та студентськими роками, викличе у вас масу приємних спогадів. Ви можете відвідати свій інститут, поїхати в ті місця, де були в студентські роки, де відпочивали, коли вчилися. Ви відчуєте себе молодше і привабливіше.

Гороскоп роботи і грошей

Ви можете трохи збільшити свої доходи в другій половині періоду, але це станеться, швидше за все, завдяки подарункам, які зроблять вам на день народження. Розумно не витрачати ці гроші відразу, а відкласти на чорний день або пустити на те, щоб повернути найтерміновіші борги. У роботі ви проявите себе яскраво і креативно.

Купівля місяці. Вірогідні витрати, пов’язані з вашої активної життям – поїздками, тусовками, побаченнями. Є небезпека дозволити собі зайві витрати і в середині місяця опинитися на мілині.

Гороскоп здоров’я

У першій половині місяця вас чекає підйом енергії і пік активності. Навряд чи якісь хвороби зможуть пробитися крізь ваш потужний імунітет. У другій половині періоду можливі різні складнощі, правда, при належній увазі всі хвороби вас минуть досить швидко.

Гороскоп на листопад 2017 для Скорпіонів чоловіків

Кохання

У першій половині періоду перед вами буде активний, пристрасний, компанійський Скорпіон. Він із задоволенням запросить вас у гості до своїх знайомих, буде веселий, дотепний, може навіть змусити вас трохи поревнувати, так як почне користуватися успіхом у ваших подруг і своїх знайомих дівчат. Втім, ви теж здастеся привабливою і милою його друзям, тому взаємна ревнощі дуже ймовірна. Але все буде відбуватися в ігровій манері і не зашкодить вашим відносинам.

тонус

У першій половині періоду ваш улюблений Скорпіон може показати високий клас в будь-якому виді спорту, якщо в ньому присутній момент змагання.

фінанси

На жаль, вашому обранцеві загрожує досить тривалий фінансова криза. Якщо не хочете з ним сваритися, не варто самій заводити бесіди на цю тему. Якщо він сам заговорив про свої проблеми, підтримайте його морально. Вірте в його майбутній успіх.
захоплення

Хорошим захопленням для вашого партнера стане реальна або мережева гра з друзями. Ви можете теж прийняти в цьому участь, тільки ні в якому разі не вигравайте у нього – він зараз дуже самолюбний і азартний.

Гороскоп на листопад 2017 роки Скорпіон дитина

0-6 років. Малюк-Скорпіон буде задирливим і може довести до сліз тих, хто слабкіший за нього. Тому налаштовуйте дитину на спілкування з такими ж активними дітьми. І вчіть прислухатися до думки інших, тоді він стане популярним дитиною, з яким всі хочуть дружити.

7-12 років. Маленькі Скорпіони в першій половині місяця будуть активно залучені в суспільне життя школи. Ваша дитина може взяти участь у виставі, організувати похід в театр або спортивний комплекс з друзями. Головне, щоб всі пішли разом і великим натовпом.

13-17 років. Підлітки-Скорпіони стануть охоче допомагати друзям. Втім, потім з’ясується, що намагається ваша дитина не просто так, а заради симпатичного друга або подруги – але він такий потайний в особистих справах, що не може відразу вам все розповісти. Будьте уважнішими.

По теме: ( из рубрики Гороскоп на місяць )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top