П’ятниця, 14 Серпня 2020
1502 Жіноче ім'я: Єва
275
0
Раздел: Жіночі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Жіноче ім’я: Єлизавета

Жіноче ім’я: Єлизавета

Єлизавета Перекладається з староєврейського як – “Божа клятва”, “обітницю Богу” (почитающая Бога).

Єлизаветі дуже хочеться здаватися краще, ніж вона є, і це штовхає її на екстравагантні вчинки, про які вона сама незабаром шкодує. Себелюбна, імпульсивна. Їй також постійно здається, що люди до неї ставляться гірше, ніж вона того заслуговує, тому нерідко вступає в конфлікти.

Віддає перевагу точним наукам, в жіночому колективі намагається лідирувати, але з друзями і близькими м’яка і чуйна.

Для душевного благополуччя Єлизавети дуже велике значення має мир в сім’ї. Заради цього вона готова на багато що. Її не дратують родичі чоловіка, вона спокійно виносить їх часті візити, живе в мирі з сусідами. Вона запаслива – з побоювання, що чоловік одного разу буде незадоволений тим, що на столі немає улюбленого ним салату. Робота, подруги, розваги стоять у Єлизавети на другому плані. В юні роки невдачливі в любові, щастя приходить з віком, в повторному шлюбі. Кілька метушлива.

Єлизавета – дуже красиве і дуже старовинне ім’я. Сталося воно від давньоєврейського “Eliseba”, що означає “моя клятва Богу”, “клянуся Богом”. Також ім’я перекладається як “почитающая Бога”. Такий переклад говорить про те, що володарка імені Єлизавета – релігійна, всією душею віруюча в Бога праведниця, яка здатна допомагати всім нужденним і відповідати за свої вчинки, якщо клянеться самим Господом. Історія християнської церкви зберегла в своїх анналах відомості про багатьох Служебниць Христа, що носили це ім’я і стали прикладом доброти за допомогу всім нужденним, за турботу про хворих і молитви про них. Але ці іменини – в честь ігумені Єлисавети Константинопольської.

Єлизавета великодушна і чуйна, проте не вміє уважно слухати, непосидюча, балакуча, мінлива в настрої.

Читайте також:  Жіноче ім'я: Едда

Єлизаветі дуже важко буде в шлюбі з Валентином, Миколою, Олегом. Пощастить ж їй з Олександром, Сергієм, Іваном, Матвієм, Михайлом або Григорієм.

Ім’я підходить Стрільцям, Скорпіонам, Дівам і Ракам, але не Тельцям і Левам.

Дати іменин: 7.05, 18.09, 9.11

Отзывы и комментарии к статье Жіноче ім’я: Єлизавета
Top