1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця

До чого сниться Буряк, Свічка, Семена, Сережки


До чого сниться Буряк, Свічка, Семена, Сережки

Буряк

Ви бачите буряк, що росте на грядці, то цей рік буде багатим на урожай. Сон, в якому Ви разом з кимось їсте буряк, означає, що Вас очікують хороші новини. Однак несприятливий сон, у якому Ви бачите приготовану буряк на брудній тарілці, так як такий сон віщує масу неприємностей і клопоту.

Цвіркун

Якщо Ви чуєте трелі цвіркуна, то наяву Вас очікує неприємна звістка. Сон, в якому Ви бачите цвіркунів, віщує біди і позбавлення.

Свекор

Для молодої жінки сон, що вона бачить свого свекра, передвіщає конфлікти з рідними і блізкімі.Однако бачити свекра веселим означає, що Ви зможете створити в родині теплу душевну атмосферу.

Свекруха

Сон, де Ви бачите свекруха, означає, що Ви зможете домогтися примирення після серйозної сварки. Для жінки сон, у якому вона сперечається зі своєю свекрухою, означає, що наяву їй будуть докучати якісь малоприємні люди.

Світло

Сон, Ви бачите світло, означає, що Вас очікує успіх. Якщо Вам сниться загадковий мерехтливе світло, то, можливо, Вашим планам не судилося здійснитися. Бачити тьмяне світло означає, що Вам вдасться лише половина наміченого.

Свічка

Ви бачите рівне і стійке полум’я свічки, означає, що Ви можете розраховувати на удачу в справах і вірність друзів. Якщо дівчині сниться, що вона тримає в руці свічку, то наяву її чекає несподівана пропозиція про заміжжя і приємна подорож до далеких родичів. Якщо ж вона запалює свічку, то вона буде таємно зустрічатися зі своїм коханим всупереч волі батьків. Якщо Вам приснилося, що протяг задув свічку, Вам слід побоюватися невиправданих чуток. Якщо Ви знімаєте з свічки нагар – це до сумних новин.

Свист

Ви чуєте свист, то в реальному житті Ви будете шоковані таким собі звісткою, яке змінить Ваші плани. Свистіти самому – до веселого проведення часу. Для молодої жінки сон, у якому вона свистить, означає, що її поведінка буває далеко не все розумним.

Свиня

Бачити здорових, вгодованих свиней означає, що Вас очікують сприятливі зміни в справах і вигідні контракти. Бачити уві сні худих свиней означає, що Вам доведеться мати справу з прикрими непорозуміннями в справах і неприємностями з дітьми і підлеглими. Бачити уві сні свиню з поросятами означає, що доля буде прихильною до Вас і не стане чинити перепони в Ваших починаннях. Чути в сні попискування і похрюкивание свиней означає, що Вам слід очікувати неприємних новин від відсутніх друзів. Сон, в якому Ви годуєте своїх свиней, пророкує збільшення Вашого добробуту. Якщо ж Вам сниться, що Ви продаєте свиней, то Вам вдасться роздобути у власність об’єкт, про який Ви давно мріяли, однак для цього Вам доведеться докласти всі Ваші зусилля.

Сивина

Бачити сивину – до хвороби. Якщо Ви посивіли, то в реальному житті Вас підстерігає біда. Для молодої жінки сон, у якому вона виявила у себе сиве волосся і намагається їх зафарбувати, то наяву вона буде приховувати від свого коханого якісь факти своєї біографії.

Сідло

Уві сні Ви бачите сідло, то в реальному житті Ви почуєте приємні новості.Также очікуйте появи непроханих гостей. Крім того, досить імовірно подорож, яке виявиться для Вас прибутковим.

Секс

Якщо Ви насолоджуєтеся інтимною близькістю, то це означає, що і в реальному житті Ваші особисті відносини будуть в порядку. Якщо ж сексуальні відносини, в які Ви вступаєте уві сні, не доставляють Вам задоволення, то будьте обережні, оскільки, слідуючи наміченим планам, Ви можете створити для себе серйозні проблеми морально-етичного плану. Якщо уві сні Ви бачите, що інші люди займаються сексом, то такий сон попереджає Вас про те, що з Вашим нинішнім ставленням до життя Вам буде важко створити щасливу сім’ю.

Насіння

Насіння символізують благополуччя. Якщо Вам приснилося, що Ви сієте насіння, то в найближчому майбутньому до Вас звернуться за порадою Ваші друзі. Також Вам слід більше уваги приділяти вихованню дітей. Бачити уві сні добірні насіння означає, що Ваша діяльність дасть приголомшливі результати.Женщіне такий сон пророкує багато дітей. Сон, в якому Ви бачите пророслі насіння, віщує сімейні конфлікти, які, втім, вирішаться благополучно і ще більше згуртують родичів. Якщо уві сні Ви збираєте насіння якоїсь рослини, то очікуйте клопоту з дітьми. Вагітній жінці такий сон пророкує затяжні пологи.

Сіно

Сон, де Ви забираєте сіно, обіцяє зміни на краще. Бачити уві сні свіжоскошене сіно – до багатства і процвітання. Вози з сіном, що проїжджають уві сні повз Вас, означають, що Вашого успіху будуть допомагати малознайомі або незнайомі впливові люди. Якщо уві сні Ви годуєте худобу сіном, то наяву Ви допоможете людині, яка не залишиться у Вас в боргу.

Срібло

Срібло, попереджає Вас про те, що Ви можете потрапити в сильну залежність від грошей, а це з’явиться перешкодою на шляху до щастя. Сон, в якому Ви знайшли срібні монети, означає, що наяву Ви будете приділяти занадто багато уваги недоліків інших людей, забуваючи про свої. Вироби з срібла символізують занепокоєння і незадоволені бажання.

Сережки

Бачити сережки – знак гарних новин і цікавої роботи. Якщо Вам приснилися зламані сережки, остерігайтеся пліток, розпускати Вашими заздрісникам.

Сигарета

Ви курите сигарету, то наяву Вам буде потрібно докласти масу зусиль для досягнення поставленої мети. Якщо Вам приснилося, що Ви ніяк не можете запалити сигарету, то в реальному житті Ви відчуваєте труднощі в спілкуванні з протилежною статтю. Сни про сигарети часто сняться людям, які вирішили кинути куріть.В цьому випадку сигарета просто-напросто означає, що Ви не до кінця розлучилися зі звичкою, яка глибоко засіла в Вашій підсвідомості.

Скелі

Побачити скелі несприятливі знак. Такий сон попереджає про навислої небезпеки. Якщо уві сні Ви піднімаєтеся все вище і вище по практично стрімких скелях, то наяву Вам належить нелегка боротьба, з якої Ви вийдете переможцем.

Лавка

Якщо Ви сидите на лавці, то в реальному житті не довіряйте боржникам. Якщо Вам приснилося, що інші сидять на лавці, то наяву Вас очікує примирення з друзями, які віддалилися від Вас через взаємного нерозуміння.

Скандал

Якщо Ви замішані в якомусь скандалі, то, можливо, Ви допустили помилку при виборі свого оточення, прийнявши за друзів приятелів, яких цікавить тільки приємне проведення часу. Для молодої жінки побачити уві сні, що вона обговорює якийсь скандал, віщує, що наяву вона проявить симпатію до недостойному человеку.Возможно, турбуватимуться її плани щодо заміжжя.

Скатертина

Якщо Ви їсте за столом, на якому немає скатертини, значить Ви натура самостійна і незалежна. Бачити на столі забруднену скатертину означає непослух дітей або підлеглих. Для молодої жінки сон, у якому вона вишиває скатертину, означає, що вона зуміє створити і зберегти затишок в домі.

Пательня

Ви смажите на горячій сковородці, то в найближчому майбутньому Вам доведеться нелегко. Проблеми виникнуть навіть там, де їх не було в помині. Несприятливий сон, у якому на перегрітої сковороді спалахує яскравим полум’ям жир. Такий сон передвіщає якісь глобальні катастрофи і конфлікти. Якщо Вам приснилося, що Ви намагаєтеся щось підсмажити і раптом з подивом виявляєте, що сковорода холодна, то будьте готові до обману.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Фабрика, Фартух, Квасоля, Фарш

До чого сниться Халат, Хвіст, Хатина, Хірург

До чого сниться Сльози, Смерть, Сніг, Собака

До чого сниться Сокіл, Сонце, Сіль, Сорока

До чого сниться Тютюн, Тамада, Митниця, Талісман

До чого сниться Тісто, Теща, Тканина, Тунель, Тонути

До чого сниться Тікати, Прибирання, Вуха, Удав

По теме: ( из рубрики Тлумачення снів )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top