801 Гороскоп на вересень 2017 року Терези

Гороскоп на вересень 2017 року Овен


Гороскоп на вересень 2017 року Овен

Сприятливі дні для Овнів у вересні 2017 року: 3, 11, 15, 20, 25, 31 вересня.
Складні дні для Овнів у вересні 2017 року: 7, 14, 22 вересня.

Гороскоп на вересень 2017 Овен жінка

Любов гороскоп

1 вересня – 10 вересня. Обранець відгукується на ваші почуття і готовий говорити з вами відверто. Це дуже сприятливий тиждень для того, щоб прийняти рішення про весілля, майбутнього спільного життя, планування сім’ї. Ви з партнером будете на одній хвилі і захочете стати ближчими один до одного. Цей період також хороший для зачаття дитини.

11 вересня – 20 вересня. Астрологічні події можуть підштовхнути вас до прийняття більш виваженого рішення. Зазвичай Овни – натури безрозсудні, особливо в любові. Однак зараз ви багатьом покажете приклад розсудливості. Ви будете налаштовані на те, щоб відкласти раніше прийняте рішення на невизначений термін, навіть якщо мова йде про весілля або заручини.

21 вересня – 30 вересня. У вас може бути відсутнім розуміння того, про що думає ваш партнер. Ви готові змиритися з будь-яким його рішенням, але ваша наполегливість може остаточно загнати улюбленого в кут. Чекати того, що ви втратите його або він піде від вас, не варто, але певний холодок у відносинах ви відчуєте.

Романтичне побачення. Ваше романтичне побачення може статися в будь-якому місці, де вас застане пристрасть. Однак вам варто більше покладатися на думку і бажання партнера.

сімейний гороскоп

Зараз для вас особливо важливі відносини з дітьми і чоловіком. Діти будуть захоплювати вас своїми здібностями і раптово виявилися талантами. Меркурій у Терезах протягом майже всього періоду допоможе вам повірити в те, що ваш чоловік – втілення мудрості і здорового глузду. Ви будете прислухатися до його думки і підтримувати його у всіх починаннях. Єдиними мінусами, які можуть затьмарювати ваше сімейне життя, будуть страхи за дітей і небажання відпустити їх від себе.

Секрет щастя. Застава вашого сімейного щастя – любов. Навіть якщо ви прожили разом багато років, не варто забувати про інтимні стосунки. Подаруйте собі і дружину свято, влаштуйте романтичний вихідний – і ви відразу відчуєте, що ваші стосунки стали більш довірливими.

Гороскоп відпочинку

Зараз ви будете чекати від відпочинку розваг і чудес. Однак може з’ясуватися, що у вашого улюбленого просто немає коштів на ваші мрії і вам потрібно щось змінювати плани, або взагалі все відкладати.

Місце сили. Вам сподобаються класичні романтичні місця – Париж, Венеція та інші міста, які асоціюються з любовними історіями. Вільні Овни навіть можуть зустріти в одному з таких місць свою любов. Відносини будуть розвиватися стрімко, тому слухайте своє серце.

Гороскоп роботи і грошей

Ваші інтереси будуть сконцентровані на роботі. Відносини з колегами порадують вас і надихнуть на нові подвиги. Але в кінці періоду Діви ви можете відчути, що колишня душевність зникла, з’явиться заздрість, невдоволення вашими успіхами.

Купівля месяца.Самим кращим придбанням стане подарунок коханій. Це може бути річ, про яку він давно мріяв, потрібна йому для справи.

Гороскоп здоров’я

У плані здоров’я вам нема на що буде скаржитися. Єдиним джерелом нездужання можуть стати стреси і страхи, пов’язані з любовними відносинами. Також вас почне турбувати здоров’я дітей, і не важливо, є у вас для цього підстави чи ні. До кінця періоду через це ви самі можете відчути занепад сил.

Гороскоп на вересень 2017 для Овнів чоловіків

Кохання

Нарешті в поведінці вашого улюбленого Овна настане пора золотої середини. Він буде пристрасний, велелюбний, але аж ніяк не є божевільним. Вас порадує його націленість на кар’єру, він почне цікавитися відповідними вакансіями і в кінці періоду може навіть заявити вам, що готовий до серйозних стосунків. Якщо він ще не зробив пропозиції, Овен може натякнути, що хоче стати до вас ближче, ніж раніше. Ви повинні показувати не меншу, а то і велику пристрасть, не гасити емоції і підтримувати його в усьому.

тонус

Якщо раніше ваш обранець міг тільки відмахуватися від ваших пропозицій сходити до лікаря, то тепер він прислухається до них. Він буде чітко виконувати всі рекомендації, розраховувати навантаження, сяде на дієту і дозволить, нарешті, вам годувати його корисними продуктами.

фінанси

Ваш Овен буде старанно працювати весь місяць, але, на жаль, його фінансові успіхи виявляться не такими вражаючими, як ви того очікували. Тому розраховувати на подарунки і свята з розмахом не варто. Але він оточить вас такою увагою, що і дорогих презентів не захочеться.

захоплення

Любов і робота найбільше будуть захоплювати вашого Овна. Його життя стане яскравою, наповненою. Ви можете почати ходити разом на танці або зайнятися спортом.

Гороскоп на вересень 2017 роки Овен дитина

0-6 років. Ваш малюк проявить якості, які Овнам зазвичай невластиві. Це серйозність, відповідальність і вміння довго займатися однією справою. Скористайтеся цим і почніть вчити дитину читати, писати, математики.

7-12 років. Овни-школярі можуть серйозно турбуватися навчанням. Їх зацікавить якась наука чи хтось із вчителів захопить їх своїм предметом. Дитина навіть попросить записати його на додаткові заняття з цієї дисципліни. Такий інтерес може визначити його майбутнє.

13-17 років. Підлітки-Овни можуть пережити чергове розчарування в любовних відносинах і зайнятися навчанням. Вас тільки порадує така зміна, так як у вас, напевно, є свої плани – перевести дитину в гарну школу, підготувати до вступу в інститут. Обговорюйте перспективи разом – вас це дуже зблизить.

По теме: ( из рубрики Гороскоп на місяць )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top