Понеділок, 24 Червень 2019
722 Гороскоп на грудень 2017 року Риби
279
0
Раздел: Гороскоп на місяць

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Гороскоп на грудень 2017 року Риби

Гороскоп на грудень 2017 року Риби

Сприятливі дні для Риб в грудні 2017 року: 1, 9, 17, 20, 25, 29, 31 грудня.
Складні дні для Риб в грудні 2017 року: 4, 18, 24 грудня.

Гороскоп на грудень 2017 Риби жінка

Любов гороскоп

1 грудня – 10 грудня. Любовні стосунки можуть стати спокійніше – багато в чому тому, що ви з партнером, не змовляючись, візьмете деякий тайм-аут. Складність полягає в тому, що ви з ним можете бути пов’язані з роботи. Якщо у вас є якесь спільна справа, яка має бути швидко закінчено, це серйозно ускладнить ситуацію.

11 грудня – 20 грудня. Ваші відносини нарешті налагодяться. Ви помиріться, станете більш доброзичливими один до одного. У середині місяця ви зможете спокійно обговорити всі проблеми, які викликали такий сплеск емоцій. Ваші відносини зараз не безхмарні, однак ви поки ще любите цю людину і внутрішньо зовсім не готові з ним розлучитися.

21 грудня – 31 грудня. Ви з коханим будете постійно сваритися, так як утворюється напружений аспект. Спори можливі через поділ влади у відносинах. Зараз вам треба буде розв’язати, хто головний у вашому любовному союзі. Вам може здаватися, що партнер весь час намагається зламати вашу волю, навіть в інтимних справах.

Читайте також:  Гороскоп на лютий 2019 року

Романтичне побачення. В останній третині періоду ваш обранець підготує вам стільки приємних сюрпризів, що ви охоче вибачте йому минулі гріхи. Він проявить ініціативу і влаштує для вас ідеальне побачення.

сімейний гороскоп

У вас можуть виникнути розбіжності з чоловіком і батьками. Вас звинуватять в тому, що ви ненадійні, не хочете брати на себе відповідальність. У чомусь ваші родичі мають рацію, але ви така, яка є, і засуджувати вас за це просто нерозумно. У другій половині періоду ситуація зміниться на краще. Ви раптово станете хорошою в очах оточуючих. Рідні перестануть вимагати від вас неможливого і змиряться з вашими недоліками.

Секрет счастья.Ваші поступки вимогам рідних і спроби змінитися на краще принесуть свої плоди, і відносини стануть набагато гармонійніше.

Гороскоп відпочинку

Їхати на відпочинок вам краще в другій половині періоду. Тільки заздалегідь визначитеся, з ким саме ви хочете поїхати, – з подругою або з коханим. Об’єднувати цих людей не варто. У грудні для вас особливо сприятливий відпочинок в колі друзів.

Місце сили. Це можуть бути водойми або місця, де є фонтани. Вас буде залучати вода в будь-якому вигляді, навіть замерзла. Вам сподобається ходити на каток, відвідувати парки з льодовими скульптурами.

Гороскоп роботи і грошей

Ви зараз в такій ситуації, коли не можете собі дозволити розкидатися роботою. Тому будете терпіти і несправедливі звинувачення, і відвертий тиск з боку керівництва. Зараз ваша зарплата безпосередньо залежить від ступеня самодурства керівника. Перед святами вашого шефа охопить запізніле почуття каяття. Він тепло привітає вас з наступаючим і, можливо, навіть розщедриться на преміальні.

Купівля месяца.Ваші витрати зараз спрямовані на інших людей – партнера, батьків, друзів, начальство. Потрібно купити купу подарунків до свята, і список здається нескінченним …

Читайте також:  Гороскоп на квітень 2018 року Водолій

Гороскоп здоров’я

Ваш імунітет знижений, можливе загострення хронічних захворювань. Ситуація ускладниться, якщо ви не захочете толком лікуватися, керуючись забобоном: всі ліки приносять організму більше шкоди, ніж користі. Лінь і небажання дотримуватися рекомендацій лікарів можуть привести до проблем.

Гороскоп на грудень 2017 для Риб чоловіків

Кохання

Ваш улюблений може проявити всі свої недоліки відразу. Якщо у нього проблеми на роботі, він буде до останнього приховувати їх від вас. Так само як промовчить про погане самопочуття або сварці з одним. А ви будете дивуватися: чому він уникає спілкування? Зрозуміло, що, якщо в такий період ви доручіть йому щось важливе, він може вас підвести. До кінця періоду все налагодиться. Ви зрозумієте, що ваш Риби готовий виправитися і не хоче вас втрачати.

тонус

Є ймовірність хвороб і простуд, зараз його імунітет сильно знижений. Через це йому буде непросто вести активний спосіб життя. У грудні ситуація покращиться, особливо якщо ви умовте його частіше гуляти.

фінанси

Більшу частину періоду у вашого улюбленого буде можливість жити на звичному рівні. Якщо він ще холостяк, проблем немає. Але чи достатньо це для нормального існування сім’ї? У грудні мають бути непередбачені витрати, на які ваш обранець повинен буде піти, щоб забезпечити близьких найнеобхіднішим.

захоплення

Половину місяця він може провести просто сидячи вдома і нічим не цікавлячись. Постарайтеся витягти його з цього зневіри – організуйте похід в театр, на виставку або лижний марш-кидок в найближчому лісі.

Гороскоп на грудень 2017 роки Риби дитина

0-6 років. Малюк-Риби може сумувати через критику. Тому, навіть якщо є за що його посварити, постарайтеся зараз цього не робити. Тим більше що в цей період велика ймовірність виникнення складнощів зі здоров’ям.

Читайте також:  Гороскоп на лютий 2018 року Близнюки

7-12 років. Маленькі Риби будуть дуже розсіяними. Ставлення до навчання у вашої дитини зараз можна охарактеризувати як повна байдужість. Але критика – не вихід. Необхідно просто допомогти дитині впоратися з навчанням.

13-17 років. Підлітки-Риби можуть страждати від негативного ставлення оточуючих – їх будуть засуджувати за погану поведінку, низьку успішність і інші недоліки. Цей період небезпечний ще й тому, що зростає вплив поганих компаній. Ваша дитина може спробувати алкоголь або сигарету, тому зараз він потребує батьківської уваги. Знайдіть спосіб відвернути його від спокус.

Отзывы и комментарии к статье Гороскоп на грудень 2017 року Риби
Top