801 Гороскоп на вересень 2017 року Терези

Гороскоп на вересень 2017 року Лев


Гороскоп на вересень 2017 року Лев

Сприятливі дні для Львова у вересні 2017 року: 5, 9, 12, 24, 25, 30 вересня.
Складні дні для Львова у вересні 2017 року: 2, 18, 22 вересня.

Гороскоп на вересень 2017 Лев жінка

Любов гороскоп

1 вересня – 10 вересня. Ваші проблеми в особистому житті не зникнуть. Сатурн як і раніше буде ускладнювати вам відносини. Ви відчуєте, що не так близькі з коханою людиною, як цього б хотілося, що ви дуже різні. Це і багато іншого може змусити вас на якийсь час забути про ті великі і сильні почуття, які ви питали один до одного ще зовсім недавно.

11 вересня – 20 вересня. Настає період позитивних змін в особистому житті. Ви вже не будете так багато думати про те, який поганий ваш обранець. Нарешті ви зрозумієте, що ваш улюблений – цілком гідний чоловік. Тому зараз у вас може початися новий медовий місяць.

21 вересня – 30 вересня. Венера змусить вас думати, що або ви втратили привабливість, або улюблений недостатньо активний. Насправді вам не варто робити ніяких далекосяжних висновків – час для цього ще не настав. Знизьте на час свої вимоги, станьте більш терплячою і подкорректируйте свою зовнішність.

Романтичне побачення. З’єднання Венери і Марса у Леві створює чудові умови для побачень. Ваші смак і почуття прекрасного підкажуть найкращі ідеї для романтичного вечора. Партнер буде в захваті!

сімейний гороскоп

Сатурн змусить вас сумніватися в тому, що у вас хороші стосунки з рідними. Ви можете посваритися з батьками або старшими родичами, причому причиною їх претензій до вас буде ваш спосіб життя. Якщо ви в шлюбі, то чоловік стане вас ревнувати з приводу і без. У ваших подружніх стосунках може не бути колишнього тепла, ви захочете більшої свободи, можливо, почнете шукати іншу людину, який дасть вам більше любові. До кінця періоду ви зрозумієте, що ваші пошуки були помилкою, а відносини з рідними стануть колишніми.

Секрет щастя. Головне – терпіння і вміння чекати. Вам необхідно взяти за правило не реагувати на ситуацію відразу, а приймати зважене рішення. Після того як ви подумайте як слід, ваші погляди можуть сильно змінитися.

Гороскоп відпочинку

Ви відмінно відпочинете, якщо займетеся собою. Це може бути і похід по магазинах в суспільстві подруг, і візит до перукаря або стиліста. Всі чоловіки почнуть обертатися вам услід і мріяти про те, як би познайомитися з вами. Це значно підвищить ваш настрій і самооцінку.

Місце сили. Салони краси, тільки дорогі і наймодніші, великі магазини одягу, розташовані в центрі міста, з вишуканою і заможної публікою. Також ви із задоволенням поїдете за кордон, щоб там насолодитися шопінгом.

Гороскоп роботи і грошей

Зараз у вас з’являться непогані кар’єрні можливості. Ваша робота буде добре оплачена. Вам потрібно тільки не діяти під впливом емоцій, а розробити план поведінки в тій чи іншій ситуації.

Купівля місяці. Ви можете придбати гарний одяг, яка вам буде виключно на-віч і яку ви будете носити довго і з задоволенням.

Гороскоп здоров’я

Напружені аспекти можуть викликати загострення ваших застарілих проблем зі здоров’ям. Нагадають про себе хронічні захворювання, повернеться підвищена стомлюваність. Зараз вам слід приділяти більше уваги своєму здоров’ю, так як ваш імунітет значно ослаблений.

Гороскоп на вересень 2017 для Львова чоловіків

Кохання

Чоловік-Лев змусить вас похвилюватися. Часом вас буде мучити ревнощі, адже він користується таким шаленим успіхом у всіх знайомих дівчат. Постарайтеся не давати ходу своїм негативним думкам. Як тільки Лев відчує, що ви йому не довіряєте, він може зробити вчинки, про які ви обидва потім пошкодуєте. Леви люблять жінок, які готові підтримати будь-який сценарій, перетворити все в гру. Якщо ви почнете ставитися до його флірту з іронією, він зрозуміє, що не помилився в вас.

тонус

Ваш улюблений більш, ніж коли-небудь, буде стежити за зовнішністю. Він почне регулярно ходити в спортзал, доглядати за своїм одягом і зачіскою. Є деяка небезпека того, що ваш Лев видужає, надто вже часто він буде відвідувати ресторани з гарною кухнею.

фінанси

Зараз Леви можуть непогано заробити. Витрачати ваш партнер буде не багато, так як ходити в цікаві місця він буде за рахунок своїх друзів або колег.

захоплення

Лев у вересні почне звертати занадто багато уваги на красу сторонніх жінок. Ви можете вважати цей період перевіркою ваших відносин. Вам слід відвернути коханого – наприклад, автомобільними перегонами або спортивними змаганнями.

Гороскоп на вересень 2017 роки Лев дитина

0-6 років. Малюк-Лев буде непосидючий і чарівний. Саме зараз його може відвідати перше кохання, і від вас буде потрібно увагу до його переживань. Ваша думка і доброзичливість для нього дуже важливі.

7-12 років. Юні Леви захочуть справити сильне впечат ня на однокласників і вчителів. Це може принести неприємності – якщо ваша дитина буде пустувати і привле кати до себе занадто багато уваги, йому загрожує наказу ня. Поговоріть з ним і поясніть його помилки.

13-17 років. Підліток-Лев буде перебувати в центрі загальної уваги, навіть з боку тих, кого б ви не хотіли бачити поруч з ним. Вам може не подобатися його теперішнє оточення, ви захочете захистити дитину від впливу цих юнаків і дівчат, але в справу раптом вме шается любов, і це сильно ускладнить вам життя.

По теме: ( из рубрики Гороскоп на місяць )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top