1873 Східний гороскоп на 2018 рік для Щура

Східний гороскоп на 2018 рік для Змії


Східний гороскоп на 2018 рік для Змії

Гороскоп на 2018 рік для Вогненних Змій

Рік народження 1977

Період затишшя закінчився, і Вогняною змійкою пора рухатися вперед. Перешкоди ви обходьте, проблеми вирішуєте, немов за помахом чарівної палички, а конкурентів перетворюєте в партнерів. Собачка буде протягувати вам свої лапки, і виляти хвостом – тварина створення в захопленні від талантів і здібностей Змійок. Ваші Вогненні шкурки блищать від задоволення – а хіба може бути інакше, коли весь світ під ногами? До всього іншого, Змії дивно ризиковані хлопці – ви не пропускаєте жодної угоди, Фортуна цінує тягу до пригод, і допомагає вибратися з усіх авантюр (сухими і неушкодженими).

Вогненні Змії не відрізняються особливою сентиментальністю, але зате ваші шанувальники стануть надмірно емоційні і чутливі. Доведеться піти назустріч залицяльникам, і виконати парочку умов (для початку збігайте в загс, там, в 2018 році весело і не страшно). Зустріч з лелеками цілком можлива, але Змейки повинні розпрощатися зі шкідливими звичками – пташка не потягнуть немовлят тим, хто безвідповідально ставиться до свого здоров’я. Спадкоємці позбавлять вас від сумних думок, і турботи з’являться тільки приємні – пелюшки, сорочечки і ремонт в дитячій кімнаті (адже ви давно мріяли перетворити її до палацу принцеси, або в замок короля).

Працьовиті і рішучі Вогненні Змії не знають, що таке безгрошів’я і злидні. А вашим витратам заздрять найвідоміші марнотрати – Змейки за день можуть спустити зарплату на всілякі дурниці, а вже завтра ваші гаманці будуть рватися від новеньких хрустких купюр. Імпульсивність зазвичай заважає у вирішенні грошових питаннях, але у випадку з Вогненними хлопцями все навпаки – у вас нюх на вигідні угоди, так що говорити: Змейки і скарб можуть знайти, без карти і компаса. Та й Жовта Собака завжди поруч – з такою чесною партнеркою Змії точно не пропадуть.

Гороскоп на 2018 рік для Водної Змії

Роки народження 1953 і 2013

Водяні Змії натури широкі і товариські, добрі і гостинні. Не дивно, що всі партнери раді поспілкуватися не тільки в діловій обстановці (вони сплять і бачать, коли ж ви покличете їх до себе на чай). Водяні хлопці вміють обходити гострі кути і конфліктні ситуації – конкуренти в шоці, і вже готують план відступу (утримуйте суперників, а кличте в свою дружну команду – буде весело). Змії люблять і вміють керувати – в рік Собаки буде, де розвернутися і показати свої таланти. Відкривайте-ка свою справу, чого тягнути – будь-який бізнес Водяним змійкою по зубах.

Влюбливість і легковажність не властиві Водяним Зміям, але тільки не в рік Собаки – від спокус утриматися неможливо. Шанувальники раді – пролазливі хлопці готові кожен день запрошувати вас на побачення, і влаштовувати конкурси на самого симпатичного, або дотепного залицяльника. Вибір за вами – сімейне життя штука, хоча і серйозна, але ще і весела. Змійки, які давно і міцно влаштувалися в сімейної човнику, можуть бути спокійні – Собака вирішить і господарські, і побутові питання. Але обвиватися навколо домочадців кільцями не потрібно – рідня потребує свободи і особистому просторі, іноді навіть корисно розійтися по своїх кімнатах, і помріяти в тиші.

Де ж взяти грошей, щоб у кожного родича була своя кімната? – в подиві запитують Водяні Змейки і жалібно заглядають в гаманець. Немає проблем! – радісно гавкає Жовта Собака і радить перевірити банківський рахунок. Тільки не падайте в непритомність, коли прийдете переводити гроші – персонал і сам ледь дихає в присутності Водної олігархів. Загалом, переживати нема про що – Водяні створення перші кандидати на звання везунчик. Але з витратами все-таки акуратніше – до чого вам дві корони, або п’ятнадцять золотих кілець? Це все мішура, краще вже змусити капітали працювати.

Гороскоп на 2018 рік для Дерев’яних Змій

Рік народження 1965

Впертим і рішучим Дерев’яним Зміям в 2018 році буде, де розвернутися. Ви легко прийдіть з людьми – це допоможе обзавестися корисними зв’язками. Тільки пам’ятайте, що впливові і солідні дядечки бувають з хитринкою, і не відкривайте перед ними всі карти (якщо тільки вони не ваші родичі). Старанність і працьовитість Дерев’яних створінь Собачка помітить відразу – Змій чекає море, або навіть океан вигідних пропозицій. Але періодично виринає і поглядайте на всі боки: чи не причепилися чи конкуренти?

Грошове питання хвилює всіх, але Дерев’яні Змії переживати не будуть. Хоча, як подивитися – багатії вічно трясуться над своїми скринями з коштовностями. Щоб не боятися шахраїв і інших неприємних особистостей, свистите Собаці – до Жовтого охоронцеві ніхто і близько не підійде. Дерев’яні хлопці завжди в пошуку нового – 2018 рік, як раз підходить для того, щоб ви реалізували таланти в будь сподобалася сфері. А нагорода не за горами – Удача вже встала поряд, і підкладає золоті монетки (замовте костюми з величезними кишенями).

Гороскоп на 2018 рік для Земляних Змій

Роки народження 1929 і тисячі дев’ятсот вісімдесят дев’ять

Собака помітить Земляних Змійок в перший день свого правління – вона вже захоплено тягне лапку, щоб з вами привітатися. Хоча Земляні створення не люблять великих компаній, в 2018 році вам нікуди не дітися від корпоративів, і всіляких заходів, мало того, вам доведеться їх організовувати. Не хвилюйтеся – просто прийшла пора проявити лідерські якості, і трошки покомандувати. Можете і особистого секретаря найняти – у ділових людей так прийнято. А там і кравець з’явиться, і кухар, і навіть водій – вам колись рулити, і дивитися на дорогу, адже питання доводиться вирішувати кожну хвилину.

Але для любові і особистого щастя час все-таки знаходите. У рік Собаки Купідон взявся за вас всерйоз – чарівні гноми кують стріли в підземеллі, а Амури літають по світу в пошуках половинок. Земляні Змії нарозхват – на вас поклали погляд не тільки шанувальники, навіть реєстраторки в загсах плачуть в подушку, і намагаються вас приворожити.

Сміливість і розкутість знадобляться вільним змійка, а ось сімейним Земляним хлопцям доведеться тримати емоції під контролем – обранець в 2018 році перетвориться на справжнього Отелло. Вас врятують лелеки – з появою спадкоємців з дому зникнуть ревнощі і недовіру, та й коли з’ясовувати стосунки, якщо діти вимагають то молока, то цукерку, то брязкальце з запахом сиру.

Фінансова ситуація прекрасна, а якщо забути про вселенський криза і нескінченне підвищення цін, Земляні Змейки можуть вважати себе щасливчиками. Жовта Собака знайде для вас пару відповідних банків, де зберігати заощадження – залишилося тільки накопичити солідну суму. А можете обійтися без вкладів і пустити гроші на будівництво житла. Ну, а що, в одному будиночку живете, другий здаєте, а в третій можна віддати під магазин, або який-небудь салон (тільки устигайте ходити за орендними грошиками).

Гороскоп на 2018 рік для Металевих Змій

Роки народження 1941 і 2001

Металеві Змейки люблять похвалитися своїми успіхами і досягненнями, але в рік Жовтого Земляного Собачки обороти краще зменшити – заздрісників нині просто тьма тьмуща. Ви і так молодці, і ті, кому треба, вами пишаються і захоплюються – наприклад, ділові партнери лише чують ваше ім’я, починають плескати в долоні і радісно підстрибувати. Собака взагалі не злазить з будки-трону – вона захоплено гавкає весь рік. Зірки підозрюють, що Металеві хлопці в душі шахісти – тільки цим пояснюється ваше вміння прораховувати ходи.

На любовному фронті металевій змійці не знадобляться ніякі здібності – весь 2018 рік вам доведеться провести на п’єдесталі. Ну, а як ви хотіли – шанувальники зійшли з розуму від вашої чарівності, і цілими днями репетирують серенади, і бігають по клумбах, крадучи трояндочки і ромашки. Сімейні Металеві створення, нарешті, зможуть зрозуміти – для щастя не вистачало взаєморозуміння. У рік Собаки все зміниться – часом, ви будете вигадувати приводи, аби урізноманітнити ідилію який-небудь маленької сваркою, або мізерним скандальчиком. Мрієте про поповнення? Набирайте номер лелек (якщо не пам’ятаєте цифри, то запитайте у Жовтої Собаки).

У фінансовій сфері суцільні ахи і охи – не переживайте, це захоплені вигуки. Те грошовий дощ, то золотий снігопад, а то і діамантова лавина. Металевим спинок опади не страшні, але пора подумати про те, де зберігати коштовності. Скрині і матраци не в моді – будуйте свій банк, інших варіантів зірки не бачать. Пару мільйонів можна і на благодійні цілі витратити (мова йде, звичайно, про долари). Кому-то цей прогноз може здатися утопією, але тільки не Металевим Зміям – ви знаєте, як ставляться до вас Собака і її величність Фортуна.

По теме: ( из рубрики Східний (китайський) гороскоп )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top