801 Гороскоп на вересень 2017 року Терези

Гороскоп на вересень 2017 року Діва


Гороскоп на вересень 2017 року Діва

Сприятливі дні для Дів у вересні 2017 року: 3, 8, 12, 17, 22, 30 вересня.
Складні дні для Дів у вересні 2017 року: 5, 19, 24 вересня.

Гороскоп на вересень 2017 Діва жінка

Любов гороскоп

1 вересня – 10 вересня. Ви захочете дізнатися більше про людину, яку любите. Одкровення обранця вам не дуже сподобаються. У вас можуть бути досить темпераментні відносини, часті зустрічі і романтичні побачення, однак довіра до цього чоловіка буде підірвано, і ви почнете мимоволі перевіряти його, підлаштовувати ситуації, в яких він проявить своє справжнє обличчя.

11 вересня – 20 вересня. Під впливом Меркурійя ви засумніваєтеся в правильності своєї поведінки. Ви будете прокручувати в голові, що слід сказати коханому і як вести себе з ним, щоб зберегти відносини і залишитися парою. Але зараз у вас достатньо сил, щоб впоратися з цими труднощами.

21 вересня – 30 вересня. У цей період всі ваші достоїнства і сильні сторони вийдуть на передній план. Дівам не варто соромитися проявляти свої почуття і емоції, особливо якщо мова йде про усталених відносинах, коли люди давно знають один одного. Ви будете спокійні і впевнені в собі.

Романтичне побачення. Побачення і зустрічі в цей період краще планувати і проводити таємно. Взагалі, чим більше секретів і інтриг ви внесете в свої сексуальні відносини, тим більше яскравими будуть ваші побачення. Нехай улюблений проявить ревнощі і пристрасть – це тільки посилить вашу любов.

сімейний гороскоп

Зараз Дівам потрібно більш адекватно реагувати на події, що відбуваються в колі сім’ї. Не варто звертати увагу на побутові негаразди – тоді у вашому будинку буде комфортно, спокійно і стабільно. У вересні вам доведеться стати гарантією фінансового благополуччя всієї родини. Але гроші в цьому місяці ви зможете заробити, тому серйозних проблем виникнути не повинно, а близькі будуть вам за це дуже вдячні.

Секрет щастя. Ви занадто багато берете на себе, але у вашому випадку так і слід чинити. Зараз, ваші домочадці дивляться на вас з надією, розраховуючи на підтримку. Тому вам необхідно не тільки робити все можливе для близьких, але і підбадьорювати їх, вселяти в них оптимізм.

Гороскоп відпочинку

Ви зможете добре відпочити в тому місці, яке виберете самі. Якщо навіть вас повезуть відпочивати в самий шикарний готель, не запитавши вашої думки, вам це не сподобається. Швидше за все, вам підійде короткочасна поїздка на вихідні – цього часу буде достатньо, щоб відпочити.

Місце сили. Вам сподобається бувати в хороших ресторанах, в місцях, так чи інакше пов’язаних з їжею, просто отримуючи насолоду від закладу. Це проведення часу наповнить вас енергією.

Гороскоп роботи і грошей

Положення Венери говорить про те, що грошей вам може не вистачати. Але завдяки вашій невичерпної енергії та ентузіазму ви зумієте впоратися з будь-якими проблемами.

Купівля місяці. Вдалими будуть придбання, пов’язані з іміджем. Це може бути одяг, комп’ютер або смартфон. Також рекомендується подумати про зміну автомобіля.

Гороскоп здоров’я

Протягом усього місяця Діви у вас не буде істотних приводів для тривоги. У вас є можливість займатися тим, що ви зазвичай робите для свого здоров’я. До кінця вересня вам доведеться стати більш уважною і прислухатися до рекомендацій лікарів.

Гороскоп на вересень 2017 для Дів чоловіків

Кохання

Ваш чоловік-Діва більше, ніж будь-коли, буде уникати розмов на тему почуттів або їх проявів. Вам може здатися, що він став ще більш черствим і холодним. У вас виникнуть сумніви в його прихильності, може захотітися якось розворушити його, викликати його ревнощі. Але так поступати не варто, тому що його поведінка не має відношення до вас. Просто через положення Юпітера в Діві партнер може сприймати вас як частину себе.

тонус

Ваш улюблений почне більше часу присвячувати своїм зовнішнім виглядом. Він захоче стати більш сильним і мужнім – хоча б зовні. Навіть якщо він ніколи не виявляв інтересу до тренажерів, зараз може почати відвідувати спортивний зал і цікавитися харчовими добавками, які дозволяють набирати м’язову масу.

фінанси

Зараз ваш обранець зрозуміє, що чоловік повинен бути заможним, і тоді у нього буде все найкраще. Його пріоритети можуть змінитися на користь кар’єри, захочеться досягти успіху і добитися чогось значного.

захоплення

Ваш улюблений захопиться плануванням бюджету та зростанням свого добробуту. Він почне всерйоз мріяти про своє віддаленому майбутньому, коли кар’єра піде в гору і він зможе зайняти високе положення.

Гороскоп на вересень 2017 роки Діва дитина

0-6 років. Малюк-Діва буде серйозним і впевненим у собі, незважаючи на свій вік. До нього почнуть прислухатися більш старші хлопці. У вашої дитини виникнуть труднощі тільки в спілкуванні з дуже впертими і настирливими дітьми, які захочуть з ним дружити.

7-12 років. Маленькі Діви можуть стати лідерами в класі або іншому дитячому колективі. Їм буде приємно увагу однолітків. Головне – не звертати уваги на те, що за спиною об них можуть говорити різне. Навчіть дитину не ображатися і не вірити пліткам.

13-17 років. Підлітки-Діви можуть переживати через нерозділені почуттів або настирливості тих, хто їм абсолютно нецікавий. На початку періоду ваша дитина буде вважати, що у нього зовсім немає шансів сподобатися тому, хто вселяє йому симпатію, але потім відвернеться на навчання.

По теме: ( из рубрики Гороскоп на місяць )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top