Неділя, 25 Серпень 2019
722 Гороскоп на грудень 2017 року Риби
396
0
Раздел: Гороскоп на місяць

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Гороскоп на грудень 2017 року Козеріг

Гороскоп на грудень 2017 року Козеріг

Сприятливі дні для Козерогів в грудні 2017 року: 2, 9, 12, 17, 21, 25, 31 грудня.
Складні дні для Козерогів в грудні 2017 року: 6, 13, 20 грудня.

Гороскоп на грудень 2017 Козеріг жінка

Любов гороскоп

1 грудня – 10 грудня. Ви щиро зацікавитесь своїм дружнім оточенням. Флірт з колегою, який турбував вас в минулому декаді, піде на спад і незабаром зовсім завершиться, тому зараз вам найбільше будуть цікаві нові зустрічі.

11 грудня – 20 грудня. Друга декада позитивно позначиться на вашій товариськості. Просто зараз вас буде цікавити не любов, а отримання важливої ​​інформації. Ви можете легко контактувати з представниками протилежної статі, але так і не зав’яжете особистих відносин.

21 грудня – 31 грудня. Ви можете захопитися людиною, який пов’язаний з вашою роботою. Є перспектива службового роману. Ймовірно, вами зацікавиться місцевий досвідчений спокусник. Ваша скромність лише ще більше розпалить його. Спочатку ви можете бентежитися, але потім цілком ознайомлення з такою роллю. Виникне щось на зразок збудливою гри – він наздоганяє, ви тікаєте.

Романтичне побачення. Погоджуватися на побачення ви зараз будете неохоче. Тільки в тому випадку, якщо вам попадеться вже дуже наполегливий залицяльник, який зможе перебороти ваше збентеження. І то, навіть перебуваючи на побаченні, ви будете соромитися того, що відбувається. Вам більше сподобаються дружні спокійні прогулянки по тихих і мальовничих місцях.

Читайте також:  Гороскоп на листопад 2018 року Близнюки

сімейний гороскоп

Зараз ви потрапите під вплив якоїсь сильної особистості і, швидше за все, це буде хтось із членів вашої родини. В цілому такий вплив на вас буде позитивним, ви охоче підкорятиметеся чужій волі, від чого ваше власне життя покращиться. Вас можуть направляти, опікати. Вам будуть допомагати, давати цінні поради, надавати заступництво. У цей період протекція когось із членів сім’ї допоможе вам знайти роботу або просто змінити колишню на краще оплачувану.

Секрет щастя. Зірки в цей період рекомендують вам вести себе спокійніше і стриманішими, як би вам не хотілося проявити свої погляди і думку. Погоджуйтеся, але робіть все по-своєму.

Гороскоп відпочинку

Найкращим відпочинком для вас будуть вихідні, проведені з близькими людьми. Навряд чи ви зараз захочете подорожувати. Змусити вас кудись відправитися може тільки крайня необхідність, пов’язана з родичами. А якщо її не буде, ви із задоволенням відпочинете вдома, у колі сім’ї.

Місце сили. Швидше за все, ви почуєте про це місце від кого-то з рідних. Вам настійно порадять поїхати туди і долучитися до культури чи релігійної таємниці. Вас буде залучати все, що пов’язано з релігією, загадками і чудесами.

Гороскоп роботи і грошей

Вам буде супроводжувати удача в роботі. Обставини складуться так, що вам може допомогти хтось із рідні або ви самі виявите ініціативу і попросіть родича про протекцію. Начальство вас оцінить і, можливо, заохотить матеріально.

Купівля місяці. Вам представиться відмінний привід заощадити. Або ви купите щось хороше з великою знижкою, або хтось із знайомих просто віддасть вам річ, яку ви давно шукали.

Гороскоп здоров’я

Можуть нагадати про себе колишні запущені проблеми, але ви гідно з ними впораєтеся. Головне, не переносити хвороби на ногах, а відразу брати лікарняний. Тим більше що в цей період ваше начальство буде повністю вас підтримувати і змириться з тим, що ви регулярно займаєтеся своїм здоров’ям.

Читайте також:  Гороскоп на серпень 2018 року Телець

Гороскоп на грудень 2017 для Козерогів чоловіків

Кохання

Ваш улюблений проявить себе скромником з скромників. Якщо раніше ви витворяли таке, про що вам і зараз ніяково згадати, то тепер він першим буде припиняти будь-які спроби з вашого боку урізноманітнити інтимне життя. У першій половині періоду вам буде вдаватися спокусити його або підштовхнути до чогось схожого на залицяння. Але потім він піде у відмову – у нього буде маса невідкладних справ, він потрібен мамі, татові, і все це буде у нього на першому місці.

тонус

Ваш Козеріг може з тривогою прислухатися до власного організму і розуміти, що “він вже не торт”. Такі слова він буде повторювати вам регулярно – на всі ваші прохання здригнутися, зайнятися собою.

фінанси

Зараз йому можуть допомагати родичі, в тому числі і матеріально. Звичайно, зізнаватися в такому коханій жінці якось ніяково. Ось і ви не випитуйте, звідки він бере гроші на чергові покупки.

захоплення

Зараз вашого Козерога захопить тема тлінність всього сущого. Можливо, він зацікавиться релігійною тематикою, а може, йому сподобається просто займатися архівними дослідженнями по цікавить його темі, пов’язаної з історією його родини, роду.

Гороскоп на грудень 2017 роки Козеріг дитина

0-6 років. Малюк-Козеріг буде дуже тихим і слухняним. Ви можете турбуватися через його здоров’я, як фізичного, так і морального. Вам буде здаватися, що або він захворів, або його хтось образив. Насправді вашій дитині потрібно просто якийсь час побути на самоті.

7-12 років. Юні Козероги будуть страждати від чужої нав’язливості. Зараз ваша дитина може проявити себе в якості справжнього інтроверта, йому ніхто не потрібен, але і він сам теж навряд чи зможе викликати інтерес у однокласників. Може, йому слід щось змінити в собі?

Читайте також:  Гороскоп на грудень 2018 року Стрілець

13-17 років. Підлітки-Козероги можуть тимчасово виявитися в ізоляції. Ймовірно, це станеться через від’їзд когось із друзів вашої дитини. Таке становище не перетинаються довго, але все одно він буде переживати, думати про те, що з ним не так. Підтримайте його в цей непростий період.

Статью нашли по запросам:
  • Козерiг сприятливi роки
Отзывы и комментарии к статье Гороскоп на грудень 2017 року Козеріг
Top