Понеділок, 6 Квітень 2020
801 Гороскоп на вересень 2017 року Терези
295
0
Раздел: Гороскоп на місяць

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Гороскоп на вересень 2017 року Стрілець

Гороскоп на вересень 2017 року Стрілець

Сприятливі дні для Стрільців у вересні 2017 року: 9, 14, 20, 27, 30 вересня.
Складні дні для Стрільців у вересні 2017 року: 6, 13, 22 вересня.

Гороскоп на вересень 2017 Стрілець жінка

Любов гороскоп

1 вересня – 10 вересня. Ви станете часто бувати з коханим на людях, відвідувати різні публічні заходи, можливо, виступати, демонструючи таланти. Якщо в даний момент ви вільні, вашу увагу приверне людина, наділена даруваннями і здібностями. Вашій кавалеру можна порадити не губитися і не ніяковіти, а вести себе сміливо і впевнено.

11 вересня – 20 вересня. Під впливом Сатурна ви відчуєте, що стаєте набагато серйозніше. Тепер для того, щоб проявити свої почуття, вам доведеться зробити неймовірні зусилля – все буде здаватися вам недоречним. Ви навіть з обуренням відкине пропозицію улюбленого взяти відпустку і рвонути кудись удвох.

21 вересня – 30 вересня. Ви будете схильні командувати в особистих відносинах. Але Меркурій заспокоює: улюблений буде сприймати ваші спроби домінувати з гумором, по-дружньому. Ви будете пишатися своїм партнером, вам сподобається підкреслювати, що ви обидва – люди особливого кола. Ви будете готові визнати, що любите обранця саме за його досягнення.

Романтичне побачення. Навряд чи партнер зможе вас застати в будь-якому іншому місці, крім роботи, тому йому доведеться підлаштовуватися під ваш графік. Він може знайти симпатичний ресторанчик поруч з вашим офісом або супроводити вас в діловій поїздці.

Читайте також:  Гороскоп на травень 2018 року Скорпіон

сімейний гороскоп

Ви будете прагнути зайняти керівну позицію в усьому, і в родині теж. Багато близькі не захочуть змиритися з цим і в дружній манері стануть жартувати над вами. Однак зв’язок між вашими рідними і вами настільки велика, що серйозні розбіжності вам не загрожують. Ви зможете, об’єднавшись, вирішити дуже важливі завдання, що стоять перед вашою родиною. Головне, що потрібно зробити, – це домогтися того, щоб ваші плани, пов’язані з нерухомістю, роботою, купівлею майна, були нарешті реалізовані.

Секрет щастя. Запорука вашого благополуччя криється в умінні управляти сімейним кораблем, не пригнічуючи його пасажирів. Ви будете щасливі, якщо відчуєте підтримку домашніх, а вони нададуть вам її, якщо будуть розуміти, що ви – мудра, добра і справедлива правителька.

Гороскоп відпочинку

Ви добре відпочинете, якщо зміните рід діяльності. Наприклад, терміново займетеся рішенням квартирного питання або допоможете чоловікові в просуванні кар’єрними сходами. До відпочинку все це має дуже віддалене відношення, зате ви будете бадьорі, веселі і абсолютно задоволені собою.

Місце сили. Вас надихнуть місця, з якими ви пов’язуєте своє майбутнє – наприклад, країна, в якій ви в перспективі хотіли б жити.

Гороскоп роботи і грошей

Зараз, з початком нового сезону, у вас наче з’являться свіжі сили, друге дихання – для того, щоб повернути ситуацію на роботі в свою користь. Тому ви повинні використовувати будь-яку можливість для особистого просування.

Купівля місяці. Вам можна зробити велике придбання. Це повинно бути щось серйозне, глобальне – наприклад, масштабна купівля для будинку.

Гороскоп здоров’я

Зараз всі можливі нездужання можуть носити легку форму і будуть швидко відступати під впливом сучасних засобів. Тому вам необхідно не перенапружувати свій організм, а збирати сили на менш сприятливі періоди.

Читайте також:  Гороскоп на квітень 2018 року Діва

Гороскоп на вересень 2017 для Стрільців чоловіків

Кохання

Ваш улюблений Стрілець буде вести себе ще більш чесно і благородно, ніж завжди, якщо це тільки можливо. У вас з’явиться багато приводів пишатися ним. Він буде дуже успішний у всіх сферах життя, багато знайомих жінки позаздрять вам, але шансів відбити вашого кавалера у них практично не буде. Так як ваш улюблений стане зразком поведінки чоловіка, він проігнорує всі призовні погляди ваших подруг.
тонус

Ваш обранець буде стурбований своїм статусом. Швидше за все, він вирішить займатися тим же видом спорту, що і його шеф. І бажано разом з ним, щоб у нього з начальством було більше точок дотику.

фінанси

Ваш улюблений Стрілець може проявити велику спритність в фінансових питаннях і домогтися успіху. Є висока ймовірність, що йому підвищать зарплату, але можуть попросити не афішувати цей факт. Так що саме підвищення відбудеться таємно, щоб не провокувати інших співробітників на зайві розмови.

захоплення

Ви здивуєтеся, помітивши, що ваш обранець обзавівся новим хобі, яке раніше його зовсім не хвилювало. Підтримайте його, є сенс навіть спробувати розділити його захоплення, це вас дуже зблизить.

Гороскоп на вересень 2017 роки Стрілець дитина

0-6 років. Ваш малюк-Стрілець буде вести себе важливо і солідно, не по роках. Багато однолітки визнають його авторитет, та й старші хлопці можуть перейнятися до нього повагою. Йому потрібно запам’ятати лише одне: авторитет заслуховується довго, а губиться в один момент.

7-12 років. Маленький Стрілець буде прагнути командувати всіма однолітками, які попадуться йому під руку. Його бажання керувати навіть вами порядком вам набридне. Шукайте вихід в гуморі – він допоможе зберегти мир.

Читайте також:  Гороскоп на квітень 2018 року Лев

13-17 років. Підлітків-Стрільців будуть охоплювати глобальні плани щодо свого блискучого майбутнього. Впевненість в собі – це дуже добре. Але тут вже можна буде говорити про манії величі. Поясніть дитині: якщо він мріє прославитися – це одне, а якщо вже вважає себе знаменитим – це зовсім інше …

Отзывы и комментарии к статье Гороскоп на вересень 2017 року Стрілець
Top