Вівторок, 27 Вересня 2022
1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця
633
0
Раздел: Тлумачення снів

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

До чого сниться Веселка, Руїни, Рана, Гребінець

До чого сниться Веселка, Руїни, Рана, Гребінець

Радість

Якщо Ви відчуваєте радість, то і наяву Вам судилося насолоджуватися благополуччям в будинку і розумінням серед друзів.

Робота

Ви напружене працюєте, то наяву Вам слід докласти масу зусиль, щоб домогтися успіху. Якщо Вам сниться, як працюють інші, Вас чекає цікаве спілкування. Якщо Вам приснилося, що Ви шукайте роботу, то будьте уважні і не пропустіть випадок розбагатіти.

Веселка

Побачена веселка – символ чогось незвичайного. Можливо, у Вашому житті відбудуться дивні собитія.Для закоханих веселка, побачена уві сні, віщує щасливий шлюб. Якщо уві сні Ви бачите веселку, яка низько нависла над зеленими деревами і квітучими луками, то наяву Вам забезпечений безумовний успіх в будь-яких починаннях.

Розбити

Якщо Ви розбили посуд, то наяву Ваша невпевненість в собі нерідко позначається вельми плачевно на ході Ваших дел.Еслі Вам приснилося, що Ви розбили свою машину, то в реальному житті Вам слід задуматися над тим, чи не так уже необхідно Ваша особиста участь у всіх справах . Може бути, Ви зумієте знайти можливість делегувати повноваження, щоб викроїти трохи часу для себе і своєї сім’ї. Сон, в якому Вам страшенно хочеться розбити комусь пику, означає, що і в реальному житті в Вас накопичується агресія, яка потребує виходу. Спробуйте сходити в спортзал.

Руїни

Бачити руїни – несприятливий знак. Такий сон передвіщає закоханим – розставання; діловим людям – невдачі в комерції; фермерам – неврожайний рік; всім – погіршення здоровья.Однако бачити уві сні руїни старовинних будівель і замків може бути пророкуванням цікавих поїздок.

Читайте також:  До чого сниться Озеро, Океан, Вікно, Оса, Орел

Розмова

Сон, де Ви з кимсь розмовляєте, віщує несприятливі новини від родичів. Якщо уві сні Ви чуєте голосну розмову інших людей, то будьте готові до того, що Вас звинуватять у втручанні в чужі справи. Якщо ж розмова йде про Вас, то стережіться: Вам загрожують хвороби і нещастя.

Роздягатися

Вам приснилося, як Ви роздягаєтесь, то остерігайтеся потрапити в конфліктні ситуації, які кинуть тінь на Вашу репутацію. Бачити інших людей роздягненими – знак таємних задоволень, які приведуть до печалі. Якщо молода жінка бачить уві сні свого шефа нагим, то їй не слід спокушатися з приводу свого добробуту.

Рай

Сон, де Ви бачите, що Ви потрапили в рай, означає, що по життю Вас будуть супроводжувати вірні друзі, які прийдуть Вам на допомогу в скрутну хвилину. Для матерів такий сон є знаком того, що їхні діти будуть приносити в будинок тільки радість. Якщо Вам приснилося, що Ви бачите себе в розгубленому стані на шляху до раю, то Вам слід задуматися, наскільки реальними є Ваші начінанія.А в загальному сенсі, якщо Вам приснився рай, то наяву Ви можете розраховувати отримати те, чого Вам не вистачає.

Мушлі

Ви збираєте мушлі, то наяву Ваше легковажне ставлення до життя доставить Вам чимало проблем, про що згодом Ви гірко пошкодуєте.

Рана

Вам приснилося, що Ви поранені, чекайте неприємностей і проблем в бізнесі. Якщо поранений хтось інший, то будьте готові до несправедливого відношенню друзів. Сон, в якому Ви перев’язуєте рану, означає, що Вам уготована велика удача.

Гребінець

Якщо у Вашій гребінця занадто часті зуби і вона не справляється з Вашими волоссям, то в реальному житті Ваша поведінка дає занадто багато приводів для пліток. Якщо уві сні Ви купуєте нову гребінець, то наяву не виключена поява нового шанувальника або шанувальниці. Сон, в якому гребінець зламалася, коли Ви робили зачіску, означає, що слід побоюватися хвороб і недуг.

Читайте також:  До чого сниться Особняк, Острів, Осика, Батько, Листівка

Дитина

Якщо дитина плаче, то це віщує проблеми, в тому числі і зі здоров’ям. Якщо ж Вам приснився міцний і красивий малюк, то такий сон символізує взаємну любов і міцну дружбу. Сон, в якому дитина робить перші самостійні кроки, означає, що в реальному житті Ви цілком можете розраховувати на власні сили і не покладатися на чуже мненіе.Нянчіть дитини – до обману з боку близької людини. Брати на руки хворої дитини – несприятливий знак. Вас чекає глибока печаль і душевні муки.

Різати

Якщо Ви ріжете що-небудь, то Вам слід побоюватися хвороби або зради одного.

річка

Якщо сниться рівна і гладка поверхня річки, то наяву Вас очікують задоволення, а успіх перевершить всі найсміливіші очікування. Якщо ж вода в річці брудна і неспокійна, то будьте готові прийняти виклик противника. Сон, в якому Ви бачите себе відрізаним від суші розливом річки, попереджає про те, що можливі тимчасові труднощі в бізнесі. Якщо Вам сниться, що Ви пливете по гладі річки і раптом бачите трупи, то будьте готові до змін до худшему.Увідеть уві сні пересохле русло річки – до хвороби і невдач.

Ремонт

Якщо Ви робите в своїй квартирі сучасний ремонт, то це означає, що в найближчому майбутньому можете розраховувати на сприятливі зміни. Якщо уві сні Ви мрієте зробити в своїй квартирі ремонт, то це може свідчити про те, що наяву Ви схильні вірити ілюзіям. Сон, в якому Ви допомагаєте комусь робити ремонт, означає, що скоро Ви отримаєте несподіваний подарунок. Якщо уві сні Ви робите в квартирі ремонт і своїми силами міняєте паркет, то Вам належить проявити себе в області, в якій Ви не маєте досвіду, при цьому на Вас покладатиметься велика відповідальність.

Читайте також:  До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця

Вії

Для молодої жінки сон, де вона носить накладні вії, означає, що вона хоче здаватися не такою, яка вона є насправді. Можливо, їй є, що приховувати від коханого. Якщо уві сні Ви відчуваєте, як Ваша кохана лоскоче Вас своїми віями, то в реальному житті Вам слід задуматися над тим, чи достатньо уваги і турботи Ви приділяєте своїм близьким.

Іржа

Ви бачите іржу на чому-небудь, то в реальному житті серед Ваших знайомих Вам буде важко підзарядитися радістю і енергією. Після такого сну чекайте невдач, хвороб і віроломства друзів. Крім того, Вам слід більше уваги приділяти своїй коханій людині, щоб не втратити його. Якщо Вам приснилося, що Ви намагаєтеся очистити предмет від іржі і Вам це не вдається, то найближчим часом у Вас з’явиться серйозний привід для хвилювання. Сприятливий сон, у якому Вам це вдасться.

Рис

Рис – до дружніх відносин. Також Вас чекає успіх у справах. Сон, в якому Ви їсте рис, символізує сімейну ідилію. Несприятливий сон, у якому Ви бачите рис, змішаний з брудом, так як такий сон віщує хвороби та розставання. Для молодої жінки сон, у якому вона варить рис, означає, що нові клопоти і турботи будуть їй в радість.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Птахи, Ґудзики, Бджоли, Пил

До чого сниться Падати, Павук, Кат, Пальці, Паніка

До чого сниться Купувати, Покійний, Повнота

До чого сниться Хмари, Обнова, Шпалери, Овес, Овочі

До чого сниться Озеро, Океан, Вікно, Оса, Орел

До чого сниться Особняк, Острів, Осика, Батько, Листівка

До чого сниться Падати, Павук, Кат, Пальці, Паніка

Отзывы и комментарии к статье До чого сниться Веселка, Руїни, Рана, Гребінець
Top