Четвер, 11 Серпня 2022
1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця
503
0
Раздел: Тлумачення снів

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

До чого сниться Тютюн, Тамада, Митниця, Талісман

До чого сниться Тютюн, Тамада, Митниця, Талісман

Тютюн

Якщо Ви бачите тютюн, то Вашим комерційних справах судилося бути цілком успішними, чого не можна позначитися про любовні стосунки. Якщо Вам приснилося, що Ви бачите, як росте тютюн, то такий сон є символом успішних починань. Сухе листя тютюну, побачені уві сні, принесуть фермеру рясний урожай, а торговцю – прибуток. Курити тютюн – до появи нових цікавих друзів.

Таблетки

Таблетки означає, що хоча Вам і везе по дрібницях, але ще жодного разу Вам не вдалося спіймати птаха удачі за хвост.Для молодої жінки сон, у якому вона приймає таблетки, означає, що її серце точить заздрість.

Талісман

Якщо Ви носите талісман, то Вам пощастить з колегами по роботі, а також Ви будете користуватися підтримкою впливових людей. Для молодої жінки сон, у якому вона отримує в подарунок від коханого талісман, означає виконання найпотаємніших бажань, пов’язаних, перш за все, з заміжжям.

Тамада

Якщо Ви бачите, як тамада веде Ваше весілля, то в реальному житті Ви надасте перевагу піти від відповідальності. Сон, в якому Ви самі присутні на весіллі в якості тамади, означає, що в житті Ви прагнете займати активну позицію. Якщо Вам приснилося, що присутність тамади на весіллі Вам неприємно, то наяву Вам доведеться змиритися з тим, що Ви будете змушені спілкуватися з занудливим людиною.

Митниця

Ви бачите митницю, то наяву Вам належить жорстка конкуренція. Якщо Вам приснилося, що Ви входите в будинок митниці, то наяву Вас порадує настільки довго очікуване підвищення по службі. Виходити з будівлі митниці означає, що Вам мають бути проблеми на роботі. Крім того, Вам не вдасться досягти бажаного.

Танці

Сон, де Ви бачите танцюючих веселих дітей, обіцяє сімейним людям хороше потомство і домашні радості, а неодруженим – радісну безтурботне життя. Якщо Вам сниться, що танцюють літні люди, то стан Ваших справ покращиться. Якщо ж Ви самі танцюєте, то чекайте удачі.

Читайте також:  До чого сниться Особняк, Острів, Осика, Батько, Листівка

Капці

Бачити стоптані домашні капці означає, що передбачуваний союз буде невдалим. Також для молодої жінки цей сон може передвіщати, що вона виявиться втягнута в стосунки з одруженим чоловіком. Якщо ж Ваші капці всім подобаються, то наяву Ваше легковажне поводження кине тінь на Вашу репутацію.

Тарган

Ви бачите неприродно великого таргана, то наяву Вас турбує якась думка, звільнитися від якої Ви ніяк не можете. Насправді ж, Вам нема чого боятися. Сон, в якому Ви намагаєтеся витравити тарганів, але їх навпаки стає все більше і більше, означає, що в силу певних обставин у Вас додасться турбот і обов’язків, проте Вас це не буде занадто засмучувати, оскільки вони принесуть Вам задоволення. Якщо Вам приснилося, що Ви входите в темну кімнату, вмикаєте світло і бачите, що розбігаються в різні боки тарганів, то в реальному житті Вам необхідно відмовитися від сумнівних задоволень заради свого ж власного блага.

Тарілка

Для жінки побачити тарілки означає, що вона буде гарною господинею і вийде заміж за гідну людину. Якщо вона вже заміжня, то збереже любов і повагу чоловіка мудрим веденням домашніх справ.

Сир

Вам приснилося, що Ви самі робите сир з кислого молока, то наяву Вас вважають дбайливим господарем. Готувати страви з сиру – до звістки, яке Ви отримаєте від родичів. Якщо уві сні Ви розумієте, що сир є корисно, проте не можете себе змусити проковтнути хоча б ложечку, то в реальному житті Ваше розсудливість завжди бере верх над сьогохвилинними поривами.

Татуювання

Якщо приснилося, що на всьому Вашому тілі нанесені татуювання, то не виключено, що в силу певних обставин Вам доведеться надовго, якщо не назавжди, покинути свій будинок. Якщо уві сні Ви бачите татуювання на інших, то Вас будуть безпідставно ревнувати до якоїсь загадкової особі, про існування якої Ви ледь підозрюєте. Сон, в якому Ви самі наносите татуювання, то в реальному житті Ваше легковажне поводження буде ускладнювати Ваші відносини з оточуючими.

Театр

Сон, де Ви відвідуєте театр, означає, що Вас чекають приємні враження в компанії нових друзей.После такого сну Ваші справи підуть вдало. Однак якщо Ви самі граєте на сцені, то Ваше задоволення буде нетривалим. Якщо уві сні Ви відвідуєте вар’єте, то Ви ризикуєте втратити власності через потурання власним слабкостям. Якщо ж Ви перебуваєте в опері, то в реальному житті Ви досягнете успіху в здійсненні своїх бажань і прагнень. Якщо Ви залишилися задоволені поданням і, не шкодуючи долонь, аплодуєте артистам, то наяву Ви підете на поводу у своїх забаганок. Якщо Вам приснилося, що Ви тікаєте з театру під час пожежі або стихійного лиха, то Ви будете залучені в якесь ризиковане підприємство.

Читайте також:  До чого сниться Хмари, Обнова, Шпалери, Овес, Овочі

Теля

Якщо Ви бачите телят, які пасуться на лузі, то в реальному житті Вас очікують радості тихої мирного життя. Крім того, можливе швидке збільшення капіталу.

Телефон

Телефон може означати, що у Вашому житті з’являться незнайомі люди, які спутають Ваші плани. Якщо молода жінка розмовляє уві сні по телефону, їй слід побоюватися заздрісних суперниць. Якщо ж вона насилу може розчути, що їй говорять по телефону, то їй загрожують злі плітки і втрата коханого.

Темниця

Ви перебуваєте в темниці, то наяву Вам належить боротьба з життєвими труднощами, проте Ви зможете подолати всі перешкоди і впоратися з підступними задумами ворогів. Для молодої жінки сон, у якому вона бачить себе в темниці, означає, що її норовливий характер зіпсує її стосунки з багатьма людьми. Якщо у Вашому сні в темниці світло, то наяву Ви з честю виберетеся з заплутаних ситуацій.

Тінь

Якщо бачите свою тінь, але вона здається Вам неприродно великий або неправдоподібно маленькою, то в найближчому майбутньому Ви зробите вчинок, якого самі від себе не очікували. Якщо Вам приснилося, що людина або предмет не відкидає тіні, то Ви повинні бути гранично уважні, щоб не бути обдуреними. Сон, в якому Ви бачите обведений контур тіні, попереджає Вас про те, що Ви намагаєтеся утримати те, що вже давно минув.

Теплохід

Сон, що Вам приснився теплохід, вказує на те, що Вас чекає слава. Якщо Вам приснився теплохід, який потрапив в шторм, то чекайте невдачі при укладанні угоди. Побачити уві сні, як теплохід потрапив у біду і терпить аварію корабля, означає, що Вам загрожують неприємності в бізнесі. Загинути в результаті корабельної аварії означає, що Вам доведеться проявити силу волі. Якщо Вам приснилося, що інші терплять аварію корабля, то Ваші спроби допомогти друзям будуть марні.

Читайте також:  До чого сниться Кров, Крила, Кудрі, Лялька, Купання

Втрачати

Якщо Ви що-небудь втратили, то такий сон – несприятливий знак. Сон, в якому Ви втратили щось з одягу, попереджає про можливі занепокоєння як в любовних, так і в комерційних справах. Втратити рукавички означає, що в реальному житті Ви розоритеся і Вам доведеться багато і важко працювати, щоб забезпечити собі існування. Втратити сорочку означає, що Вам буде важко уникнути ганьби. Сон, в якому Ви втратили перуку, означає, що Ви станете предметом насмішок. Втратити золото – поганий знак. Ви ризикуєте втратити найважливіший шанс в Вашому житті. Для молодої жінки сон, у якому вона втратила діаманти і ніяк не може їх знайти, пророкує ганьба, нужду і нещастя. Втратити годинник означає для жінки, що її підстерігають домашні проблеми. Втратити парасольку означає, що з близьким Вам людиною відбудуться неприємності. Втрата ключів обіцяє малоприємні пригоди.

Якщо дівчині присниться, що вона втратила цноту, то наяву існує реальна загроза її репутації. Якщо уві сні Ви заблукали і не можете знайти шукану будівлю, то в житті Вас долає спрага пригод. Якщо ж Ви втратили орієнтир всередині будівлі, то наяву Вам слід більше покладатися на інтуїцію. Якщо уві сні Ви намагаєтеся вийти на втрачену стежку, то наяву Ви ризикуєте зазнати невдачі в добре спланованому справі. Якщо Вам приснилося, що Ви втратили багаж, то остерігайтеся розладу в справах і сімейних негараздів. Якщо уві сні Ви страждаєте з приводу втрати грошей, то наяву Ви будете сильно стривожені матеріальним становищем Вашої родини. Якщо уві сні Ви втратили ножиці, то наяву Вам доведеться виконувати якусь неприємну місію. Втратити наперсток означає, що Вас очікує бідне життя повна невдач.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Фабрика, Фартух, Квасоля, Фарш

До чого сниться Халат, Хвіст, Хатина, Хірург

До чого сниться Розкіш, Рум’яна, Струмок, Риба

До чого сниться Сад, Самовар, Салат, Саранча

До чого сниться Буряк, Свічка, Семена, Сережки

До чого сниться Тісто, Теща, Тканина, Тунель, Тонути

До чого сниться Тікати, Прибирання, Вуха, Удав

Отзывы и комментарии к статье До чого сниться Тютюн, Тамада, Митниця, Талісман
Top