Середа, 10 Серпня 2022
1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця
621
0
Раздел: Тлумачення снів

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

До чого сниться Сльози, Смерть, Сніг, Собака

До чого сниться Сльози, Смерть, Сніг, Собака

Скорпіон

Вам приснився скорпіон, то Вам слід побоюватися підступних недругів, які, видаючи себе за друзів, докладуть усіх зусиль, щоб розорити Вас. Якщо уві сні Вам не вдалося вбити скорпіона, то наяву підступи ворогів принесуть Вам відчутних втрат.

Худоба

Сон, де Ви бачите красиві стада мирно пасеться худоби, обіцяє Вам процвітання, якого Ви зможете домогтися завдяки угодам з вигідним партнером. Бачити уві сні худий облізлий худобу означає, що через те, що Ви мало звертайте увагу на справах і розтрачуєте енергію на дрібниці, Вам судилося все життя виснажливо працювати, ледь зводячи кінці з кінцями. Якщо Вам приснилися стада тікає худоби, то Вам доведеться докласти максимум зусиль, щоб залишатися на відвойованих позиціях.

Якщо Ви бачите корів під час доїння, то наяву на Вас звалиться небачене багатство. Якщо ж Вам сниться, що Ви доїте корову з повним вим’ям, то наяву Вас чекає завидна доля. Якщо теля випив молоко у корови, то Ви ризикуєте втратити кохану людину, зволікаючи з проявом взаємності. Також Ваша власність може постраждати від поганого ведення дел.Відеть уві сні телят означає, що Вам буде супроводжувати успіх у суспільстві. Діловій людині такий сон обіцяє великі прибутки від торгівлі; закоханим – міцну і вірну любов.

Сльози

Якщо Ваше обличчя все в сльозах, то, можливо, Вас чекає якесь горе. Якщо сльози на чужому обличчі, то Ваші неприємності позначаться на близьких Вам людей.

Сливи

Якщо Ви зібрали недозрілі сливи, то в житті Ви не робите акцент на комфорті та затишку в домі, вважаючи, що бувають речі і важливіші. Стиглі сливи пророкують нетривалу радість. Є сливи – до легковажних розваг. Збирати сливи – до здійснення бажань. Однак не виключено, що, добившись цього, Ви зрозумієте, що насправді прагнули до іншого. Збирати гнилі сливи з землі означає, що наяву Вам слід змиритися з тим, що деякі з намічених Вами цілей недосяжні.

Смерть

Ви бачите кого-небудь з Ваших близьких мертвим, то, можливо, Вас чекає печаль і розчарування. Якщо ж уві сні Ви дізнаєтеся про чиюсь смерть, то чекайте від цієї людини неприємних звісток. Взагалі, слід бути дуже обережним при тлумаченні снів, пов’язаних зі смертю. Справа в тому, що джерелом снів нерідко служать наші мислі.В підсумку випадкові образи можуть ввести людину, який побачив сон, в оману. Так, йому може здатися, що уві сні він бачить себе або близьких родичів вмираючими, однак насправді такий сон попереджає про те, що зовнішні обставини змусять зробити його непорядний вчинок. Якщо ж смерть прийшла до ворога, то людині, який побачив цей сон, вдасться подолати спокуси і домогтися успіху.

Читайте також:  До чого сниться Халат, Хвіст, Хатина, Хірург

Сметана

Бачите сметану, то наяву Ви будете жити в достатку. Якщо Вам приснилося, що Ви їсте сметану, то в реальному житті у Вас виникли проблеми зі здоров’ям. Сон, в якому Ви збиваєте сметану, означає, що Вас щось не влаштовує в стосунках з близькими.

Сміятися

Сміятися самому або чути радісний сміх інших – добрий знак.Такой сон обіцяє успіх всім Вашим починанням. Непомірний сміх віщує розчарування. Якщо уві сні Ви смієтеся над невдачами інших, то, можливо, Ваш егоїзм боляче ранить Ваших близьких. Якщо Ви чуєте, що сміються над Вами, то остерігайтеся хвороб і розчарування в справах.

Смородина

Ви збираєте смородину, то наяву Ви зможете домогтися багато чого завдяки своєму розуму і терпінню. Якщо Вам приснилося, що Ви робите желе з червоної смородини і відчуваєте роздратування з приводу того, що ця робота вимагає від Вас дуже багато часу і зусиль, то в реальному житті Ви можете спасувати перед ситуацією, навіть не спробувавши щось зробити. Сон, в якому Ви купуєте відро смородини, означає, що Ви зробите придбання, від якого потім не будете знати, як позбутися.

Сніг

Сниться сніг, то це означає, що, незважаючи на видиме благополуччя, Вас очікують неприємності в справах і проблеми зі здоров’ям. Бачити уві сні заметіль означає крах надій, печаль і розчарування. Постарайтеся не втратити силу духу. Якщо Ви їсте сніг, то чекайте невдач при здійсненні задуманого. Якщо Вам сниться брудний сніг, то це пророкує ображене самолюбство. Можливо, Ви будете шукати примирення з людиною, яка дивиться на Вас зверхньо. Бачити тане сніг означає, що Ваші страхи беспочвенни.Скоро у Вас з’явиться привід для радості. Якщо Вам сниться, що Ви з вікна спостерігаєте за падаючими пластівцями снігу, то в житті Вам доведеться зіткнутися з фінансовими проблемами, викликаними ускладненням відносин з коханою людиною.

Читайте також:  До чого сниться Дідусь, Гроші, Село, Діти, Дерево

Бачити уві сні засніжені гірські вершини означає, що Ваші амбіції не допоможуть Вам у досягненні мети. Сніг, блискучий на сонці, означає, що Ви впораєтеся з усіма труднощами і досягнете успіху. Якщо молодій жінці наснилося, що вона катається на санках, то в житті це може означати масу проблем на шляху до її коханому. Якщо Вам сниться, що Ви граєте в сніжки, то наяву Вам доведеться відстоювати свої інтереси. Однак Ви ризикуєте програти, якщо не будете досить впевнені в своїх силах. Сон, в якому Вас занесло снігом, означає, що на Вашому життєвому шляху Вас чекає безліч неприємностей.

Сніп

Якщо уві сні Ви бачите пов’язані снопи, то Вас очікують радісні події.

Собака

Наснилася собака, яка гарчить і кидається на Вас, то Вам слід остерігатися підступу ворогів, а якщо собака заграє з Вами – це до благополуччя і вірним друзям. Якщо приснилося, що у Вашої собаки відмінний родовід і прекрасні якості, то чекайте багатства. Побачити уві сні, що за Вами по сліду йде шукач, означає, що Вас будуть спокушати спокуси, піддатися на які загрожує великими неприємностями. Якщо Вам сняться маленькі собачки, це означає, що Ваші думки занадто фривольні. Якщо Вам приснилося, що Вас вкусила собака, то будьте обережні в спілкуванні з оточуючими Вас людьми, так як вони можуть виявитися занадто склочна. Побачені уві сні худі собаки можуть означати крах в бізнесі, а також хвороба дітей. Якщо Вам сниться виставка собак, це ознака прихильності долі.

Гавкаючий собака пророкує, що Вас очікують погані новини. Якщо Вам приснилося, що собаки заганяють лисицю або іншого звіра, Ваші справи підуть блискуче. Бачити уві сні маленьких домашніх собачок означає, що, можливо, Ви занадто егоїстичні. Якщо такі собачки сняться молодій жінці, вони можуть передбачати їй нареченого, в якому занадто багато показного лиску. Якщо уві сні Ви перелякані великим собакою, то наяву Ви будете відчувати незручність через те, що будете виділятися з толпи.Для молодої жінки такий сон обіцяє видатного чоловіка. Чути гавкіт і гарчання собак означає, що Ви занадто піддаєтеся впливу оточуючих Вас людей, які далеко не завжди бажають Вам добра.

Читайте також:  До чого сниться Метелик, Базар, Банк, Бант
Лай собаки

Лай самотньою собаки пророкує довгу розлуку з близькою людиною або навіть його смерть. Якщо Вам сниться зграя б’ються собак, то будьте готові до підступів врагов.Возможно, у Вашому житті починається період депресії. Якщо Вам приснилося, що собака вбиває кішку, то це пророкує вдалу операцію і несподівану радість. Якщо Вам сниться, що собаки і кішки мирно уживаються один з одним, а потім раптом кидаються один на одного, то це знак того, що Вас очікує крах в любовних справах. Однак якщо уві сні Вам вдалося розняти їх, то і в житті Вам вдасться уникнути розриву з коханою людиною. Якщо до Вас наближається білий добрий пес, Вас чекає приваблива пропозиція, будь то в справах або в любові. Для жінки це знак швидкого заміжжя.

Якщо Вам приснилася собака з безліччю голів, це означає, що Ви прагнете охопити занадто багато справ. Для людини, яка прагне досягти успіху, такий сон є нагадуванням про те, що якщо за двома зайцями поженешся, жодного не зловиш. Бачити уві сні скаженого пса означає, що всі Ваші зусилля досягти бажаного марні. Крім того, Вас може спіткати серйозна хвороба. Якщо скажений собака вдається вкусити Вас, то це попереджає про те, що Ви або хтось із Ваших близьких на межі божевілля, і що може трапитися щось трагічне. Якщо Вам сниться, що Ви подорожуєте, а супроводжує Вас лише вірний пес, то такий сон обіцяє вірних друзів і успіх у всіх починаннях. Якщо Вам сняться плаваючі собаки, то це означає, що Вам посміхнеться фортуна. Якщо у Вашому сні собака вбиває змію, це передвісник удачі.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Фабрика, Фартух, Квасоля, Фарш

До чого сниться Халат, Хвіст, Хатина, Хірург

До чого сниться Розкіш, Рум’яна, Струмок, Риба

До чого сниться Сокіл, Сонце, Сіль, Сорока

До чого сниться Тютюн, Тамада, Митниця, Талісман

До чого сниться Тісто, Теща, Тканина, Тунель, Тонути

До чого сниться Тікати, Прибирання, Вуха, Удав

Отзывы и комментарии к статье До чого сниться Сльози, Смерть, Сніг, Собака
Top